P

Yüzbaşı
13 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
7 yıl
huawei hg23s MTU ayarları nasıl değişir
modem arayüzüne giriyorum ama mtu ayarı yok yardımcı olurmusunuz
P
8 yıl
torrent ile film ve oyun indirirken gizlenmek mümkün mü?
torrent ile film ve oyun indirmek şuç mudur? ve nasıl gizlenebiliriz . spotflux ve hotpointsheld programları bize gizlilik sağlar mı cevaplayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=jYszNdRs2KQ

linkte torrent kullanımının yasal olmadığı ifade ediliyor peki torrent indirirken dosya paylaşmamanın bir yolu var mı acaba? ben mesela en alt düzeyde upload yapıyorum dosya yüklenir yüklenmez de siliyorum .yoksa torrent gibi hızlı dosya indiren aynı anda birçok dosyayı çekebilen bir program var mı? dosya paylaşımı yapmak istemiyorum.
P
10 yıl
parayı ödedik item ortada yok ne yapmalıyım?
dün gece saat 12 20 civarı ihaleden 47 milyona skorn adlı silahı aldım para gittiği halde item ortada gözükmüyor belki gecikir diye düşündüm ama abah 7 olmasına karşın item ortada yok ne yapmaloyım yardımcı olurmusunuz?
P
11 yıl
hiçbir klasörü açamıyorum?????
hiçbir klasörü açamıyorum bilgisayarım dahil sağ klik vs ilede açılmıyor avast virüs taramsı yaptım birşey çıkmadı
ad awere , hijackthis,vs denedim olmuyor internete, oyunlara girebiliyorum pc de ara komutunu kullanabilyorum
orjinal win7 kullanıyorum
P
11 yıl
media marrkt ps3 kampanya???
P
11 yıl
starcraft2 oyunundaki inanılmaz yavaşlama???
p i5 işlemci 6850 ekran kartı ve 4048 ram li bilgisayarımda sc2 extem detaylarda oynarken son yamadan sonra oyun inanılmaz derecede yavaşladı low detaylarda bile oynanmıyor acaba donanımda sorun mu var diye diğer yüksek performas isteyen oyuları test ettim 1920 1080 ultra detaylarda sorun yok ( mass effet2,deus ex 2) oyun orjinal dğer ounları full çözünürlük ve detaylarda oynadığım halde bu oyunu en düşük çözünürlük ve detaylarda oynamıyorum ekran kartı sürücüsünüde güncelledim nafile

multideki adamlara soruyorum senin bilgisayarda yavaşlama var mı diye bir sorun olmadığını söylediler


acaba sc2 deki sorun ne olabilir ??
P
11 yıl
starcraft2 son yamadan sonra yavaşladımı??
p i5 işlemci 6850 ekran kartı ve 4048 ram li bilgisayarımda extem detaylarda oynarken son yamadan sonra oyun inanılmaz derecede yavaşladı low deylarda bile oynanmıyor acaba donanımda sorun mu var diye diğer yüksek performas isteyen oyuları test ettim 1920 1080 ultra detaylarda sorun yok ( mass effet2,deus ex 2)

multideki adamlara soruyorum senin bilgisayarda yavaşlama var mı diye bir sorun olmadığını söylediler


acaba sc2 deki sorun ne olabilir ??
P
11 yıl
Samsung BX2350 mönitör aldım ve sorunlarım
nova bilgisayardan

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=6705

bu mönitörü aldım ne yazıkki görüntü ekrana tam oturmuyor belki yazılımını kuramadığım içindir üstten sanki yansıma yapıyor

dvı kabloyu kasaya bağladım fakat dönüştürücü ile, dönüştürücü 6850 ekran kartının içinden çıkmıştı (acaba bir performans kaybı yaşanırmıki?/)

hadi neyse deyip hdmi girişini bağlayım(hdmi to dvi cable) dedim ama bir ucunu monitöre bağladım ama kasaya kabloyu bağlayamadım çünkü bunun içinde dönüştürücü lazım moralim bozuldu media mark ve teknosaya gittim ama ellerinde böyle bir dönüştürücü olmadığını söylediler aklıma ps3 hdmi kablosu geldi bunu bağladım yanlız bundada görüntü alamadım bunun dönüştürücüsünü nereden bulabilirim ?

neyse deyip mönitör yazılımını kurayım dedim MagicTune Premium ve diğer yazılımlar yüklenmiyor sizce donanımsal bir sorun olabilirmi ?
P
11 yıl
evdeki iki bilgisayarımın birinde internet inanılmaz derecede yavaş diğerinde tam tersi ???????
yeni aldığım i5 intel sistemli masaüstünde internet hızı o kadar yavaşki bir sayfa 2 dakikada açılıyor desem doğrudur yanlız 7 magebit download yapabiliyorum bu nasıl olur

buna mukabil 3 yıllık emektar dizüstü bilgisayarımda dawnload ve internet hızı normal seviyede

i5 win 7 li li masaüstünde avast virüs programı yüklü virüs taraması yaptım birşey çıkması virüs programını kaldırdım gene değişen bir şey olmadı acaba win 7 güvenlik duvarından olabilir mi?

ne yapmalıyım sorun nereden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olur musunuz??
P
11 yıl
zerg gold oyuncu olarak hala yanıt bulamadığım sorular
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.