S

Yüzbaşı
08 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362359 Gün Cezalı
357365 gün 41 dk.
Gönderiler Hakkında
S
14 yıl
***TOSHIBACI ARKADAŞLAR SATELLITE PRO L300D-EZ1001V ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ NE DERSİNİZ?***
Bu cihaz fiyatı genel özellikleri açısından iyi gibi gözüküyor.Yorumlarınızı bekliyoruz Teşekkürler..
S
14 yıl
***SONY BRAVIA LCD TV KULLANICILAR KULÜBÜ***
Merhaba Arkadaşlar,

Topiclere baktığımızda Sony Lcd tv ler için ayrı ayrı her model için topic açılmış.Burada sadece Sony leri değerlendirip,yorumlayıp,tartışılalım diye düşündüm.
S
14 yıl
Digicom'un Üretim Hatası Bildirimine LG Türkiye'den Cevap (37LY95)
LG Electronics'in önceki gün düzenlediği basın toplantısında, yüzde 100 sahibi oldukları 'LGETK' adlı iştirakleriyle faaliyete başladıklarını açıklaması üzerine; LG tüketici elektroniği ürünleri Türkiye Distribütörü Digicom, gazetelere verdiği tam sayfa ilanla markanın bir LCD televizyon modelinde yaşanan teknik arıza nedeniyle gerek maddi gerekse tüketici güveni açısından zarar gördüğünü iddia etti.

DIGICOM ADAPTE OLAMADI

Digicom'un verdiği ilanla ilgili olarak LG Electronics Türkiye tarafından yapılan yazılı açıklamada ise şu görüşlere yer verildi: "LG firmasının Türkiye'ye verdiği önem, bu ülkeye bölgesel bir misyon da yüklemiştir ve LG Electronics Türkiye 8 ülkenin de kendisine bağlı olduğu önemli bir merkez haline gelmiştir. LG Electronics Türkiye, Türkiye pazarında önemli hedefleri olan ve bu hedeflerini gerçekleştirmek için tüm iş ortaklarıyla birlikte bu pazarda büyük işler başarmayı amaçlayan bir kuruluştur. Ne yazık ki, bu önemli hedeflerimizi Türk kamuoyu ve tüketicisi ile paylaştığımız bir dönemde uzun yıllar güvene dayalı işbirliği içinde olduğumuz Digicom firması, değişikliğe ve yeni iş yapma prensiplerine adapte olmak istemediğinden, bazı yanlış davranışlarda bulunmuştur.

Dünyada tam 111 ülkede milyonlarca tüketiciye teknoloji ile fonksiyonelliği bir arada sunan üstün kaliteli ürünler sunan LG için, bu kabul edilemez bir yaklaşımdır. Digicom'un bu davranışları karşısında LG Electronics Inc.'in doğru olan aksiyonu uygulamaktan başka bir şansı kalmamıştır. LG Electronics tüketicilerine karşı duyduğu sorumluluk ve kendi marka değerlerine saygı adına konuyla ilgili her türlü önlemi almaya ve gerekli olan süreci başlatmaya karar vermiştir. LG Electronics Türkiye olarak gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından gerekli açıklamaları yapacağımızı duyurur, Türk tüketicisi ve kamuoyuna saygılarımızı sunarız."
Digicom: LG LCD'de üretim hatası var

DIGICOM tarafından dün gazetelere verilen ilanda şu açıklama ve iddialar yer aldı: "LG markasının 37LY95 model numaralı LCD televizyonlarında üretim hatasından kaynaklanan teknik arıza nedeniyle yoğun müşteri şikayetiyle karşılaşmış durumdayız. Müşterilerin bu yaygın şikayetinden dolayı gerek maddi gerekse tüketici güveni açısından telafisi imkansız ölçüde zarar gördük. Müşteri memnuniyeti anlayışımızın gereği olarak, yaşanan bu üzücü durumdan dolayı zarar gören tüm müşterilerimizin talebi doğrultusunda, gereğini yapacağımızı bildirir, firmamızın itibarını etkileyecek bu konuyu kamuoyunun bilgisine sunarız."

LG: O modelden Türkiye'de sadece 50 adet satıldı

LG Electronics Türkiye ise Digicom'un verdiği ilanda sözü edilen teknik arıza ve LCD TV modeli için şu açıklamayı yaptı: "Geri çağırma (Recall) prosesi yani ürünü piyasadan toplama iki durumda yapılır: 1) Avrupa normlarından EN-60065 standardına aykırı güvenlik ihlalleri tespit edildiğinde. 2) Uluslararası Tüketici Elektroniği (Consumer Elektronik) ticaretinde 'Epidemik arıza' (Aynı şikayete neden olan aynı belirtileri gösteren ve aynı şekilde tamir edilen arızadır) olarak belirlenen arıza oranına eşit ya da yüksek olduğunda. 37LY95 ürününden Türkiye'de sadece 50 adet satılmıştır ve yukarıda tanımı yapılan güvenlik problemine ve epidemik arızaya rastlanmamıştır."

Hürriyet Haber
S
14 yıl
**SONY FZ31E,FZ31M,FZ31Z MODELLERİNDE KAMPANYA YAPMIŞ.NASIL BİR KAMPANYA ANLAMADIM!**
Biraz modelleri internette araştırdım.Malum kampanya,gazete reklamı lafına duyunca bizler hemen gaza geliyoruz.Ne kadar ucuzlamış diyoruz.Fiyatlar aşağıda arkadaşlar kampanya falan yok hatta fiyatlarıda pahalı

VGN-FZ31E Analiz

Sony Kampanya Fiyatı: 1.770 ytl + KDV
Piyasa Fiyatları :
www.aybey.com : 1.552 ytl + KDV
www.sanalmarketim.com : 1.625 ytl + KDV
www.istanbulbilisim.com.tr : 1.430 ytl + KDV
www.gold.com.tr : 1.770 ytl + KDV
www.emirbilgisayar.com.tr : 1.697 ytl + KDV
__________________________________________

VGN-FZ31M Analiz

Sony Kampanya Fiyatı: 2.099 ytl + KDV
Piyasa Fiyatları :
www.gedikgross.com : 1.997 ytl + KDV
www.birbilgisayaral.com : 1.822 ytl + KDV
www.istanbulbilisim.com.tr : 1.755 ytl + KDV
www.aybey.com : 1.840 ytl + KDV

__________________________________________

VGN-FZ31Z Analiz

Sony Kampanya Fiyatı: 3.099 ytl + KDV
Piyasa Fiyatları :
www.hipernex.com : 2.925 ytl + KDV
www.eksencomputer.com : 2.850 ytl + KDV
www.webdenal.com : 2.700 ytl + KDV
S
14 yıl
SONY VAIO SZ7xx KULLANICILARI KULÜBÜ.. Tecrübeler, Çözümler, Deneyimler,Bilgiler..
Arkadaşlar..

Yeni Nesil Penryn işlemciye sahip SZ7 serisi kullanıcılarının biraraya gelmesi ve konularını aynı topicde paylaşmasının yararlı olacağının inancındayım.
S
14 yıl
1.1.3 Iphone için en uygun itunes versiyonu hangisidir?
Link gönderirseniz sevinirim.
S
14 yıl
Amerikadan [1.1.3] iphone aldım.Sim kartımı takıp kullanabiliyorum.
Kayıt etmem gerekir mi? İlk defa kullanıyorum neler yapmak gerekir.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
S
14 yıl
**2008 MODEL SONY VAIO MODELLERİNİ BURADA PAYLAŞIYORUZ ARKADAŞLAR**
Sizlerinde bildiği gibi tüm markalar yeni modellerini vaio gibi lanse etti.Sizlerde tüm dünyada satılan ve bildiğiniz yeni vaio modelleri hakkında yorum yazın.Vaiocu arkadaşlar yeni modellerden haberdar olsun.

TÜRKİYE
AVRUPA
AMERİKA
UZAK DOĞU
S
15 yıl
**FORUMDA DEVRİM HALEN TÜPLÜ TV KULLANANLAR KULÜBÜ**
Arkadaşlar,

Herkesin evinde emektar hatta genç tüplü tv ler vardır.Hadi gelin bunları paylaşalım arkadaşlar..

< Resime gitmek için tıklayın >
S
15 yıl
Fujitsu Siemens V5505 Yardım Lütfen!
Bu modelin Türkçe kullanma kılavuzunu nereden bulabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.