W

Yarbay
27 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
W
2 ay
Bu zamanda Gelir nasıl arttırılabilir?
Merhaba herkese.
Çoğu kişi kripto para yatırımı tavsiye ediyor ama ona da kafa lazım ve zaman ayırlmak gerekiyor.
Bunun dışında gelirimi nasıl arttırabilirim,neler tavsiye edebilirsiniz?
W
11 ay
Samsung Yazı tipi değiştirme(denendi çalışıyor)
Bildiğiniz üzere samsung telefonlarda yazı tipi değiştirmek zor iş.Üstelik ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor.Şimdi anlatacağım yöntem kendim denedim ve Samsung A50 cihazımda çalışıyor.
Buradaki linkten dosyayı indirip içindeki klasörden mono adlı uygulamayı telefonunuza kuruyoruz.
https://forum.xda-developers.com/t/fonts-for-galaxy-s20-ultra-no-root-needed.4093615//
Kurduktan sonra telefonun hafızasına "monofonts" adında bir klasör oluşturuyoruz.oluşturduğumuz monofonts klasörüne apkları taşıyın.taşıdıktan sonra mono uygulamasını açın .oradan apk dosyalarını göreceksiniz.orada yüklemek istediğiniz yazı tipini seçip yükleyin .sonra Ayarlar dan ekran sekmesine tıklayıp yazı tipine tıklayınca kurduğunuz yazı tipinin olduğunu göreceksiniz.yazı tipini seçip güle güle kullanın.Ben Helveticayı kullanıyorum.Tavsiye ederim.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
W
geçen yıl
Siz hangisini tercih edersiniz?
W
2 yıl
Davranış, yürüyüş, hareket düzeltilebilir mi?
Bu yaşa kadar bunların farkında bile değildim taki kendimi kamerada görünceye kadar. Hareketlerim yürüyüşüm tam bir ruh gibi tabir edeceğimiz cinsten.Arkadaşlarımın bazılarının ve iş yerindeki üstleri in benimle konuşurken alaycı bakışlarını alçak bakışlarını gördüm. Bunları gördükçe çok üzülüyorum. Daha sonra karaoke uygulamasında sesimin de ölü gibi çok itici olduğunun farkına vardım.bu yaştan sonra bu tür davranışlar, hareketler, konuşmalar değiştirilebilir düzeltilebilir mi? Ne önerirsiniz?
W
4 yıl
Bu nasıl yapılır?
şu resmin aynısını hangi mobil veya pc uygulaması ile yapabilirim bilen var mı?sevgilimin resmini böyle yapıp hediye etmek istiyorum ona
http://wallpaperswide.com/digital_art-wallpapers.html
W
6 yıl
imkanınız olsa hangi markayı tercih edersiniz?
elinizde yeterli miktarda para var veya zenginsiniz diyelim,hangi marka ve modeli neden tercih edersiniz?Ben şimdi burada kimseyi etkilemek için yazmak istemiyordum ancak gerek gördüm .Kişisel kanatim doğrultusunda bir daha samsung almayı düşünmüyorum.İlk ve son tercihim oldu ama bundan sonrada olmayacak.
W
6 yıl
Takaslık note 3 e karşılık ne alabilirim
Note 3 var garantisi bitti ama 1senelik kasko su var. Alt tarafında kalem yerinin orada ve ses açma tuşunun hemen yanında plastik kasada çatlak var. Bu durumda iken bunu verip kredi kartına taksit ile ne alabilirim
W
6 yıl
Hangi Launcher?
En iyi launcher hangisi?tsf kullanıyorum ancak ikon paketleri çok az destek veriyor.onun dışında herhangi bir sorunum yok. Ama değişik bir şeyler arıyorum. Nova çok popüler ama uygulama ekranında klasör kuramıyorsun galiba. Ücretsiz sürümde kuramadım da. Acaba paralısında klasör kurma işlevi var mı? Birde kustom diye bir şey var.Kustom live Paper diye geçiyor. Ama bir türlü kullanmayı beceremedim. Siz ne önerirsiniz?
W
6 yıl
Paranız olsa hangi telefonu alırdınız ve neden o modeli alırdınız?
Yeteri kadar paranız var diyelim, hangi marka hangi modeli alırdınız ve artı özelliği ne olurdu
W
7 yıl
Clash of clans A alternatif bir oyun arıyorum
Clash of clans'a alternatif türkçe online vede sohbet bölümü olan sürükleyici bir oyun tavsiye edermisiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.