.

Yüzbaşı
28 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
.
12 yıl
İnternet Hakkında Ufak bir yardım lütfen
Arkadaşlar kalabalık olduğu için buraya açtım kusura bakmayın . Bizim akrabalar alt katta oturuyor ve babam 2 yıl kadar önce bizim modemden kablo çekti onların eve çok rica ettiler falan 2 yıldır beleşe kullanıyorlar yüzsüzler .. Geçenlerde kablolarını çektim babam yapma beni şunlarda yüz göz etme dedi falan filan . Neyse şimdi iyi ki dosya falan indirmiyorlar o açıdan iyi de .

Asıl sorunum bunların evine giden interneti kısıtlayabilir miyim ? Benim hızımı yavaşlatmaması bakımından . Örneğin benim internetimin sadece %15 , %20 sinden faydalanabilsinler . Böyle birşey mümkün müdür ?
.
12 yıl
Ps3 için modem önerir misiniz ? (Lütfen Silmeyin bu akşam alacağım)
Arkadaşlar Ps3 de hiç sıkıntı yaratmayan , tam uyumlu çalışan bir modem istiyorum evdeki modemin wireless'inde bir sorun var değiştirmeyi düşünüyorum .

En kalitelileri Airties midir ?


Bir de 4 adet çıkışı olması gerekiyor
.
12 yıl
Assassin's Creed 2 Hikayesi
Arkadaşlar oyunu yeni bitirdim ama oyunun sonunu anlayamadım ya o kehanet falan . Açıklayabilir mi biri ? Spoiler başlığı altında olsun tabi veya pm de atabilirsiniz .
.
12 yıl
Dragon Age Awakening Ps3
Arkadaşlar ana oyunu bilgisayarda bitirmiştim fakat bilgisayarımı satıp laptop aldığım için bu ek paketi oynayamadım . Şimdi bu oyunu yani ek paketi Ps3 için almak istiyorum fakat bunun için ana oyun gerekli mi bilgisayarda olduğu gibi ?
.
12 yıl
Fable 3'ün hikayesi
Arkadaşlar Pc için de çıkacak olan Fable 3'ün hikayesi 1 ve 2. oyunların devamı şeklinde mi olacak acaba yoksa bağımsız mı ?
.
12 yıl
You.tube nasıl giriyorsunuz ?
Uzun zamandır yazlıktayım son gelişmeleri takip edemedim . Bildiğim ne kadar DNS varsa yazdım olmuyor bir türlü . Tunnel tarzı sitelerden de girmek istemiyorum görüntü çok kötü oluyor . Ne yapmalıyım ?
.
12 yıl
Starcraft 2 Wow Key
Wow'u denemek istiyorum hiç oynamadım galiba 10 gün oynamamızı sağlıyormuş elinde fazla key olan verebilir mi acaba ?

Bir de bu key in kullanma süresi var mıdır 2 hafta sonra falan aktif etsem oynasam olur mu ?
.
13 yıl
Fifa10 almak istiyorum
Arkadaşlar bunun içinden kod çıkıyormuş 2.el alacağım büyük ihtimal kullanılmıştır o kod önemli bir şey mi ? Ne işe yarıyor acaba ?

Ülke takımları ile oynamayı sevmiyorum o yüzden World Cup almak istemiyorum pek .
.
13 yıl
Little Big Planet Alacağım ama ...
Arkadaşlar bu oyunu alıp uzun süre online oynamayı düşünüyorum fakat oyunda bölge sınırlaması var mı ? Yoksa worldwide mi ?

2-) Okuduğum kadarıyla ilk çıktığı günler online olarak bayağı bir kalabalıkmış . Halen çok fazla oynayan var mı ? Pek oynayan kalmadıysa almaya değmez .

3-) Lag sorunu var mı acaba ?

Teşekkürler
.
13 yıl
İnfamous AA Sorunu
Arkadaşlar oyunu yeni aldım fakat çok fazla kırık var ya hele ana karakterin kafası sanki testereyle kesmişsin gibi tırtıklı . Biraz olsa neyse görmezden gelirim de çok fazla var . Bunun çözümü var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.