-

Çavuş
26 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
-
15 yıl
Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi başlıyor ,az kaldı
-
15 yıl
YARILMAK İÇİN İDEAL FIKRALAR 2
TAŞ GİBİ TAŞ

Yeni evli karı koca akşamları iş yapacakken birbirlerine teklif etmeye utanıyorlar koca buna bir POKER'den bir förmül buluyor Karıcığım niyetin olduğunda bana bop dersin niyetim varsa görüyorum yoksa pas derim diyor. Günler güzel güzel geçiyor Karıcığım BOP karısı GÖRÜYORUM,Karıcığım BOP karısı GÖRÜYORUM...

Bir gece erkek Karısına yine BOP çekiyor Karısı PAS diyor ertesi gün yine BOP karısı yine PAS sabah kalkıyor BOP karısı PAS öğlen BOP karısı PAS, bu b,yle BOP PAS BOP PAS sonunda adam vazgeçiyor.

Bir kaç gün sonra yatakta yan yana yatarken bu kez karı BOP çekiyor sinirli koca PAS diyor bunun üzerine karı elini taş gibi olan alete atıp KOCACIĞIM BU ELLEDE PAS GEÇİLMEZKİ.


MEĞER DÜŞMAN KARARGAH KURMUŞ
Bir kasabanın kilisesinde papaz vaaz vermektedir. Konu kasaba nufusunun azlığına gelir ve papaz halkı çocuk yapmak için
"Eşiyle cinsel ilişkide bulunan her kimse bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevap kazanır" der.
Vaazdan sonra evine dönen çiftlerden birinde kadın kocasına yaklaşır ve
"Hadi kocacım bir tabur asker öldürelim" der. Kocası kabul eder ve birlikte olurlar. Aradan yarım saat geçer, kadın yeniden gelir,
"Hadi kocacım bir tabur düşman askeri daha öldürelim" der. Adam yine kabul eder ve yeniden birleşirler. Aradan bir saat geçer, kadın yeniden gelir
"Hadi kocacım bir tabur daha öldürelim" der, adam oflaya puflaya kabul eder ve yeniden birlikte olurlar. Bunun üzerinden bir saat geçer kadın yine ister adam bir nevi çaresiz yine "hadi" der, bu sırada çıkarttıkları seslerden rahatsız olan oğulları gelir odaya:
"Ya çok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum"
Babası yakınır:
"Ne yapayım oğlum, düşman askerleri ananin *mına karargah kurmuş, öldür öldür bitmiyor.


VAY O.Ç
Rahibe [#15911]Bir rahibe günah çıkartmak için rahibin yanına gidiyor. Rahibe:
-Benim hayatımda bir erkek var, ama o..... çocuğunun teki diyor.
Rahip soruyor:
-Neden ona o.... çocuğu diyorsun?
-Çünkü o benim yanağımı okşayıp, beni öpüyor.
Rahip, rahibenin yanağını okşamış ve öpmüş sonra sormuş:
-Böyle mi?
-Evet!
-Bu ona o..... çocuğu demeni gerektirmez kızım!
-Ama o benim elbiselerimi çıkartıp vücudumu da okşayıp öpüyor.
Rahip rahibenin elbiselerini çıkartmış ve bir süre sevişmişler. Sonra rahip yeniden sormuş: -Böyle mi?
-Evet!
-Ama bu da ona o..... çocuğu demeni gerektirmez.
-İyi de peder, sonra bir güzel beceriyor beni.
Rahip bunun üstüne rahibeyi beceriyor ve tabii ki soruyor;
-Böyle mi?
-Evet diyor yeniden rahibe.
Rahip:
-Bu da ona o..... çocuğu demen için yeterli sebep değil.
Rahibe bu sefer bağırıyor:
-Ama o AİDS'liymiş.
-Vay o..... çocuğu!
-
15 yıl
BU SEFER YARILACAKSINIZ
UYANIK GENÇLİK
Günün birinde İstanbul’da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş.

Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.

Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak. Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim. Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş.

Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış.

Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş.

Kaptan,
"Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".


DİĞER ELİN NERDE ?
Sarışın Cok guzel bir genc kadin bir gece klubunde stiptrizci olarak is bulmustu. İlk kez sahneye cikacagi icin cok heyecanliydi. Ancak isiklar uzerinde parlar parlamaz oyle bir alkis tufani koptu ki, heyecani hemen yatisti. Uzerindeki elbiseyi cikardiktan sonra, alkislar biraz azaldi. Coraplarini cikardiktan sonra ise alkis seslerinde biraz daha azalma oldu. Sutyenini cikardiginda salondan tek tuk alkis sesleri geliyordu.Nihayet,uzerinde kalan son giysi parcasini da cikarip atti. Artik salon dan tek bir alkis sesi bile gelmiyordu.

Vucudunun guzelliginden son derece emin olan yildiz adayi saskinlik icerisinde on masada oturan bir adama yanasarak sordu.

-"Sey acaba vucudumu begenmedinizmi?"

Adam heyecandan soluyarak:

-"Nereden cikardiniz bunu?" dedi.

-"Ne bileyim. Ben soyundukca alkislar kesildide."

-"Tabi kesilecek.İnsan tek elle nasil alkis tutabilirki?"


SARHOŞ

Sarhosun biri üst bas daginik bir halde karakola gelir, araba anahtarini göstererek komisere söyle der:

-"Komiserim su elimde gördügünüz anahtar var ya, onun üstünde az önce benim arabam vardi, simdi yok. Arabami çalmislar..."

Komiser sarhosa söyle bir bakar,

-"Sen önce kendine bir çeki düzen ver bakiyim su haline bak. Devletin komiseri önünde böyle fermuari açik durmaya utanmiyor musun?"

Sarhos pantolonunun önünde açik fermuara bakar, bakar ve söyle der:

-"Aha, kariyi da çalmislar..."
-
15 yıl
REZALET
3-4 aydır bekledik, Kurtlar Vadisine kavuşmak için. Ama 1.5 saat olmadan diziyi kestiler . Nasıl iş bu ya.
-
15 yıl
YARILMAK İSTEYEN GELSİN ( GÜLMEKTEN)
MÜLLER
Müller akşama doğru Hamburg’da bir otele yerleştikten sonra, sokağa çıktı.
Geceyi eğlenerek geçirmek istiyordu. Bir taksiye bindi, şofor sarışın ve güzel bir kızdı.
Ona: - "Beni bu gece en ucuz ve en tatlı eğleneceğim bir yere götürün," dedi. Şoför kız: - "En ucuz ve en tatlı…", dedi ve hareket etti-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İzah Meselesi

On yıldır evlilermiş.. Ama gerdek gecelerinden başlayarak, adam hep karanlıkta sevişmek konusunda ısrar etmiş.. Kadıncağız yıllar yılı kaç kez sabahlara kadar yalvarmış, bir kerecik olsun, ışıklari yakıp sevişmek için ama adam hep inatla "Hayır" demiş.. "Kesinlikle olmaz. İlle de karanlıkta sevişeceğiz.." O gece kadıncağız gene ışıkları yakmak için yalvaracak gibi olmuş, ama hemen vazgeçmiş. Kocası on yıl sonra insafa gelecek değil ya.. Vazgeçmiş ama sadece yalvarmaktan.. Kafasına koymuş, bu kez çünkü.. Tam sevişmenin en heyecanlı anı, en doruk noktasında elini kaydırıp, yatağın bas ucundaki gece lambasının düğmesine dokunuvermiş.. Bir de ne görsün.. Kocasının belinde, o yapay aletlerden biri bağlı değil mi?..
- Bunu bana nasıl yaparsın_! Bunca yıldır, bu işi sahte bir aletle yaptığını bana söylemedin bile.. Hemen açıkla bana her şeyi..Hemen...
Adam soğukkanlılıkla yanıt vermiş..
- Tamam, tamam.. Her şeyi izah edeceğim sana.. Ama önce sen bana şu üç çocuğumuzu nasıl yaptın izah et, bakalım


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TAKSİCİ

birtane çocuk varmış kimse onu laf yarısında yenemiyomuş.birgün müdür çocuğu taksiye bindirmiş.taksiciye demişki sakın bunla laf yarısına girme mors olursun demiş taksici giderken içinden demişki;küçücük çocuk beni laf yarısındamı yenicek demiş.çocuğa demişki baban öğretmen annen tekstilci olursa sen ne olursun demiş çocukta doktor demiş taksici baban otoparkçı annen bakkal olursa sen ne olursun demiş. oda ayakkabıcı demiş. taksici;baban pez*venk annende *rospu olursa sen ne olursun demiş çocukta taksici olurum demiş
-
15 yıl
GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMIYORUZ
G.Saray Konya'ya acımıyor
Galatasaray ile Konyaspor ligde yarın 19. kez karşı karşıya gelecek.Galatasaray, Birinci Lig'e ilk kez 1988-1989 sezonunda yükselen Konyaspor ile yaptığı 18 karşılaşmada, galibiyet sayısında 13-2 üstünlük kurdu. İki ekip arasındaki 3 maç da berabere sonuçlandı.Sarı-kırmızılılar, bu maçlarda attığı toplam 36 gole karşılık filelerinde 14 gol gördü. İki takım arasında geçen sezon yapılan maçlar İstanbul'da 3-3, Konya'da da 2-2 bitti.

İSTANBUL'DAKİ MAÇLAR
"Cim Bom", ligde Konyaspor ile İstanbul'da oynadığı maçlarda sadece geçen sezon puan kaybetti.İki ekip bugüne dek İstanbul'da 9 maç yaparken, bunlardan 8'ini Galatasaray kazandı, geçen sezonki maç ise 3-3 bitti. Galatasaray, İstanbul'da yapılan maçlarda 22 gol kaydederken, Konya ekibi ise buna 9 golle karşılık verdi.

GALATASARAY-KONYASPOR MAÇLARI
Galatasaray ile Konyaspor'un ligde bugüne dek yaptıkları maçlarda aldıkları
sonuçlar şöyle:

Sezon Maç Sonuç
------- --------------------- -----
1988-89 Konyaspor-Galatasaray 1 - 0
Galatasaray-Konyaspor 3 - 1
1989-90 Galatasaray-Konyaspor 4 - 0
Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
1990-91 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 1 - 1
1991-92 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 2
1992-93 Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
Galatasaray-Konyaspor 5 - 0
2003-04 Konyaspor-Galatasaray 1 - 0
Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
2004-05 Galatasaray-Konyaspor 3 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 2
2005-06 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
2006-07 Galatasaray-Konyaspor 3 - 3
Konyaspor-Galatasaray 2 - 2


-
15 yıl
İLK DERBİ
İşte ilk derbinin tarihi

Futbol Federasyonu ayrıca Turkcell Süper Lig'de 6. ve 7. haftanın da programlarını açıkladı. Ramazan ayı nedeniyle 6. ve 7. hafta maçları da 17.00 ve 20.30'da başlayacak.
Turkcell Süper Lig'de sezonun ilk derbisinin ne zaman oynanacağı belli oldu. Ali Sami Yen Stadı'nda seyircisiz olarak Beşiktaş ve G.Saray arasında oynanacak olan karşılaşmanın tarihi 29 Eylül Cumartesi olarak belirlendi. Karşılaşma saat 20.30'da başlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turkcell Süper Lig'de 6. ve 7. haftanın programı şöyle:

6. HAFTA
21 Eylül Cuma
20.30 V.Manisaspor - : - Trabzonspor
20.30 Ankaragücü - : - İstanbul BŞB

22 Eylül Cumartesi
20.30 Beşiktaş - : - Denizlispor
20.30 Konyaspor - : - Gençlerbirliği

23 Eylül Pazar
17.00 Kasımpaşa - : - Galatasaray
20.30 Ç.Rizespor - : - Sivasspor
20.30 G.Birliği Oftaş - : - Gaziantepspor
20.30 Bursaspor - : - Fenerbahçe
20.30 Kayserispor - : - Ankaraspor

7. HAFTA
28 Eylül Cuma
20.30 Fenerbahçe - : - Ankaragücü

29 Eylül Cumartesi
20.30 Galatasaray - : - Beşiktaş
20.30 G.Birliği Oftaş - : - Ç.Rizespor

30 Eylül Pazar
17.00 Denizlispor - : - Kayserispor
20.30 Sivasspor - : - Bursaspor
20.30 Gaziantepspor - : - Ankaraspor
20.30 Trabzonspor - : - Konyaspor
20.30 Gençlerbirliği - : - Kasımpaşa
20.30 İstanbul BŞB - : - V.Manisaspor


KAYNAK :http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=26200


BU SEZON ŞAMPİYONLUĞUN EN KUVVETLİ İKİ ADAYI VURUŞACAK. BAKALIM KİM MÜSABAKADAN GALİP AYRILACAK
-
15 yıl
KÜSTAHLIKTA SON NOKTA
"Galatasaray'ı rahat yeneriz"

"Şansızlığımızı Galatasaray maçında kıracağımıza inanıyorum. Ali Sami Yen'den üç puanla ayrılırsak süpriz olmayacak. Galatasaray karşısında rahatlıkla galip geleceğimizi düşünüyorum."Bu iddialı sözlerin sahibi Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı. Sezonun ilk 4 maçında galibiyet alamadıklarını hatırlatan Dağlı, ilk galibiyeti Galatasaray karşısında alacaklarını belirterek, şansızlıklarını kıracaklarını söyledi.

Ligin ilk dört haftasında iyi oyun sergilediklerini ve oyunda üstünlüğü elde tuttuklarını belirten Dağlı, "Şanssızlığımızdan dolayı galip gelemedik. Bu şansızlığımızı Galatasaray maçında kıracağımıza inanıyorum. Zor bir maç olacak, ama Galatasaray'ın bize karşı üstünlük kuracağını tahmin etmiyorum. Ali Sami Yen'den üç puanla ayrılırsak süpriz olmayacak. Galatasaray karşısında rahatlıkla galip geleceğimizi düşünüyorum." dedi.


Muz istermisin Hasan Dağlı ?
kaynak:http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=25899
-
15 yıl
İBRAHİMOVİÇ KONUŞTU
NE DİYON İBO
Şampiyonlar Ligi ilk maçında Kadıköy’de Kanarya’nın hiç şansı olmadığını söyleyen İbrahimoviç, “Fener’in bu savunması beni nasıl durduracak” dedi

FENERBAHÇE’NİN Şampiyorlar Ligi G Grubu’nda eşleştiği ve 19 Eylül’de ilk maçta Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı’nda konuk edeceği İnter’den ‘ağır sataşma’ var!.. İtalyan ekibinin Boşnak asıllı İsveçli futbolcusu İbrahimoviç, Çizme basınına yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe’yi adeta çantada keklik ilan etti. EMPOLİ’YE attığı 2 golle Seri A’da geçtiğimiz hafta takımına galibiyeti getiren isim olan yıldız futbolcu aynı tarifeyi Fenerbahçe’ye uygulayacağını söyleyecek kadar ileriye gitti. İbrahimoviç’i böyle konuşturan etken ise sarı-lacivertli takımın OFTAŞ ile oynadığı maç oldu. Gelen haberlere göre o maçı izleyen İtalyan antrenörün, teknik direktör Manchini’ye verdiği raporu gören İbrahimoviç, “Şampiyonlar Ligi’ne kesin galibiyetle başlarız” dedi.KANARYA’NIN savunmasının kendisini engelleyecek güce sahip olmadığını söylediği belirtilen İbrahimoviç, Fenerbahçe taraftarına ise saygı duyuyor. İbo’nun, “Türk taraftarlarının ne kadar ateşli olduğunu biliyorum. Bizi en çok onlar zorlayacak. Ancak biz takım olarak zor sahalarda oynamaya alışığız” dediği öğrenildi. İbo’nun adı geçtiğimiz sezonlarda Fenerbahçe ile de anılmış ancak başarılı futbolcu Juventus’tan İnter’e gitmişti.


KAYNAK: http://efsanefotospor.com/haber.jsp?cid=14727
-
15 yıl
*****MİLLİ TAKIMIN İLK 11 İ BELLİ OLDU********
İşte Milli takımımızın 11'i

Milli Takımımızın yarın akşam Malta ile oynayacağı zorlu karşılaşmanın kadrosu belli oldu. Fatih Terim'in maç öncesi düzenlediği basın toplantısında açıkladığı kadro şu şekilde.
Milli takımın kadrosu:
Hakan, Sabri, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Servet, Arda, Hamit, Emre, Tuncay, Hakan Şükür, Halil

50. BİN DOLAR PRİM
Bu arada Millilerimizin Malta ve Macaristan karşılaşmalarından alınacak galibiyetler için kişi başı 50 bin dolar prim alacağı belirtildi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.