P

Yüzbaşı
24 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
6 yıl
+129 level Th9 Full Köy Duvarlar son seviye
keyfi satılık. yedek hesap
th9 full barbar kral 16 kralıce 17 yukseltmedeler
Yukseltmeler bitti görünen duvarlar kaldı onlarda satılana kadar biter sanırım...
lab yukseltmelerıde bitmek üzere...
usta ve şampiyon lige cıkılmadı temiz 3000 elmas alınmayı beklıyor.
isim değiştirme hakkı yok - sadece gmail ile satıs yapılacaktır ios hesabı unutuldugu ıcın kullanamıyorum.
herhangi bir ceza vs alınmadı.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
P
6 yıl
Köy Ederi Nedir Sizce ?
P
8 yıl
iPhone 5 Uyku/Uyanma Düğmesi Değiştirme Programı
Telefonum bu programa uygun fakat tusta her hangi bir sorun yaşamıyorum gayet saglıklı sizce de yinede değişim programından faydalanmalı mıyım ?
P
8 yıl
Earpods Sag Kulaklık Sorunsalı
Kablosunu bile kıvırmadığım bu kulaklık neden çalışmaz anlamış değilim sağ kulaklıktan zerre ses yok microfon kusursuz çalışmasına ragmen sag kulaklık neden çalışmaz 1 senelık adam gıbı kullanmadıgım kulaklık ıcın kalkıp 50 75 tl verip kulaklık almak istemıyorum

Ne yapmalıyım
P
8 yıl
Skype Bildirim Hakkında
İ5 e sahibim bildirim merkezinde skype bildirimi sesli bildirim vs açık olmasına rağmen birisi ileti yazdığında hiçbir şekilde ne ses nede ekranda bir yazı işaret hiçbir şey yok bu sorun son güncellemeden beri var sanırım baya sıkıntı vermeye başladı yazılanları geç görmek kadar iğrenç bir durum yok bunu nasıl çözebilirim veyahut sizlerde de aynı sorun var mı ? Bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim

Eklenti :

< Resime gitmek için tıklayın >
P
9 yıl
2008 Toyata Yaris 1.33 Terra Hakkında Yardım
Yeni aldım arabayı anlamadııgm bir nokta var ilk defa tyota kullanıcısıyım benzin ibresi 8 kademeli dimi son dişe geldiğinde yavas yavas yanıp sönüyor iyice azaldıgında hızlı hızlı yanıp sönüyor dogru sanırım peki yedek depoya geçtiğini nasıl anlarım ? ayrıca kalan benzin ile kac km yapabilecegimi nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim.
P
9 yıl
orjinal iphone 5 kulaklık sorunu
Sağ kulaklık kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bir yere filan düşmedi sürekli saglam yerde hırpalanmadan durdugu halde bu şekilde sorun nasıl yapabilir bu kadar dandik mi bu alet almaya kalksak 60 70 tl den başlayacak ?

Bu sorunu nasıl çözebilirim fikri yada bu sorunu yaşayan ?
P
9 yıl
İphone 5 için ekran video kaydedici
App storede duzgun bısı bulamadım yada dikkat etmedim ekranı istedigim süre kadar record edebilecegim bir prgram biliyr musunuz çok acil ?
P
9 yıl
iphone 5 3g
7 24 wifi kullansak telefon zerre ısınmıyor fakat 15 20 dk 3g acık kalsa üzerine yumurta koy pişecek çok sıkıcı bir durum acaba buna el atamazlarmı ?
P
9 yıl
6.1.4 Facebook Sorunu
Bir konuyu okurken yorum yazıldığında hemen sayfa güncellenip sayfayı aşarı çektiğimde okuyabiliyrduk son güncelleme ile bu olmuyor ciidi bir sıkıntı :( facebbok ile mi alakalı bu sorun yoksa son güncellleme ile mi ilgili
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.