Merhabalar arkadaşlar. Yaşım 30, Evlilik arifesindeyim hem bu nedenle hemde arabamı yenilemek istediğim için 450 Bin civarında bir SUV bakıyorum. Şuanki aracım Audi A3 2014 Sportback Normalde ilk arayışa geçtiğimde kafamda SUV yoktu ve Mercedes A200 AMG bakıyordum ama showroomda incelediğimde çok küçük geldi bu yüzden uzaklaştım. Çevremdeki insanlarında yorumlarını göz önüne alarak SUV bir araca kendimi daha yakın hissediyorum ama premiumda 70-100 Bin KM 2014-15 BMW X3 // 2017-2018 X1 harici doğru düzgün premium göremedim. Kriterlerim: 2015 ve üstü Hyundai / Kia / Renault / Fiat / düşünmüyorum. 7 seater vb büyüklükte olmasına gerek yok, çocuk 2-3 sene içinde düşünmüyorum ama ben 1.92, nişanlımda 1,84 boyundayız bu nedenle ön koltukta konfor ve genişlik önemli. A200'de biz oturunca arka koltukta diz mesafesi kalmadı. Şimdiden teşekkürler. |
39 karakterin 35 i açık. Tüm brawlerlar full sadece altın ile yukseltilmeleri gerekli . Bir cok karakterin yıldız gücü açık, bir çoğuda 9. Seviye sadece kutudan çıkması lazım. Çok emek verilerek kasılmış iyi bir hesaptir. 101 elmas 3500 yıldız puani var. 17200 kupada. İsim değiştirme hakki vs herşeyi duruyor. Düşündüğüm fiyat 350 TL < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Merhabalar arkadaşlar. Daha çok Netflix ve dizi film izlemek için bir TV arıyorum. 55" smart özellikleri çok önemli. Kafamda Sony XF9000 serisi TV var ama 7000 TL bütçe ile tavsiyenize açığım. Simdidek teşekkürler. |
Arkadaşlar selamlar, Ben Vodafone VDSL2 60 MB'e kadar internet kullanıyorum. Bölgemde Fiber mevcut. Netspeed'e geçmek istiyorum fakat bölgemde sadece ADSL olduğunu söylüyorlar. Bu nasıl mümkün? Vodafone'da VDSL kullanabilecekken veya TTnette Fiber opsiyonu varken netspeedde bölgemde neden sadece ADSL gozukuyor? |
50 TLye kadar bir Clash Royale hesabı almak istiyorum. Satmak isteyenler hesap detayları ile PM atabilirlerse çok memnun olurum. |
Arkadaşlar nintendo 2DS aldım amazondan. Fakat içinden çıkan şarj aleti amerikan.. Dönüştürücü ile türk prizine takıyorum ama çalışmıyor. Tavsiyeniz var mı acaba? 120 Volt olduğundan mıdır sizce yoksa cihaz mı bozuk? |
NTSC oyun alabilmek için nereyi tavsiye edersiniz arkadaşlar? Amazondaki tüm oyunlar türkiye ye gelmiyor :( |
Arkadaşlar aldığım bundledan bende olan heroların keyleri geldi. Keyler takasta olur. Arthas: 7 TL Sgt. Hammer: 5 TL Lt. Morales: 10 TL Uther: 7 TL Kerrigan: 5 TL |
Arkadaşlar geçmeden önce birçok kişi soruları oluyor. Doğru yanlış bir çok söz var vodafone hakkında, geçmeyi düşünen herkese ışık olması için ve sorular cevaplansın diye bu konuyu açtım. Öncelikle şuan TTnet 35mbit e kadar paketini 87 TL ye kullanıyorum. Vodefone 65 TL ye 120 GB AKK + 65 Mbit internet vaad ediyor. TTnet Cayma bedelim 117 TL çıktı tahmini olarak. Bunuda vodafone karşılıyor fakat kafamdaki sorular var: 1) Ping değerleri TTnetten daha kötü olur mu? Sürekli online oyun oynuyorum bu baltalansın istemem. 2)Geçme süresi herkes 15 gün demiş, bu gerçekten böyle mi? 15 Gün internetsiz mi kalacağım? (İstanbul / Fenerbahçe'de oturuyorum) 3)Bize faiş fiyatlara internet satıp kazık atan TTnet'i gerçekten hiç sevmiyorum. Ama yenisi eskiyi aratır misali Vodafone beni daha beter eder mi? (tecrübelerinizi yazın lütfen) Cevap atan arkadaşlara teşekkürler. Saygılar. |
Milenicom üzerinden ariza kaydi oluşturdum fakat ankastre kutusunun eski olduğunu ve ne yaparsak yapalim hizin artmayacağını söylediler. Ankastre kutumun resmini paylaşıyorum sizce ne yapabilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >