I

Binbaşı
21 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
273 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
I
5 gün
GSM Kayıt hk
yurtdışından alınmış cihazın imei sini sorguladığımızda kayıtlıysa bu her hatta süresiz çalıştığını gösterirmi? Daha doğrusu yeni yasa ile kayıtlı telefona başka hat takarsak çalışırmı? yada bir müddet çalışıp sonra kapanırmı? Bilgisi olan varmı?
I
2 ay
Benzin motorin indirimi sağlayan uygulama vs
Evet beyler varmı böyle bir uygulama?
I
2 ay
şarz kablosu hk
Beyler şarz kablosu soyuldu ama halen çalışıyor her zamanki gibi.Sormak istediğim bu kablodan kaç volt elektrik geçiyor? Kısaca normal koşullarda elektrik çarpması gibi birşey olabilirmi?
I
3 ay
Excel için yardım
Beyler 10 tane excel formatında dosya düşünün.Her birinde formül var.Formüller aynı. Yapmak istediğim herbirine ayrı ayrı girmek yerine topluca formüldeki değeri değiştirmek. Bunu yapabilirmiyim?
I
4 ay
Nkolay hesabı hk
Beyler bu Nkolay hesabı nasıl? Kullanan varmı? Memnunmusunuz? Sormak istediğim %21 gecelik faiz veriyor. Eft havale başka bankalara ücretsizmi? Birde bankamatik kartı geliyormu? Diger atm lerden ücretsiz çekim yapabiliyormuyuz?
I
9 ay
Tansiyon hk
Beyler kafama birşeyi taktım aniden tansiyonum çıktı 13e.o panikle Acile gittim bu sefer 15 çıktı.sonra evde takip ettim 1 hafta 12-13 sularında çıktı gece gündüz.şöyle rşey var tansiyonu düşününce stres oluyorum yüksek çıkıyor.hatta şöyle bir deneyim yaşadım.bir gün çok sinirlendim bağırdım çağırdım tansiyonumu ölçtüm 12 çıktı.tansiyonu düşünürsem 13-14 çıkıyor. Bu şimdi anksiyete ile mi ilgili yoksa hipertansiyon hastasımıyım? Tansiyon korkusunu nasıl unutabilirim?
I
11 ay
Uludağ sözlük hk
Beyler uludağ sözlükte üyeliği olan ve diğer üyelere mesaj hakkı olan biri bana pm ile dönebilirmi acil bir durum
I
12 ay
Deodorant önerisi
Beyler içinde alüminyum içermeyen deodorant önerisi alabilirmiyim
I
12 ay
Vodafone un hangi red tarifesi otovınn kampanyası veriyor?
Beyler Vodafone un herhangi bir red tarifesi otovınn ücretsiz araç yıkama kodu veriyormu? Kırmızı fırsat paketi var ilk 3 ay 42 tl. bu da dahil mi ?
I
geçen yıl
Yemek yapma kitabı
Beyler bana hiç yemek yapmasını bilmeyen yumurtayı bile zor yapan biri için pilavdı,makarnaydı,diğer türlü yemekleri kolayca yapmasını sağlayacak tarif edecek bir kitap lazım. Basit ve pratik olması bildiğimiz türk yemeklerini tavuk et vs güzelce anlatması önemli.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.