S

Yarbay
17 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
8 yıl
silinebilir
Silinebilir.
S
8 yıl
Facebook bildirim sorunu
Arkadaşlar merhaba.

Son sürümün yüklü olduğu Iphone 5 cihazımda hiç bir şekilde facebook bildirimlerini alamıyorum. Daha önce rahatsız olup kapatmıştım fakat şuan açmama rağmen bildirimler gelmiyor. Uygulamayı kaldırıp hesabımı silip tekrar yükledim fakat değişey birşey olmadı. Sizlerden çözüm yolu bekliyorum.
S
10 yıl
600 liraya kadar tavsiye. Fujifilm? Nikon? Canon?
Arkadaşlar bugün bimekse uğradım fujifilm finepix s2995 makine 8 gb hafıza kartı ve taşıma çantası hediyeli. Fiyat ise 600 lira.

Bu fiyata alabileceğin en iyi makine bu mudur? Üst limit 600 Tl daha yukarısını alamam şuan.


Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
S
10 yıl
Windows ekranından önce donma ?
Arkadaşlar windows 7 kullanıyorum. Bilgisayar ilk açılışta 'windows başlatılıyor' ekranı gelmeden orada kalıyor. f8 güvenli mod yapmadanda açılmıyor. Sorun ne olabilir.?
S
14 yıl
LCD TV için yardım?
Arkadaşlar elimizde olan samsung marka baya eski bir tv idi bozuldu maalasef.Bizdi iyi bir lcd almak istiyoruz odamız buyuk değil orta halli şunu düşünüyoruz arcelik bayiiside tanıdıkhttp://www.arcelik.com.tr/Cultures/tr-TR/ArcelikUrunler/8953131100.htm?&productCode=8953131100

Ne önerirsiniz.Yardımınız için teşekkürler...
S
15 yıl
HONDA CİVİC LPG UYUMU
ARKADAŞLAR BİZDE HONDA CİVİC 1.4 İS 99MODEL VAR LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUZ HANGİ MARKAYI TAVSİYE EDERSİNİZ VE UYUM PROBLEMİ VARMIDIR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.