J

Teğmen
16 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
10 yıl
WoT Puzzle Oyunu (Gold Ödüllü)
Tankees,

Here it comes the next session of our weekly "Guess What" contest. Be ready! Tomorrow Tuesday, April 24th at 18:30 CEST (4:30pm GMT), we will unveil a little part of a new pic in a new forum thread.

The picture will be posted here. It will be activated precisely at 18:30 CEST (4:30pm GMT). Not earlier not later!

Your task is to figure out what the name and the type of the masked vehicle is. But if you think it will be easy, think again! Only a very small part of the tank will be revealed at first. Don't forget to explain why you have chosen this particular vehicle: It’s not about getting a correct answer by simply making a lucky guess, you'll also need to prove that you have a decent knowledge of the game and a good eye for details!

Should you fail to find the right answer on the first day, we will reveal a little bit more of the picture over the following days. But everything has its price. The reward you'll be given will go down the more days you'll take to uncover the secret.

http://worldoftanks.eu/news/2123-guess-what-8/

Beyler puzzledeki tankı tahmin edip hakkında biraz bilgi vermemizi istiyorlar sanırım bence bu tank M18 Hellcat gibi duruyor ama tam olarak ne yapıcağımızı anlıyamadım birlikte üstünde çalışırsak daha iyi sonuçlar alabiliriz diye düşündüm.
J
11 yıl
eskişehir taraftarı 10 yaşındaki çocuğu ağır yaraladı!!!
http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/tt-arenada-cinayete-ramak-kalaSXHBQ222371SXQ


Seyrantepe'deki TT Arena Stadı'nda oynanan Galatasaray -Eskişehirspor maçının ilk yarısında meydana gelen olayda 10 yaşındaki Galatasaray taraftarı Batuhan Sağır yaralandı.


TT Arena'da cinayete ramak kala! Seyrantepe'deki TT Arena Stadı'nda oynanan Galatasaray -Eskişehirspor maçının ilk yarısında meydana gelen olayda 10 yaşındaki Galatasaray taraftarı Batuhan Sağır, nasıl ve nerden geldiği belli olmayan bir meşrubat şişesinin başına isabet etmesi sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Batuhan kafatasında kırıkların oluştuğu belirlendi. Hemen ameliyata alınan minik taraftar için hayati risk oluşturan kemik parçası çıkarıldı. Batuhan'ın tedavisi sürüyor.MAÇ BATUHAN'IN KARNE HEDİYESİYDİ.

Sağır ailesinin anlattığına göre olay şöyle gelişti; Bir Galatasaray taraftarı olan Batuhan babasının karne hediyesi olarak dün gece oynanan Galatasaray - Eskişehirspor maçına amcası Ersin Sağır'la birlikte gitti.

YEĞENİNİN MUTLULUĞUNU CEP TELEFONUNA KAYDETTİ

Batuhan muhteşem stadın keyfini çıkarıp maçın başma saatini tribünde beklerken amcası da onun bu heyecanını cep telefon kamerasına kaydediyordu.

KANLAR İÇİNDE YERE DÜŞTÜ

Maçın başlamasıyla hareketlenen Galatasaray tribünlerinde ilk golün atılmasının ardından müthiş bir görsel şölen yaşanıyordu. Galatasaray'ın ikinci golü tribünlerini uçurdu ama o ses patlamasının yanında minik taraftar Batuhan'ın acı çığlığı duyulmadı bile. Nereden ve nasıl geldiği anlaşılamayan, kimin attığı bilinmeyen ama o tribünlerde olmaması gereken bir gazoz şişesi Batuhan'ın başına isabet etmiş ve onu kanlar içinde yere sermişti. Batuhan'a ilk müdahale stadda bulunan sağlık görevlileri tarafından yapıldı. Sağlık görevlileri tarafından kafasına tampon yapılan minik Galatasaray taraftarı hızla, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Acil Servisine kaldırıldı.

"BOYNUNDAKİ ATKIYLA TAMPON YAPTIM"

Hastanede beyin tomografisi çekilen 10 yaşındaki Batuhan'ın kafasının sağ tarafındaki kemiğin parçalandığı belirlendi. Tomografinin ardından ameliyata alınan Batuhan, 2.5 saat boyunca ameliyatta kaldı.Ameliyatta Batuhan'ın kırılan kafatası kemiği çıkarıldı. Ameliyattan çıkınca bir süre yoğun bakımda tutulan Batuhan, daha sonra Beyin Cerrahi Servsinde özel odaya alındı. Ailenen anlattığına göre 6 ay boyunca doktor gözetiminde tutulması gereken Batuhan'ın en ufak bir çarpma ya da düşmede beyin kanaması geçirme riski yüksek.

Olay sırasında yeğeninin yanında olan amca Ersin Sağır yeğeninin kafasına isabet eden şişeyi gördüğünü ama atanı görmediğini söyledi. Sağır,"Arka tarafımızda bizim balkon diye hitap ettiğimiz asmalı yerden rakip taraftarı koydukları yerden, rastgele şişeyi sallıyorlar; şişe de yeğenimin kafasına geliyor."dedi. Yeğeni yaralandıktan sonra yeğeninin boynundaki atkıyla tampon yaptığını kaydeden amca Ersin Sağır, stadda görevli sağlık ekibi tarafından ilk müdahalenin yapıldığını ardından da staddaki ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine geldiklerini kaydetti. Burada 2.5 saatlik bir ameliyat geçiren yeğeninin kafasındaki kırık kemiğin alındığını anlatan amca Sağır, Batuhan'ın kafasındaki kemiğin alınmasıyla çökme meydana geldiğini de belirtti. Eskişehirspor taraftarlarının olaydan sonra hastaneye geldiğini ve sabaha kadar beklediğini dile getiren Sağır, Galatasaray yönetiminden böyle bir hassasiyet göremediklerini kaydetti.

"BİR ŞİŞENİN STADDA NE İŞİ OLABİLİR ?"

Baba Soner Sağır da oğlunun başından ayrılmadı. Oğlunun ilk altı ay durumunun kritik olduğuna dikkat çeken baba Soner Sağır, altı ay sonunda doktorların çocuğun ikinci bir ameliyat olma olasılığı olabileceğini söylediklerini belirtti. Olayı duyduğu sırada işte olduğunu söyleyen baba, çocuğunun ameliyatından bu yana Galatasaray yönetiminden herhangi bir özür almadıklarını belirtti. Baba Sağır,"Biz buraya başkanı beklemiyoruz ama bir çaycısı dahi gelmedi. Ben çocuğumu, karne hediyesi olsun diye aşık olduğu takımın maçına gönderiyorum benim çocuğumun verilmiş sadakası varmış. İyi kurtardı şimdilik. Bundan sonraki çocukların canı yanmasın. Analar babalar ağlamasın. Daha kötüsü olabilirdi. Allah'a şükrediyorum."dedi. Oğlunun çok koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyen baba Soner Sağır,"Üstündeki elbiseler kan revan içindeydi. Gittik pijama aldık, onu bile Galasaray renklerinde istedi. Sarı kırmızı üstüne giydirdik"diye konuştu.Baba Sağır oğlu maça gitmek isterse bundan sonra, gönderip göndermeyeceği sorusuna ise,"Bundan sonra aklımda hep soru işareti olacak. Anne olan, baba olan, çocukları olan bir insan nasıl gönderebilir ki ? Zor"diye konuştu."Bir şişenin stadda ne işi olabilir ?"diye soran Sağır,"Sular bile pet bardaklarla dağıtılırken, gazoz şişesi stada nasıl giriyor ? Yeni bir stad herşeyiyle tam bir stad denildi. Bu kadar kolay geçmemesi lazım . Bunları sokan insanların vardır bir köstebeği. Bu kadar kolay mı ?"diye sordu.

"BU İŞİN SORUMLUSU KİMSE OĞLUMUN HAKKINI ARAYACAĞIM"

Anne Gülay Sağır ise, olayı evde haber aldığını ve apar topar hastaneye oğlunun yanına geldiğini anlattı. Büyük bir şokla evden çıktığını söyleyen anne,"Çocuğumu yürüyerek gönderip hastanede bir sedye üzerinde kan revan içinde buldum"dedi. Oğlunu ameliyat sonrasında sabah gördüğünü söyleyen anne Sağır,"Şu anda durumu iyi ; ancak durumu iyi olsa bile şu anda kafatasında kemik eksikliği var. Altı ay içinde tekrar bir ameliyat olacak. Bu altı ay içinde doktor çok iyi korunması gerektiğini söyledi. En ufak bir darbede beyin kanaması geçirebileceğini söylüyor doktor."dedi. Kardeşi Orçun Sağır'ın Batuhan'ın durumunu bilmediğini de söyleyen Gülay Sağır, gözyaşları içinde"Üzüldüğüm şey, bu kadar yalnız bırakılmamız. Bir telefon açabilirlerdi bize. Dün akşamdan beri onunla birlikte öldüm öldüm dirildim"şeklinde konuştu. Şikayetçi olduğunu, stada, Galatasaray Kulübüne ve şişeyi atana dava açmayı düşündüğünü söyleyen anne Sağır,"Bu işin sorumlusu kimse ben oğlumun hakkını aracayacağım."dedi. Üzüntülü anne,"Ben çocuğumu kaybetseydim buraya akın ederlerdi; çok ciddi birşey mi olması gerekiyordu ? Benim onu kaybetmem mi gerekiyordu birilerinin bana teselli verebilmesi için ?"diye sordu.

BATUHAN'IN İLK SORUSU "MAÇ KAÇ KAÇ BİTTİ ?" OLDU

Oğlunun kendine gelir gelmez ilk olarak"Maç kaç kaç bitti ?"diye sorduğunu anlatan anne Gülay Sağır, oğlunun kendisinden Galatasaray eşofmanı istediğini de belirtti. Olacakların içine doğduğunu da anlatan anne Gülay Sağır,"Ben göndermek istemiyordum ama amcasıyla gitti Zaten gitmesinden bir saat sonra da haberi aldık."dedi. Oğlunun korktuğunu söyleyen Sağır,"Maça gidecek misin diye sordum. Korkuyorum anne dedi."diye konuştu. Anne oğlunun ameliyat olduğunu bildiğini ancak hayati tehlikesi olduğunu oğluna söyleyemediğini de belirtti.

GALATASARAY'DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

"Dün akşam oynanan Galatasaray-Eskişehirspor karşılaşması esnasında, Eskişehirspor taraftarlarınının alındığı misafir tribünlerinden aşağıya atılan cisimlerle yaralanan taraftarlarımız Batuhan Sağır ve Alp Aşar'ın sağlık durumları iyiye gidiyor. Bugün Galatasaray Spor Kulübü adına Stat A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Kerem Cankur tarafından hastanede ziyaret edilen Batuhan Sağır'ın sağlık durumu iyi. Profesyonel Futbol Takım Kaptanımız Arda Turan'ın da yakından ilgilendiği ve konuştuğu Sağır'ın tüm hastane süreci ve işlemleri Galatasaray Spor Kulübü tarafından yakından takip ediliyor. Yaralanan bir diğer taraftarımız olan ve kafasına 5 dikiş atılan Alp Aşar ise evinde istirahat ediyor.

Bu müessif olayı şiddetle kınarken, yaralanan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi tekrarlıyor ve acil şifalar diliyoruz."deplasman tribünün önünde tel örgü yok bu hayvan heriflerde ne kadar çakmak demir parça varsa aşşağıya atmışlar
J
11 yıl
Galatasaray ın olması gereken kadro bence bu
En ideal kadro bu bence

-----------Zapata------------
Sabri--Neill--Servet--Insua
------------Cana-------------
--------Yekta--Culio---------
-Kazım----Stancu----Arda--Bradley gelirse eğer yektaya alternatif olabilir.Oh be sonunda kurtulduk BAM dan
J
11 yıl
ÖLÜMÜNE JUVENTUSSSSSS
İtirazı olan varmı gençler


Videoyu izlemek için tıklayınız
J
11 yıl
Ergenler e okulu çökertmeye çalışıcakmış
http://www.facebook.com/event.php?eid=191870737496267

hepsi aynı anda girip çökerticeklermiş aslında iyi fikir
J
11 yıl
Burcu esmersoy a aşık oldum
her gördüğümde çok kötü tahrik oluyorum arkadaşlar napmam lazım

J
11 yıl
Arsenal V Chelsea 27 aralık 2010
Skor tahmini alalım arkadaşlar

J
11 yıl
Polis Özel Harekat muhteşem video
J
11 yıl
Bugün BİM den maltana dan alan varmı?
Cuma çıkışı gittim direk BİM e aldım 8 tane belli bi süreliğine geldi hemen sizde tükenmeden alın derim süper tadı var
Annem görünce ilk bira zanneddi bunun cam şişeliside var oda aynı miller a benzıyor


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
J
11 yıl
800 bin TL'yi reddetti! Helal olsun...
Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, İddaa'dan kazandığı yaklaşık parayı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'na verdi.

Dünya Supersport Şampiyonası'nda bu sezon ikinci kez şampiyonluğa ulaşan milli motosikletçi, katıldığı yarışmalarla birlikte İddaa programlarında da yer aldı. Supersport'ta 13 ve Moto2'de 2 yarış olmak üzere bu sezon 15 yarış koşan Sofuoğlu, yer aldığı bahis programlarından yaklaşık 800 bin lira hak etti.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da parayı almayacak olan Sofuoğlu, ''Öyle bir paranın varlığı ile ilgilenmiyorum. Ne kadar para olduğunu da bilmiyorum. Bununla ilgili olarak konuşmak da istemiyorum. Sezon başında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'na paranın ''iyi ve güzel yerlerde'' kullanılması için yetki vermiştim. Onlardan rica etmiştim. Parayı iyi yerlerde kullanacaklarına da inanıyorum'' diye konuştu.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar da, Kenan Sofuoğlu'nun nezaket göstererek yetki verdiğini belirterek, ''Yine parayı kullanırken kendisine soracağız. Bizim kendisine danışmadan istediğimiz gibi kullanma şansımız yok'' dedi.

Milli motosikletçi Sofuoğlu, daha önce de İddaa parasını almayarak Sakarya'da okul yaptırmıştı.
Bu ülkeye böyle adamlar lazım işde...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.