Y

Yüzbaşı
21 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
6 yıl
Volvo fiyat listesi
Ötv zammından sonra bilindik markalar 1-3 gün içerisin de fiyatlarını güncelleyerek yayınladı.. volvo ne yaptı, diğerleri gibi fiyat listesini ilk önce internet sitesinden kaldırdı..aralığın ortasına geldik hala ilan edilmiş bir liste yok.. volvo iyi araba ama satabilmek için sadece arabanın iyiliği yetmiyor.. hala fiyat listesini yayınlayamayan bir organizasyon yapısı ile volvo türkiyede ancak bu kadar satar..
Y
6 yıl
Bmw f10 lpg
Yeni kasası geliyor hala f10 kasaya lpg çıkmadı, firmalar üzerinde çalışıyoruz yazdılar ama çözebilen yok anlaşılan..
Y
7 yıl
Merkezi kilit
F10/f11 kasa bmw de merkezi kilit modülü arabanın neresinde bilen var mı?
Y
7 yıl
Bmw koltukları rahat değil
2014 f10 bmw 5 alarak , bmw ailesine katıldım ancak koltuk konforu tam bir hüsran, bel destekayarı bile yok.. Arabalar çok pahalı ama koltuklarında bel ağrısı çekmeden uzun süre oturmak mümkün değil,, önceki aracım volvoydu, koltukları çok ama çok rahattı,, bmw ninde volvoya göre artıları var ama koltuk konforu gibi olmazsa olmaz bir konuda , volvonun çok ama çok gerisinde.. Bmw nin konfor tipi koltuklarını kullanan varmı? Piyasada çok az bmw de bu koltuklardan var ve genellikle ithal arabalarda var anlaşılan borusan bu kadar para veren bmw müşterilerine bu koltukları çok görüyor
Y
10 yıl
A6 Bitdi
yurt dışında satılan,313 hp lik a6 lar ne zaman gelmeye başlayacak?
Y
11 yıl
Audi ve Navigasyon
Audi de binlerce euroya satılan navigasyon Türkiye de çalışmıyor.. bu saçmalık ne zaman çözülecek?
Y
11 yıl
Bep-TR İzoder yazılım soruları?
Enerji uzmanlarının bep-tr ile ilgili soru ve cevaplarını paylaşacakları bir ortam...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.