F

Teğmen
03 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
11 yıl
Lise Sınıf geçme-kalma
edüt
F
12 yıl
Kredi kartı ile alışveriş yapmak??
Merhaba beyler iyi akşamlar. Ben şuanda 18 yaşında değilim, fakat babamın imzası ile İş Bankasından bir ek kart çıkartabildim. Farklı bir limiti, numarası olan. Formu doldururken her türlü interaktif hizmetten yararlanmak istiyorum şeklinde doldurmuştum. Bu kart ile ilgili bazı sorularım var.

1) Paypal'a üye olup ordan alış veriş yapabilir miyim.
2) Babamın kartının limiti hayli yüksek bir rakam. fakat sanırım numaraları başka olucak. Herhangi bir durumda bir hacker babamın kartına ulaşabilir mi ?
3) İlk seferde alışveriş yapmak için öncelikle faturada bir kod geliyormuş sanırım 1 ay beklemem gerek yani.. doğru mu o.
F
12 yıl
Hatırlayan? :D
Uzun zaman oldu ya, özlemişim bi girdim, almış yürümüş :D
F
13 yıl
Benim minik minnacık Alman Çoban Köpeği yavrum :)
F
13 yıl
Erkek Alman Kurdu İçin İsim...
Evet arkadaşlar köpeği aldım. Mart başında verceklermiş. Daha çok küçük 1 aylık ^^...
Hala çiflikte... Ama isim düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler!
F
13 yıl
MOVED: Alman Kurdu
F
13 yıl
Alman Kurdu
Ben alman kurdu alıcam. Yani almaya karar verdim... Kafamda ufak soru işaretleri var... Bu köpekle oyun oynamak koşmak falan istiyorum... Evide korumasını istiyorum... Bana uyar mı? Koruması okadar önemli değil ama yabancı gördüğündede havlasın...

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
F
14 yıl
Reset mi attılar
Oyuna reset mi attılar?
F
14 yıl
Oyun bende 5 gündür server is Underdoing... veriyo...
Napıcam ???
F
14 yıl
Köpek seçimi
Aslen köpeği Ağustosta 2 aylıkken alıcam genelde Haziran-Temmuz arası doğururlarmıymış çiftleşirlermiymiş neymiş.... Neyse işte... Şu anda kafamda 3 köpek var. Sizce hangisini seçiyim...

Köpekten beklentim günde bir koşu gibi yürüyüş, full oyun... Okuldan 5te geliyorum... o saate kadar bahçemizde bekliyeebilecek..

Bu arada köpek bahçede durcak...

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.