N

Yüzbaşı
31 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
324 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Xbox one x vs Xbox one s (1080p karşılaştırması)
Merhaba arkadaşlar,

1080p çözünürlükte Xbox one s ve Xbox one x arasında grafik olarak fark varmı ? Fps durumları aynı mı ? Yoksa birinde 30 alırken diğerinde 60 alabiliyor muyuz ?

4k çözünürlük için konuşmuyorum. 1080p karşılaştırması olarak merak ediyorum bu durumu. 1080p monitör varken geçmeye değer mi ?

edit:

Videoyu izlemek için tıklayınız

witcherda baya bir fark varmış.
N
4 yıl
Ağda Oturum Aç Sorunu (Çözüldü)
Merhaba,

zyxel vmg3312 b10b model modemimi, access point olarak kullanmaktayım. Asıl internete bağlandığım modem ise Superonline fiber bağlantı sağlayan hg255s huawei modem. zyxel modeme evdeki 2 adet cihazı ethernet kablosuyla bağladığım zaman hiç bir problem yaşamıyorum. Fakat evdeki cep telefonlarından zyxel modeme wifi ile bağlanınca nadir olarak direk bağlanıyor ama genellikle wifi ağında oturum aç bildirimi geliyor. Oturum aç dediğim zaman ise intenete bağlanılamıyor sayfası çıkıyor. Daha sonra 5 dakka içinde sorun ortadan kalkıyor ve normale dönüyor.

Ağdaki tüm cihazların iplerini kontrol ediyorum. Çakışma durumu kesinlikle söz konusu olmuyor. Ağı incelediğimde herhangi bir problem gözükmüyor. İnternetten sorunu araştırdığım zaman, wifi cihazlarına ipleri statik olarak verin gibisinden çözümler gördüm. Fakat tüm wifi cihazlarına tek tek ip atamama rağmen değişen bir şey olmuyor. Hala ağda oturum açın diyor.

Bu zyxel modemimi access point olarak değilde normal modem olarak kullanırken hiç bir problemle karşılaşmamıştım. Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir hiç bir fikrim yok
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.