G

Yarbay
18 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme (?)
650 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
G
geçen ay
Bu mesajım sadece DH yönetimine...
iyi günler sevgili DonanımHaber yöneticileri yetkilileri ve değerli adminleri.
Öncelikle bu konuyu forumdestek@donanimhaber.com a mail olarak attım lakin mail in size iletilemediğini şuan bana gelen bildirim ile farkettim.. ve konuyu buraya yazma gereksimi duydum yani Konu Dışına.. herneyse lafı uzatmadan direk konuya giriyorum. yazım ve imla hataları için şimdiden üzgün olduğumu belirtmek isterim ben bu yazım nokta ve vürgül kurallarını pek iyi bilmem o yüzden şimdiden kusura bakmayın bu şekilde idare edin..

Şimdi forumda ki bağzı user arkadaşlara bakıyorum bu arkadaşlardan pek fazla yok zaten tek tük 20+ senelik olan arkadaşlar Profil resimlerinin kenarında bir madalyon 20 senelik DH üyesidir diye belirtiliyor bu tür fosil üye arkadaşları bu şekilde afişe etmeniz ( iyi anlamda) çok iyi çok güzel bir uygulama çok başarılı gerçekten taktir ettim böyle birşeyi gördüğümde eski üyelere bu sekilde değer vermenize hayran kaldım lakin... uzun lafın kısası mesela bende 15 senelik forumdonanimhaber kullanıcısıyım ben donanımhaber ile büyüdüm forumdonanımhaber ile belkide ailemden arkadaşlarımdan akrabalarımdan fazla forumdonanimhaber ile forumdonanimhaber deki arkadaşlarımla vakitler geçirdim yeri geldi lak lak yaptım yeri geldi kalp kırmadan tartıştım yeri geldi forumdan uzaklaştırma da aldık herneyse belkide forumdonanimhaber ile yaşlanıp forumdonanimhaber ile öleceğim asıl konu bu değilde. 15 user.. adam değil mi? bizde yani 15+ yıllık üyelerde niye yok o madalyon? böyle bir konuyu açtım düşüncelerimi belirttim diye umarım uzaklaştırma almam neyse içimden geçiyordu bunları dökmek istiyordum içimden döktüm ve anlattım dışa vurdum ve rahatladım. :D
G
4 ay
!Spoiler içerir! Ghost of Tsushima da beyin yakan senaryo
Şimura madem bu kadar jin e basıyor oyunda sürekli samurai kurallarına bağlı olmaktan bahs edip duruyor kendi kardeşinin köylüleri dahil katlettiğinin de farkında değildi sanırım şimura. herif hala samuray diye dolanıyor jin in babası onca samurai lığa yakışmayan işler + masako hanımın kocası dahil beraber çarpışıyorlar jin in babası madem o kadar kalleş, sen neden evvela kardeşini durduramadın? kördüğüm bir hikaye düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum ağam şimdi kim haklı kim haksız? 😂
G
5 ay
Bu alet nasıl şarj olur?
G
5 ay
Konu edit
Galactic Federasyon izliyor
G
6 ay
Playstation Pulse 3D kulaklık mı ? Bir daha asla..
Kullanalı neredeyse 5 ay oldu olmadı kulaklığın hali.. iç bezleri ve çevresi kendi kendine içten dışarı atmaya başlıyor bir zaman sonra ses olarak iyi olabilir ama yapıştırıcı konusunda keşke japon yapıştırıcısı tercih edilseymiş.
< Resime gitmek için tıklayın >
G
6 ay
Uzaya gönderilecek olan türk kim mi olmalı?
Düz dünya derneği başkanı.
G
9 ay
..
Yez
G
9 ay
Bana hocam diyene
Bende hacım diyorum... :d
G
11 ay
Kaliteli Orjinal Erkek Parfüm Önerisi
Arkadaşlar parası önemli değil şöyle hatunların bayılacağı türden bir parfüm tavsiyeleri alabilirmiyim..
G
11 ay
Tom Ford Noir Extreme Edp Erkek Parfümü Hakkında
Bu parfümü kullanan arkadaşlardan parfüm hakkında ki düşüncelerini ve yorumlarını merak ediyorum

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.