P

Yarbay
13 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
359460 Gün Cezalı
356687 gün 7 s. 59 dk.
Gönderiler Hakkında
P
8 yıl
Satılık D3+Ros Hesap
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Barbar-2347/hero/66363610
Sezon 4 paragon 900 bilmem kaç. Profilde yazıyo alacak adam bakar.
Non sezon yine paragon 1000 bilmem kaç.Aynı şekilde alacak adam bakar.
Perfect hota barbar mevcuttur sezonda . Perfectte iki adım mesafede BT WW build itemleri + Rend build için itemleri mevcuttur. Materyal sezonda FS + DB hariçinde gırla mevcut. Kasadada 52milyar gold(bozdurur bozdurur harcarsınız.) Non sezonu saymıyorum bile bütün barbar itemleri mevcuttur.
İsim değişim hakkı mevcuttur deyip yalan söylemeye gerek yok, çünkü o hak yok.
Kısaca satılık hesap. Ölü s...... lütfen uzak dursun. Ayrıca oyunun kutusu(iğrenç espiri yada trollüğe gerek yok) mevcuttur. Kargo masrafını ben çekerim diyorsanız onuda gönderirim.
Not: Hesap 4 kişide 78 yapmıştır.
3 kişiyi hatırlamıyorum.
2 kişiyi sallamıyorum.
Solo barbar 67. Oynamasını bilen 70de yapar.
Solo monk en son 64dü herhalde.
Solo WD en son 65 yapıp knockback kurbanına silindi. Görüntüdende olsa 65 yaptım dersiniz.
Clan mevcuttur. Alan arkadaş hesabın satıldığını çaktırmazsa partisiz kalmaz. Vs vs işte.
Alacak arkadaşa şimdiden iyi kafayı yemeler dilerim oyunda..
P
8 yıl
Galatasarayin son 3 maci....
Kaldida bu digerlerine 3er puanlar goktenmi inecek. Bakiyorum her konuda gencler soyle rize boyle. Hayir sanirsinki kendileri uzay futbolu oynuyor. Birisi lig sonuncusdan zar zor 1 puan koparmis ne oynadigi belli degil digeri sampiyonluk yarisindaki macin koca 45 dakikasinda rakip kaleye sutu yok.
P
8 yıl
Season 3 Zodiac Perma Berserker Barbar Rehberi. WASTES + Bul- Kathos.
Merhabalar. Daha önce açtığım Wastes + IK set rehberi ile barbar oynayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmıştım.
Bu sefer 3. sezonu oynayan barbar arkadaşlara özel kendi yaptığım sezona özel "Obsidian ring of the Zodiac" yüzük sayesinde IK sete gerek kalmadan perma/permaya yakın Wastes set rehberiyle yine sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

İTEMLER.
Helm:
< Resime gitmek için tıklayın >
Helm olarak klasik str vital critic chance kombinasyonunu kullanıyoruz. Yeni patchle birlikte alışılagelmişsin dışında Life gem yerine bu sefer Cooldown veren daimond gemi takıyoruz. Secondary kısmında ise " Lightning,Fire, Phscial,Poison,Cold resist ve pick up radius health globes bizim için ideal tercihler olacaktır.
Chest
< Resime gitmek için tıklayın >
Chestte Str-Vital ikilisinin dışında "Reduces from elites damage" özelliğini almamız bizim için yüksek griftlerde çok işimize yarayacaktır. Onun dışında Seconday kısmında " Lightning,Fire, Phscial,Poison,Cold resist, Reduces from melee/ranged attacks ve extra health globes gibi özellikler bulunması bizim için çok daha iyi olacaktır.
Shoulders
< Resime gitmek için tıklayın >
Primary özellikler resimdeki gibi olmasının dışında secondary'de pick up radius ve extra health globes bulmaya çalışın.
Gloves
< Resime gitmek için tıklayın >
Primary özellikler resimdeki gibi olmasının dışında secondaryde yine pick up radius globes,Lightnin,Fire, Phscial,Poison resist gibi özellikler bizim için çok iyi bir seçenek. Resimde extra gold özelliği "griftte" hiç bir işe yaramıyor ve bomboş bir özellik maalesef.
Pants
< Resime gitmek için tıklayın >
Resimdeki gibi bir don bulmanız sizin için çok mükemmel olacaktır. Gerek primary gerekse seconday özellikleri "grift" için biçilmiş kaftan" diyebiliriz. Eğerki primaryde ressli bulamazsanız " str vital ve armor" seklinde bir pants kullanıp secondaryde mutlaka life after each kill almaya bakın derim.
Boot:
< Resime gitmek için tıklayın >
Resimdeki boot'ta aslında movement speed yerine all ress olsaydı çok daha iyi olacaktı bizim için fakat bulamadığımdan ben böyle bir roll yaptım. Siz all ressli aramaya bakın yoksada bu şekilde bir reroll gerçekleştirebilirsiniz.
Belt:
< Resime gitmek için tıklayın >
Beltimiz "Pride of Cassius" Kullanacağımız İgnore Pain skillinden dolayı bizim için çok önemli. Kemerde süre "4-6" saniye arasında değiş gelmektedir. Ne kadar yüksek bulursanız o kadar iyi olur. 5 saniyeliğinin altına düşmeyin.
Ringler
< Resime gitmek için tıklayın >
Zodiac yüzük biliyorsunuz ki sezona özel bir item ve bu buildin temel taşını oluşturmaktadır. 8 cooldownu yakalamaya calışıp Critic Change'i ne kadar yüksek bulabilirseniz sizin için o kadar iyi olur. Secondarylerde çok fazla değişken var olduğu için extra healt globes life after each kill veya yukarıda saydığım resistler olursada çok daha iyi olur.
http://i.hizliresim.com/QA1Vlr.jpg
Elements yüzüğüde bizim için bir nevi damage kaynağı olacak bu buildde. Yüzük str, critic change ve soket olarak sabit rollenmektedir. Burda bizim aramamız gereken droptan str critic chance,critic hit damage veya 8 cooldown reduces li bir tane bulup "critic hit chance, critic hit damage, cooldown ve soket kombinasyonunu yakalamak.
Amulet:
Gelelim işin amulet kısmına. Amulette 3 seçeneğimiz var "Poison immune, Lightning immune ve hellfire amulet" Bu 3 amuletten bir tanesinin olması sizin için çok ama çok faydalı olacaktır. Üşenmeyin hellfire amulet yapın yada poison veya lightning amuleti bulmaya çalışın. Statları ise str critic chance, critic hit damage ve soket olsun. Tabi str yerine Phscial damage olursa tadından yenmez.
Braces:
< Resime gitmek için tıklayın >
Gördüğünüz gibi craft ürünü olan bir bracers kullanıyoruz. Ulaşılabilmesi kolaydır gerekli malzeme varsa. Elinizde planı yoksa bunun ACT 5'de herhangi bir zorluk seviyesinde Malthaeli kesip bulursunuz. Statlarınız ne kadar iyi olursa o kadar iyi olması dışında restore bonusuda ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur.
Silahlar:
Silahlarımız Bul Kathos'un might weaponları arkadaşlar. Resim yüklemedim çünkü tek ihtiyacımız olan birisinde vitality diğerindede 10 cooldown reduces. Bu şekilde bir kombinasyon yaratın.

SKİLLER ve PASİFLER:
< Resime gitmek için tıklayın >

Skiller ve pasifler resimde görüldüğü gibi olacak arkadaşlar. Yanlız şu var. Ben hellfire amuletten "RAMPAGE" pasifini aldığım için onun yerine normalde " RUTHLESS" kullanıyorum ve büyük katkısı var. Eğerki hellfire amulet yapmaya kalkarsanız bu resimdeki görülen pasiflerin dışında işinize yarayacak pasiflerde şunlar olabilir. Rampage, Brawler, Nerves Of Steel, Relentless, Bloodthirst, Superstition.

OYNANIŞ.
Benim video çekme imkanım olmadığı için sizlere ancak bu kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Her yiğitin bir yoğurt yiyişi vardır hesabı her oyuncununda bir oyun stili vardır. Siz nasıl oynuyorsanız o şekilde devam edin. Ama bu buildde dikkat etmeniz gerek bazı noktalar var.

Obsidian yüzükten dolayı birincisi sürekli mob yada elitelere vurarak fury harcamamız gerekmekte ki cooldown bonusu çalışsın. Boş boş fury harcamak maalesef bize hiçbir katkı sağlamıyor.
Rendin costu, Wirlwinden daha fazla olduğu için cooldowna katkısı dolayısıyla daha fazla. O yüzden REND skillini sık sık kullanmayı unutmayın.
4-5 tane mobla uğraşmak yerine WW ile vura vura ilerleyin ki ilerdeki mob yada elite'i uyandırın. Ortalık cümbüş olsun. Korkmayın. İgnore pain'den ve Call of the Ancients - Together as One'den müthiş bir defans kazanıyorsunuz. Siz fury cost yaparak o grupu kesmeye odaklanın.
Battle Rage rune'ndan dolayı ortalığa bir hayli health globes saçılıyor. Bunlarda toplamayı extra can kazanmayı unutmayın.
EN ÖNEMLİ NOKTA İSE; bu builde öyle iki rend atayım, 3 mevli gibi döneyim yapmayın. Sürekli skill barını kontrol edin. İgnore Pain ve Call of the Ancients skillerini bittiği gibi çalıştırmayı unutmayın yoksa bunlar kapalıyken mobların içine girerseniz en son göreceğiniz şey mezar taşınız olur.
İgnore Pain skilli defansif olarak size 3 önemli bonus sağlıyor.Birincisi gelen tüm hasarları %50 azaltıyor.İkincisi bu skill aktifken herhangi bir crowd control almıyorsunuz. Jailer,slow, stun yada frozen gibi. Ücüncüsü ve en önemlisi ise harcadığınız fury başına "5364" life kazanıyorsunuz. Yani skill sizin hem damage almanızı önlerken hemde heal yapıyor. O yüzden sürekli aktif etmeyi sakın unutmayın.
Call of the Ancient skillini rend ve ww kullanarak sürekli sıfrlamaya çalışın eğerki yapamazsınız ki "arada mutlaka yapayacağınız olacak bir grubu kestikten sonra diger gruba giderken hit cost yapamadığınızdan dolayı" skillin aktif olmasını bekleyin öyle dalın mobların elitelerin içine. Kalabalık grupların içindede skilli aktif etmeyin. Biraz dışlarına çıkıp herhangi bir hasar almayacağınız yada çok az alabileceğiniz bir noktada aktif edin skilli.

Ben bu build ile 50 grift levelde çok rahat bogan trapperların tusked boganların olduğu haritada (ki biliyorsanız ne kadar gıcık bir kombinasyondur bu moblar) Pylon ve immune amulet olmadan Tethrys indirdim.
Oynaması Wastes + IK'dan daha zevkli ama birazda zor geldi bana. Sizi sürekli oyun içinde tutuyor. Döne döne gitmekten başka çok daha dikkat etmeniz gereken şeyler olduğunu görüyorsunuz.
Umarım sizinde işinize yarar sizde keyif alırsınız.
UNUTMAYIN: Grift tamamen şans işidir.
P
8 yıl
WASTES+IK Solo Barbar Yüksek Grift Level Rehberi 2.2
Barbar oynayan veyahut oynayacak arkadaşlara merhaba. Daha önce Furious Charge için bir build hazırlamayı düşündüm fakat 2.2'nin gelişiyle tarih olacağından dolayı kısmet W+IK' ymiş.
Bu rehberde W+IK solo grift için hangi skiller kullanılmalı hangi itemler, itemlerde ne gibi özellikler, nasıl oynanmalı, nelere dikkat edilmeli ve de followerda ne gibi itemler olmalı onlardan bahsedeceğim.

İTEMLER:
Öncelikle set itemleri olarak 5 parça Wastes, 3 parça IK kombinasyonunu tamamlamamız gerekmektedir
Wastes tarafında SHOULDERS sabit, IK tarafında ise 2hnd Might Weapon ve Might Belt sabit olmak üzere kalan 4 Wastes ve 1 IK'i istediğiniz parçalardan kullanabilirsiniz.

ARANILAN ÖZELLİKLER:
Helm: Str, Vitality, Chc, Soket-LIFE GEM
Shoulders:Str, Vital,Allress(yoksa%Life)Rend Damage
Chest:Str,Vital,Rend Damage,Soket-RESS GEM
Gloves:Str,Vital,Chc,Chd
Belt:Str,Vital,All ress, life per fury Spend
Pants:Str,Vital,All ress(yoksa life per second) Socket-RESS GEM
Bot:Str, Vital All Ress(yoksa life per second yada armor)Wirlwind damage
Weapon:IK'nın 2.2 ile birlikte might weaponunda anci damage özelliği bulunmaktadır. Eğer bu şekilde bulursanız +%10 damage,STR, Ancients Damage şeklinde olmalı. Yoksada +%10 damage, STR, Vital yada life per fury spend şeklinde varsa kullanın.

Gelelim geriye kalan 2 adet yüzük,1 adet amulet ve bracers'a.
Öncelikle yüzükler Ring of Royal Grandeur ve Unity olmalı.
RoRG'da Str, Attack Speed (maalesef sabit biliyorsunuz), Critic Chance ve soket olmalı.
Unity'de bulabilirseniz Critic hit damage, Critic hit chance soket, bulamazsanızda önceliğiniz critic change olmak üzere str cc yada str chd şeklinde bir unity kullanın.
Amulet kısmında ise immune amuletlerden varsa Mara's Kaleidoscope, Hellfire amulet yada Haunt of Vaxo tercih edilmelidir.
Bracers'da ise önceliğimiz Lacuni Prowlers olmak üzere, Steady Strikers yada Ancient Panthan Defenders şeklinde olabilir.

SKILLER:
Rend:BLOODBATH
Wirlwind:BLOOD FUNNEL
Battle Rage:SWORDS TO PLOUGHSHARES
War Cry:IMPUNITY
Call of the Ancients:ANCIENT'S FURY
Wrath of the Berserker:INSANITY

PASİF SKILLER:
RUHTLESS
RAMPAGE
WEAPON MASTER
BERSERKER RAGE

GEMLER:
BANE OF THE TRAPPED
TAEGUK
PAIN ENHANCER

PARAGON PUANLARI
CORE: Bu kısımda öncelikle botta Wirlwind damage aldıysanız(ki alın mutlaka) movement speed ve Fury'i fulleyip geri kalan paunları Strengh'e yatırın.
OFFENSE: İlk olarak Critic hit change daha sonra Critic Hit Damage'i fulleyip geri kalanları Attack Speed'e dahada varsa en son Cooldown'a yatırın.
DEFFENSE: Bu kısımdada ilk önceliğimiz All Resistler. Bu kısmı fulledikden sonra LIFE ve ARMOR'a eşit bir şekilde pay edin. Yeterlirse zaten komple fulleyip en son Life Regenetion'a geçin.
UTILITY: Bu kısımda ise ilk olarak Life Per hit, ardından Area Damage, Resource Cost olarak gidin. Gold Find'i en sona bırakın

FOLLOWER:
Gelelim follower'a.
Yardımcı olarak yanımıza her zamanki gibi Tempları seçiyoruz arkadaşlar.Templar'ın skillerini dağıtırken 1-1-1-1 şeklinde veriyoruz. Yani Heal, Loyalty,Charge ve Inspire.
Gelelim tempların itemlerıne ve özelliklerine
Templar Relic: Str, Vital, Chance to Block, Critic Hit damage
1HND: Silah olarak Tunderfury'i kullanıyoruz templarda. STR, AS ve Socket(Ruby Gem) sabit olacak şekilde olursa %10 damage yada %10 Cooldown Reduction.
Amulet: Ess of Johan. STR AS Soket (Ruby gem) sabit olmak üzere AS veya Cooldown Reducitionlı bi item veriyoruz.
Yüzükler: Yüzüklerimiz UNITY ve WYRDWARD(vıydırvır) olmak üzere STR, Soket(ruby gemler) AS-CC-CHD olacak şekilde verilmelidir
OffHand: Kalkan olarak templera Free of Deflection veriyoruz. STR-Chance to Block sabit olmak üzere Soket(Ruby Gem) ve Critic Hit Chance şeklinde olmalıdır.
Tempları bu şekilde giydirmemizin sebebi arkadaşlar Thundery ve WydrWard'ın Lightning damage + stun bonuslarından, Freeze of Deflection'unda Freeze bonusundan yararlanıp GRİFT GUARDIANDA kendimize ufak çapluı avantaj sağlamaktır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:
Gelelim işin grift kısmına arkadaşlar.
Grifte girdiğimizde dikkat etmemiz gereken ilk şey "nasıl olsa IK bonusundan dolayı Berseker sürekli aktif deyip" hemen Berserkeri çalıştırmamaktır. İlk girdiğinizde War Cry- Battle Rage ve Call of the Ancientsleri aktif edip ilerleyin ta ki bir mob taneciği görene kadar. İşte o zaman Berserkeri aktif edin.
Bazı elite affixleri barbarlar için çok sorun çıkarmaktadır. Özellikle Electric ve Fire Chains. Bu setle oynarken zorlanıyorum dediğiniz özellikli elite'lerde, elite'in etrafında Wirlwind ile daireler çizerek ilerleyin. Sakın olaki ortalarından Wirlwind ile geçmeyin.
Kesemeyeceğiniz elite paketi ile uğraşmayın.
Wirlwind ile ilerken mobları rendlemeyi unutmayın.
Gözünüz sürekli Wrath of The Berserker skillinde olsun. Cooldown bittikçe skilli yeniden aktif edin. Berserkersiz geçen 1 saniyelik süre diliminde atomlarınıza ayrılabilirsiniz.
Öldüğünüz zaman Call of The Ancients skilli aktif değilse sakın kalkmayın(Revive at Corpse). Tekrar öleceksiniz %100 olasılıkla ve tekrar bekleyeceksiniz,süre kaybınız olur.Bu durumlarda Call of Ancients skilli aktif fakat Wrath of the Berserker aktif değilse yapmanız gerekenler söyle: Kalkın ve mob/elitelerin biraz uzağına gidin. Call of the Ancients skillini calıştırıp onların moblara/elitelere temas edebileceği bi noktaya kadar ilerleyin. Onlar ilerde savaşırken size fury kazandıracağından siz sadece REND kullanarak bir an önce BERSEKER skillini aktif etmeye bakın. Ta ki ne zaman aktif oldu o zaman kaldığınız yerden devam edin.
POWER Pylon'ı olabildiğince Grift Guardiana saklayın. Etrafındaki mobları kesmeden ilerleyip sayaç %98-99lara geldiğinde duruma göre geri dönün. Sakın elite bırakmayın!!!
Kamikazelik yapmayın damage yapacağım derken. Bazen hayatta kalmak, hasar vermekten daha fazla işe yarar.

SON OLARAK:
Ve evet son olarak unutulmamalıdır ki grift TAMAMEN ŞANS işidir. Güzel bir süreyle bossa kadar gelseniz bile yamuk bir boss çıkıp hayat ışığınızı söndürebilir yada tam tersi rezalet bir süre ile bossa gelip karşınıza Stonesinger çıkabilir ve sizi kahredebilir. O yüzden sürekli denemeler yapıp, kendinizi builde ve grift level oynamaya alıştırın. Herkese bol ve yüksek level griftler dilerim.

Atladığım, yada anlatamadığım(ki buna eminim) yada siz anlasanızda yinede kafanızda soru işaretleri varsa(ki bunada eminim) sorun.Yardımcı olurum.
Not: Noktalama ve imla işaretleri bozukluğu için şimdiden özür dilemiyorum. Sonuçta barbarım ben arkadaş TDK çalışanı değil.
P
10 yıl
Galatasaray'ın Yenilgisi İçin Pusuda Bekleyenler!!!
Her hafta klasik bir olay vardır. Rakip takımların taraftarları (hepsi değil ) maç günü pusuda bekler, yenilselerde bizde biraz alay etsek eğlensek diye.
İşte o hesap bugün pusuda bekleyen Galatasaraylılar vardı. Kesimleri belli. Hepsimi tabiki değil. Ama yok değillerdi işte. Bi yenilsekte Aysaldan başlayıp Manciniye kadar gitsek diye.
Olmadı.
Son bulacakmı peki, elbette hayır. Her maç 4 gözle bekleyecekler.
Peki yenilmesek bile bu onları durduracakmı ? Maalesef yine hayır. Bu seferde oynan futboldan vuracaklar, olmadı değişikliklerden vuracaklar, olmadı sahada çıkan ilk 11i ele alacaklar dizilişe laf edecekler.
Bir şekilde ama nasıl olduğu önemli değil "biz demiştik" diyebilmek için bekleyecekler.
Gün gelecek " günde doğacak" tabi bunlara.
Olan tabiki yine Galatasaray'a olacak.
Yazık.....
P
10 yıl
Şenol GÜNEŞ
Gelmezmi bu adam bize ? Hep istemişimdir Galatasarayın başında görmeyi...
P
10 yıl
Bir Sarki Ariyorum ki!!
oncelikle mobil oldugum icin bunu soraxagim konuyu bulamadim kusura bakmayin.
sarkiya gelince sozlerinde soyle bi kisim vardi:off bilmiyorum nasil guzelsen/sin: sarkiyi soyleyen erkek sesi sanki sinan akcila benziyo vede pop. ve saekida surekli bi off kelimesi var.
yardimci olursaniz simdiden tesekkurler
P
10 yıl
Blizortun İntikamı ?!!!
< Resime gitmek için tıklayın >
Bugün Act1deki Crypt'larda denk geldi. Bu nedir ya
P
10 yıl
Bir Şarkı Arıyorum Beyler Yardım Pls
Beyler bi şarkı arıyorum. Şarkı underground rap yada hiphop o türü tam olarak bilmiyorum :) Şarkı kemanla giriyo. Galvanize şarkısına çok benziyo.Söyleyende erkek. Şarkı sözü bilmiyorum lanet olası hoparlörlerden hiçbirşey anlaşılmıyodu dinlediğim yerde. Biliyorum çok fazla bişey çıkmaz bu dediklerimdende ancak bu kadar ipucum var napalım
P
10 yıl
Ebaydan Kılıç Almak
Bunun bi sakıncası varmıdır beyler gümrükten girişlerde falan. Birde baktım kıt ingilizcemle ağaçtan kartonfiberden yapılmışlar falan. Dandirik bişey istemiyorum. Cold Steel'lere baktım çok pahalı. Steel'ler biraz uygun fiyatta bunların kalitesi nasıl olur acaba bilgisi olan varmı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.