M

Yarbay
11 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
111 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Votka ömrü
Merhaba arkadaslar 3 sene once kibristan gelirken absolut vodka almistim 2 bardak icip agini kapatip arka balkona koyup unutmusum bugun buldum baya bi sevindim ama icsem sakincasi olurmu uzerinde SKT yok nedir bu vodkanin ömrü
M
2 yıl
İşlemci aşırı ısınma sorunu
Merhaba arkadaşlar. Power Suply sorun çıkardığı için yenisini aldım 750W 80+ Gold sertifikalı ancak işlemcim aşırı ısınmaya başladı. Sistem boştayken bile 60-65 lerde geziyor yük altına girdiği zaman 90 dereceleri görüyor hatta geçiyor. PSU ve kasayı değiştirdim baktım ısınma var macunu yeniledim ama fayda etmedi fan ise %100 devir de çalışıyor. Sizce sorun nerde olabilir?
M
3 yıl
Bilgisayarın durduk yere kapanması sorunu
Merhaba arkadaşlar. PC 2 3 günden beridir durduk yere kapanıyor. Daha doğrusu müzik falan dinliyorum bi anda görüntü falan gidiyor ancak kasa tamamen kapanmıyor. Normal PC kapatıyormuşuz gibi oluyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor. Sizce neden yapabilir? RAM'leri kontrol ettim sorun görükmüyor.
M
3 yıl
C++ Zaman Geri Sayımı
C++' da bir fonksiyon içerisinde farklı bir fonksiyonu belirli bir geri sayımdan sonra tetiklemesini istiyorum. Örneğin 50 sn sonra. Nasıl yapabilirim?
M
4 yıl
Forum hakkında
Şu forumla gram ilgi alakanız yok. Telefon numaramı değiştiricem ama değiştiremiyorum değiştirme hakkım da dolmuş ne alakaysa. Mesaj yazarız gitmez, forum kafasına göre bir açılır bir açılmaz. Altyapısını kim hazırlıyorsa kovun gitsin kardeşim aldığı maaş cidden haram. Teknoloji forumu güya ama saçma sapan bir altyapısı var. Düzeltin, düzeltemiyorsanız kapatın gitsin bi telefon numarasını düzelteyim diye destek den yazıyorum 3 gün oldu hala dönen olacak sırf bu yüzden pm atamıyorum böyle bi saçmalık olur mu kardeşim en sonunda konu açmak zorunda kaldım.
M
4 yıl
Xperia M Internal Storage 0 MB Sorunu
Durduk yere uygulamalar hata vermeye başlayınca telefonu yeniden başlattım ancak şifre girmemi isteyen bir ekran geliyor. TWRP Recovery'den ROM flaşlayamıyorum, kernel ise flaşlayınca işe yaramıyor. Ayrıca dahili hafızayı 0 MB görüyor data, system vs mount olmuyor wipe yapamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi acaba?
M
4 yıl
Hyper-V hiper yönetici sorunu
Sanal makine oluşturuyorum tam başlat diyorum aşağıda ki hatayı alıyorm. CPU sanallaştrma destekliyor ve bios'dan etkin.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
ASUS P5G41T-M LX Bios flaşlama sorunu
Bu anakarta Xeon X5450 taktım sorun yok pc açılıyor ama bios update hatası verdiği için bios flaşlamak istedim.http://genius239239.myweb.hinet.net/771/ bu linkten anakarta uygun biosu indirdim Ez Flash 2 üzerinden flaşlamak istediğimde Boot block in file is not valid! hatası aldım. Çözümü nedir acaba?
M
4 yıl
Xeon E5450 için bu PSU yeter mi?
Eski pc de E5450 değerlendiresim var. Şuan üstünde C2D E7600 ve HD 6450 1GB GPU var. Sistem geneli OC li yani CPU 3.5 GHZ'de çalışıyor. Hatta 3.7 yede çıkıyor ama 3.5 de yeterli fazla zorlamadım. PSU bu sizce yeter mi E5450 için?

< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
W9970 V3 Yazılım Güncellemesi Yapma?
Ttnetin verdiği modemden var bende de ama yazılım ilk içinden çıkan sürüm. En güncel yazılımı nerden bulabilirim wifi da kopma ve bazen arayüze bile erişememe sorunu yaşıyorum. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.