R

Çavuş
25 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
102 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
4 ay
Numara Taşıma Sonrası Faturam Çıkmadı
50 gün önce iki hattımı Türk Telekoma numara taşıma ile geçiş yaptım. Bir hattım normal faturalı idi, diğer hattım ise Vodafone Evde 10 data hattı idi. ( Sonraki adı redbox). Normal hattım için Vodafone faturam 30 gün sonra çıktı ama data hattım için fatura çıkmadı. ( Normalde 120 TL fatura ücreti+ 468 TL modem ücreti çıkması gerekiyordu ama fatura hâlâ çıkmadı. Müşteri Hizmetleri fatura çıkmazsa sorun olmaz diyor. Böyle bir durum yaşayan oldu mu?
R
2 yıl
XBOX LİVE BREZİLYA STOREDAN GİFT CARD VE OYUN SATILIR
İlkbahar indiriminin olduğu şu zamanlarda Brezilya Store'dan istenilen hesaba oyun yüklenir veya Brezilya gift card satılır. Yükleme için konumu Brezilya olarak değiştirmeniz gerekir. İstenirse tarafımca hesabınıza eklenir.
Gift card fiyatları:
XBox Live Gift Card 29 BRL: 53 TL
XBox Live Gift Card 50 BRL: 88 TL
XBox Live Gift Card 100 BRL: 172 TL
XBox Live Gift Card 200 BRL: 338 TL

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition: 245 TL
Fifa 2020 Şampiyonlar Paketi: 196 TL
Assasins Creed Odyssey Deluxe: 155 TL
Star Wars Jedi: Fallen Order: 215 TL
Mortal Kombat 11 Premium+İnjustice 2 Efsanevi Sürüm: 230 TL

Not: Oyun fiyatları indirim süresince geçerlidir.
R
3 yıl
TÜRK TELEKOM'UN TİVİBU KAZIĞI!!!
Arkadaşlar telefonum çift hatlı ve birinde Türk Telekom data hattı kullanmaktayım. (20 Gb 29 TL olan evde mobil internet tarifesi ve data aşımı yok) İki ay önce prime hattımdan gelen tivibu süper paket aboneliğini başlattım ve geçen ay 29 tl internet ücreti geldi. ücretli kullanımlarda ( internet 014 ) olarak gözükmekte. İnternetim olmasına rağmen böyle bir ücret görününce itiraz ettim. Bunun olmayacağı ve düzeltileceği söylendi ve 10 günlük inceleme sonunda tivibuya girdiğim söylendi. Ben de çift hattım olduğundan bazen diğer hattımdan bazen data hattımdan interneti açtığımdan meğer data hattıma den k gelirse ücretli oluyormuş. Arayan görevliye internetim varken istediğime girmem gerekebildiğini söyledim. İster gmail uygulamasına istersem tivibuya girebileceğimi belirttim. Ama 2 yıl ücretsiz tivibu süper paket üyeliğim olmasına karşın ve o üyelikle giriş yapmama ve internetim olmasına rağmen 2 ay 29 tl ücret kestiler. Tivibu apn farklıymış. O hattınızda internet olsa da tivibu üyeliğiniz yoksa 29 tl ücret kesiliyormuş. (Faturastop olmasa siz düşünün).
Türk Telekom Arapların kendilerine soktuğu kazığı bize döndürdü. Sizin de kazık yememeniz için uyarıyorum.
R
3 yıl
Pes 2018 xbox live 5.83 TL
R
9 yıl
BAYMAK BROTJE-HEIZUNG STAR BRİDGE PARAMETRE AYARLARI
2 aydır kullandığım Brotje-Heizung star bridge ekranında şu an 31 dereceyi gösteriyor. Minimum 25'e düştüğünü gördüm.( 2 gün yakmayınca) Novadens extra konusunda geçen parametrelerden bazıları benimkinden farklı. Bugün baymak dr teknik servisi aradım kombinin çalışmasında herhangi bir sıkıntı olmadığını fakat ekranda gösterilen sıcaklığın yanlış olduğunu söyledim. Telefona çıkan bayan bunun normal olduğunu söyledi. Bende normal olmadığını ekranda oda ısısının yanlış olduğunu ve parametrelerden ayar olup olmadığını söyledim. Bana mühendislerin olduğu yerin numarasını verdi. Ama hafta içi arayabileceğimi söyledi. Ayrıca bu kombide petek suyu sıcaklığını göstermesini ayarlayamıyor muyuz? Ayrıca baymak (ve bence diğerleri de aynıdır)ın aradığımda sorunu söyleyince servisin gelebileceği ama 50tl ücret alacağını söylemesi garantili olan ürünler için çok saçma değil mi? Ben hiçbir beyaz eşyada böyle bir saçmalık görmedim.
R
9 yıl
AVEA'DAN GİDER AYAK KAZIK!!!
Avea taraftar hattımı 12 ay boyunca kullandım. Bu son faturadan önce çıkacağım ile ilgili bilgi verdim. Yaptıkları şey ise tam bir şer.......
Sözde aşım yapmışım ve 71,25 tl fatura geldi. Son 2 gün 1650mb vardı. Ben de 300 mb. limit ile kullanıyordum. 5 kere sıfırlasam bile geçmesi imkansız ama yine de geçirmeyi başardılar bugün aradım ve 880 mb geçmişim. Allah belalarını versin adilerin....
R
10 yıl
TEB BONUS-WORLD 100 TL BONUS-WORLD PUAN FIRSATI!!!
Teb Bonus:

TEB Bonus'tan Tam 100 TL Bonus Kazanma Fırsatı!
17 Mayıs - 17 Haziran 2012 tarihleri arasında elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde yapılacak 300 TL ve üzeri, en az 6 taksitli alışverişin 1 taksiti TEB'den hediye.

Kampanya Detayları

Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
300 TL ve üzeri, en en az 6 taksitli ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
Kazanılabilecek bonus miktarı en fazla 100 TL'dir.
Bonus kullanımları, iptal ve iade işlemleri kampanya dışında bırakılacaktır.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan bonuslar 3 Temmuz 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 24 Temmuz 2012 tarihinde geri alınacaktır.

Teb World:



TEB Worldcard'dan 100 TL Worldpuan!






17 Mayıs - 17 Haziran 2012 tarihleri arasında elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde yapılacak 300 TL ve üzeri, en az 6 taksitli alışverişin 1 taksiti TEB'den hediye!


Kampanya Detayları
Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
300 TL ve üzeri, en en az 6 taksitli ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
Kazanılabilecek worldpuan miktarı en fazla 100 TL'dir.
Bonus kullanımları, iptal ve iade işlemleri kampanya dışında bırakılacaktır.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan worldpuanlar 3 Temmuz 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup kullanılmayan worldpuanlar 24 Temmuz 2012 tarihinde geri alınacaktır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.