L

Yüzbaşı
23 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
9 yıl
account bereksizliği=)
selam. bu tip oyunları ilk oynayacağım giriş yapabilirsem. trial olarak warlock oynadım level 20'ye kadar. daha ileri devam edemiyomuş, öğrendik. key aldım talimatlar doğrultusunda battle.net e bi yerlere girdim keyi. actrive diyo ama oyunda hala trial, lisanslı yapamadım. trial başlanan karakter keyle olmuyomuş diye bi şeyler yazıyodu orda burda, yeni çar açtım sonuç değişmedi. şu işi doğru dürüst yapmama yardım edecek bir arkadaş lütfen...
L
12 yıl
oblivion yardım
selam arkadaşlar... ana görevi takip ediyorum, brumadaki burdla konuşmam gerekiyo, oraya gittim ama eleman kanımdan alamayacaksın vs. şeklinde cevaplarla kovuyo benim karakteri. takılıp kaldım orda. ne yapmam lazım acaba?
L
12 yıl
chkdsk disk gözden geçirme
arkadaşlar, sanırım sorun ciddi. diskin birinden diğer disklere kopyalama yapamıyorum, diskten çoğu silme eylemine izin vermiyo. disk denetleme yapıyorum diskte 400 gb boş alan olmasına rağmen hata düzeltme işleminde yetersiz disk alanı diyo birkoç kez. ayrıca bilinmeyen bir hata oluştu deyip disk gözden geçirmeyi iptal edip direk windowsu açıyo.
diskte kurtarmak zorunda olduğum için biçimlendirme seçeneği şu an için söz konusu değil.
bu yetersiz disk alanı saçmalığının sebebi nedir? kurtarma seçeneklerimiz nelerdir? disk seagate 500 gb 320 as.
yardımlar için teşekkürler...
L
13 yıl
disk biçimlendirme sonucu çok ilginç bir durum
arkadaşlar diskteki bölümleri silip tekrar bölümlere ayırdım hızlı biçimlendirip windows yükledim ama önceki windows yerli yerinde duruyo. böyle bi şeyin olması nasl mümkün olabilir.
L
13 yıl
rapid şifresi çalınıyo
arkadaşlar, üç ayda bir rapidi yeniliyorum. önce dönem bitiimne 2 gün kala şifrem değişmişti yeni şifre aldık yine değişti falan. üyelik dolduğu için üzerinde durmamıştım ama yeni üyelik alalı bir ay oldu ve bugün öğle itibarıyla şifre yine değişti. neler oluyo, nasıl engellerim? bilen varsa paylaşsın bi zahmet....
L
13 yıl
next 2000 csi süper plus arıza
televizyon izlerken receiver ekranındaki şeyler 0 oldu görüntü gitti. cihaz çalışmıyo, hem kumanda hem de cihaz üzerindeki tuşlar çalışmıyo. cihaz üzerindeki tuşlara basınca arada anlamsız çizgiler çıkıyor. bu sorunu servise gitmeden çözmek mümkün mü. ben bu cihazı fabrika ayarlarına döndüreiblir miyim?
L
13 yıl
bilinmeyen dosya biçimi
arkadaşlar sacred2 isimli oyun için 470 mblik tek dosyalık bir patch indirdim ama bilinmeyen veya hasarlı dosya biçimi uyarısı alıyorum. acaba gerçekten hasarlı mı. winrarla açmaya çalıştım sadece. yardım bekliyorum...
L
13 yıl
devil may cry yardım
core duo 2160 8800gt 2gb ram winxp oyunu kuruyorum ama fatal error d3drr_invalidcall: vs. şeklinde bi hata veriyo. başka bi pcde kurduk çalışıyo. aradaki tek fark ati3850 ve core duo6300. sistemimde bu hatayı niçin alıyorum acaba??
L
13 yıl
devil may cry yardım
devil may cry 4 trial indirdim 804 mblik demo. kurdum error: 6 unsupported pixel shared version detected. 2.0 diye bi hata veriyo açmıyo oyunu. neden acaba??
L
14 yıl
return of the king
arkadaşlar gandalf ın minas trith surlarında savaştığı bölümdeyim de ordaki görev nedir acaba. merdivenlerden çıkanları öldürüyorum ama yandaki kırmızı daire doluyo orda naapmalıyım, görev ne??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.