A

Yüzbaşı
19 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
737 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
silinsin
silinsin.
A
2 ay
akp Mağara hayatına geri dönmeyi istiyor anladım
Evet arkadaşlar mağara hayatına geri dönüyoruz ve yüzyılın liderini memnun ediyoruz. telefon gavur icadı, bilgisayar şeytan icadı, üniversite okumak şeytan işi, cahillik güzel şey, ineğe tapalım, batı bizim cahil ama mutlu hayatımızı kıskansın. sokaklarda traş olsun, kahveler dolsun. 60 yaşında hayatında hiç bir şey yapmamış adamların önünde düğmemizi ilikleyelim.
A
4 ay
29 Ekim de DH ı Kırmızı Beyaz 10 Kasım' da Siyah Renk Yapalım
DH yöneticileri arkadaşlar 29 Ekim ve 10 Kasım yaklaşıyor. Böyle bir uygulama yapın. Alkışlayalım.
A
4 ay
Gigabyte Z490 Aorus Ultra G2 ₺2.940.11
https://www.amazon.com.tr/Gigabyte-Z490-Aorus-G2-Limited/dp/B089NYHLB2?ref_=d6k_applink_bb_marketplace
Bu da iyi fiyat. Boss biraz problemlimiş. Amazon 2900 tl civarı bence uygun.
A
4 ay
Yetkili servis haricinde balata değişimi hususunda dikkat edilmesi gereken nokta
Merhaba,

Yetkili servis balata değişimi için 2000 tl talep etti. Ön balatalar. Ben internetten 300 tl verip en kalite balataları aldım. Yalnız taktırdığımız usta orjinalde bulunan plakaları takmadı. O plakalara dikkat edilmeli düşük frejanslı titreşimleri izole ediyor. Böylelikle düşük hızda frenleme seslerini engelliyor. Usta babamın arkadaşı ve araba da babamın olduğu için babam da adamı onayladığı için müdahele edemedim. Şu an düşük hızda frenlemede son model araç ses yapıyor. O plakaların takılması önemli. Yollarda arabalara dikkat ediyorum neredeyse hepsinin balataları çıplak şekilde gözüküyo orjinal balatalarla gelen plakalar takılmamış.

Bu plakalar ingilizce de Anti squeal shim (yani gıcırtı önleme plakaları diye geçer).

Taktırın şu plakaları. Tüm çok bilmiş Türk ustalarına da anlatın öğrensinler. Gavur binlerce yıllık emek veriyor bir icat buluyor. Bizim millet yok abi ne işe yarıcak ya, gereksiz o at gitsin diyor. Güçlü değil çok bilmiş ama aslında hiç birşey bilmeyen Türkiye.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.youtube.com/watch?v=H89uw4pam14
A
4 ay
Akpli veteriner profesör:" büyük patlama akpnin var olabilmesi için gerçekleşmiştir"
Evet profesör Hasan Hasip Yılmaz tüm evrenin var olma sebebini akp ye bağlamış ve öyle demiş ne diyonuz?Not: Bir zeytung haberidir.
A
4 ay
11700K Fırsatı 3750 TL
A
5 ay
Fiyatlar aynı kalmış. Ötv düzenlemesi açık bir aldatmaca
Merhaba gençlik,

Ötv indirimi olcak diye millet beklerken bu ayki güncellenen fiyatlar geçen aykı fiyatlarla aynı kalmış. Yoksa yapılacak zammı mı yapmadılar öyle indirim mi oldu? Bindirimin indirimi mi?

Herşeyde olduğu gibi yine mi kandırıldık?
A
6 ay
Foruma mesaj yazarken cahilleri engellemek için çeşitli teknik soruların sorulduğu captcha yapılması
Arkadaşlar yeni nesil gerçekten tam dayaklık. İkinci ele ilan açıyorum 15 yaşında çocuk gelmiş terbiyesizce şeyler yazıyor. Bunların engellenmesi lazım. Bunun için önerim akplilerin torpil yaparken yaptığı gibi sorular sorup bunların siteye üye olmasının veya mesaj atmasının engellenmesi. Yanlız burası teknik forum olduğu için dini sorular yerine matematik veya bilgisayar ile ilgili soruların catpcha yapılması veya belli reputation puanlama sistemi getirilip forumun beğenilen üyelerinin mesaj yazması sağlanmalı. Burda kurtla koyun aynı muameleyi görüyor olan koyunlarla muhattap olan kurtlara oluyor.

Bi el atın yöneticiler.
A
11 ay
silinsin
silin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.