X

Yüzbaşı
30 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
X
6 ay
Huawei Watch GT3 [ANA KONU]
Huawei Watch Gt3 konusu bundan başlasın arkadaşlar. ön sipariş verenlere cihazları 30 Kasım 2021 tarihi itibariyle gonderilmeye başlanacak.

GT3 4 versiyonu olacak. < Resime gitmek için tıklayın >
X
4 yıl
Forumda ikinci sayfaya geçmiyor takılıyor
Forumda herhangi konuyu okurken alta doğru gittiğimde eskiden ikinci sayfaya otomatik geçerdi şuan geçmiyor birinci sayfada takılıp kalıyor. reklamı atla kısmında kaliyor
< Resime gitmek için tıklayın >
X
18 yıl
Windows 2003 server için Hangi Antivirus Prgsi
Window 2003 Server Standart Türkçe Kullanıyorum Bunda Bi Çok Virüs Programı denedim yüklemiyor. Hangi Virüs Progsini Yüklemeliyim.
X
18 yıl
Windows 2003 Server Türkçe
Arkadaşlar Acilen Windows 2003 Server Türkçe Standart Seri Numarasına İhtiyacım Var Private Message (PM) Olarak Gönderirseniz Çok Memnun Olurum.

Teşekkürler.
X
19 yıl
Windows 2000 Service Pack 2 Sorunu
Windows 2000 Profesyonel üzerine bugün service pack 2 yi yükledim. Fakat Yükelme bittikten sonra restart yapacaksın dedi bende yaprım şimdi makineyi açıyorum win2000 başlıyor start up diyor sonra Ağ bağlantıları kontrol ediliyor diyor kalıyor başka bi işlem yapmıyor güvenli modda açıyorum şifre soruyo yazıyorum fakat öyle kalıyor.

Acaba Sorun Nerde Olabilir. Sizinde Bsaşınıza Böyle Bir Durm Geldimi?
X
19 yıl
test
Test Test TEST
Bu Mesaj İçinde 15 ayrı Mesajı içermektedir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.