B

Binbaşı
03 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
MP3 Player bataryasını devre dışı bırakmak?
Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir bataryası bitik bir mp3 çalarım vardı, son zamanlarda batarya çok şişince tedirgin oldum ve çıkardım. Playerı adaptör ile kullanmaya devam etmek istiyorum. Playerdan çıkıp batarya bağlanan siyah ve kırmızı kablolar var, bunları birbirine bağlayarak adaptör ile kullanmaya devam edebilir miyim?

Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
9 yıl
bing müzik arama
bugün bir 520 alarak windows phone ailesine katıldım ben de. ancak kafama takılan birşey var; bu bing in müzik arama butonunu bir türlü çıkaramadım. regional settingsi felan US yaptım, barkod okuma, yakındaki yerler butonları çıktı ancak müzik arama çıkmadı. telefonunu türkiyeden alıp bu özelliği kullanan var mı? Nasıl aktifleştirebilirim?

not: benzer uygulamalar olduğunu biliyorum soundhound gibi ama benim kafama takılan bu özelliği neden kullanamıyorum?
B
10 yıl
6. His üzerine tartışma?
Buna da spoiler koymak ne kadar mantıklıdır bilmem ama yinede koyalım ayıp olmasın.

Belki de tartışılmıştır;
Bugün arkadaşlarla sohbet ederken konu 6. his'ten açıldı
ve arkadaş film boyunca çocuğun, willis'in ölü olduğunu bildiğini söylüyor, ben de aksini düşünüyorum. Filmi tekrar kısaca izledik ve her iki durum için de net bir kanıt bulamadık. Sizin fikriniz nedir; sizce çocuk willis'in ölü olduğunu biliyor muydu?
B
12 yıl
Test sonuçları normal mi?
Arkadaşlar bugün şöyle en ucuzundan birkaç parça alayım dedim:

AMD Athlon II x2 240
MSI 785GM-E51
Corsair 2GB DDR3 1333

Herhangi bir beklentim de yok zaten de 3dMark05 testlerini koştum ve 3200 civarlardında çıktı. Bana bi garip geldi, ben bu değerleri amd64 3000, 9600xt, 1gb 400mhz ile de alıyordum. Normalmidir bir bozuklukmu vardır birşeyleri kaçırıyorum sanırım?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
B
14 yıl
raid yapmak istiyorum :(
lvl 70 bir rogueum var ve şu an için wotlk almam mümkün değil, bir müddet lvl70 olarak kalıcam.Bir haftadır oyuna girip girip çıkıyorum yapacak birşey bulamıyorum.biraz pvp yapabiliyorum ancak onun dışında birşey yok.ne bir dungeon ne bir raid.herkes lvl 80 e endekslenmiş durumda bu nasıl iş.nefes almadan kasıcam 80 olucam sonra lvl70 raidleri mi yapıcam.3 hafta oldu 70 olalı black temple ı daha göremedim.bakıyorum wow armoryden, sunwellde black templeda güzel itemlar var, lvl70 itemları var.Bunları ne zaman nasıl giyecem ben? lvl70 bir rogue olarak nasıl bir yol izlemem gerek şu anda?
B
14 yıl
mainhand offhand kafam karıştı anlam veremedim?
< Resime gitmek için tıklayın >

resimde olayı açıkça anlatmaya çalıştım.iyi olan dagger (yada ben iyi zannediyorum) mainhand de olduğu zaman daha az dmg olurken daha kötü dagger mainhanddeyken daha fazla dmg oluyor.bi anlam veremedim bu duruma bilmediğim birşeyler var sanırım.
B
14 yıl
ben noob muyum?
arkadaşlar artık delirme noktasına geldim bu işi çözemedim.şimdi lvl 36 (tamam daha çok erken ama...) rogueum var.çift dagger kullanıyorum ve bu roguenun olayını çözemedim.stats ve talentler aşağıdaki gibi.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

bu durumda ne doğru düzgün dmg verebiliyorum ne de hayatta kalabiliiyorum.roguenun işi görevi nedir.mesela warsong gulch da hiç bir etkinliğim yok.karşı taraf toplu hareket ettiği zaman hiç bişekilde birşey yapamıyorum.invis olayım diyorum adım adım 1 saatte adamın yanına geliyorum (zaten invis invis ilerlemek de bi başka zulüm) dikkatli bir oyuncuysa farkedip ilk hamleyi o yapıyor.he yok ilk ben daldım chipshotla diyelim teke tek güzel gidiyor ama dışarıdan biri dahil olduğu an bitiyor işim.warsong gulch bitiyor "dmg done" a göre sıralattığımda çok aşağılarda oluyorum.1 e 1 denk getirirebilirsem birini o zaman güzel oluyor hani mücadele felan edebiliyorum ama sonuçta karşı taraf da sürekli toplu geziyor.assassin bir rogue olarak nasıl bir strateji izlemem gerekir.gördüğüm bütün iyi roguelar 2 sword ve subtelty gidiyor.assassinin ne yapması lazım.

biraz dağınık oldu galiba; umarım derdimi anlatabilmişimdir.warsongda ezil ezil artık bıkma noktasına geldim.bu işi bilen tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
B
14 yıl
Sayfanın istediğin yerine konumlanma
Selamlar arkadaşlar,

Asp de forum tarzı birşey yapıyorum ve bir yerde takıldım.Uzun bir asp sayfasını açtığımızda sayfayı başından değil de istediğimiz konumdan açmasını istiyorum.Örneğin donanımhaberin aramasında sonuçlar bulup ve bir tanesine tıkladığımızda; cevap, sayfanın neresindeyse sayfa o konumda açılıyor.Bu işlemin nasıl yapıldığını soruyorum.

Şimdiden teşekkürler...
B
14 yıl
İzmir'e yakın gizli cennet?
Yarın sabah erkenden yola çıkacağız.Nereye gideceğimizi biz de bilmiyoruz.İzmir dolaylarında (çok da yakın olması gerekmez), 3-4 gün çadır kurup kalabileceğimiz çok kalabalık olmayan bir sahil arıyoruz.Böyle sakin çok keşfedilmemiş, keşfedilmemişten kastım heryer bina beton otel olmayan yeşillik güzel bir yer arıyoruz.Antalya taraflarında bu tarz yerler çokça var acaba buralarda da varmı öyle güzel yerler diye soruyorum.Google earthden bakıyorum ama sizin de yardımınıza ihtiyacım var.
B
14 yıl
Değişmeyecek bir array?
Selamlar arkadaşlar,
Şöyle bir sorunum var.php sayfamda bir array im var.bu php sayfa her yeniden yüklendiğinde içerisindeki değişkenleri kaybediyor.yani bu array değikenimi bu sayfanın dışında bir yerde tutmak istiyorum.örneğin 5 elemanlı bir array.başka bir sayfa bu sayfayı submit ettiğinde arrayin 5. değerini değiştiriyor ama bu sırada diğer bütün elemanlar sıfırlanıyor.bu sorunu nasıl çözebilirim.
şimdiden teşekkürler.

aşağıdaki mesajlar kafanızı karışıtırmasın daha önceki sorulara verilen cevaplardır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.