E

Binbaşı
06 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme (?)
783 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
Xboxta Multiplayer Giremiyorum Yardımcı Olur Musunuz?
Nat tipini Google DNS kullanarak (8888-8844) yapıp açtım ama yine bir işe yaramadı aynı hatayı vermeye devam ediyor. Farklı oyunlarda da sonuç aynı. Xbox store vs bağlanabiliyorum oyun indirebiliyorum ama iş multiplayere gelince hata veriyor. Çözüme kavuşturmak için yardımsever dh kullanıcılarından yardım talep ediyorum.

Not : Kablosuz olarak bağlanıyorum.

Cihazım Xbox Series S

Edit : Gamepass Ultimate kullanıyorum

< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 yıl
D&R Tarafından Dolandırıldım Ücretimi Yatırmıyorlar Yardım Edermisiniz 1800 TL
Mail attım. 15 kere arama kaydı oluşturdum. Şikayetvar’a yazdım ve de instagram hesaplarına yazıyorum ama hiçbir şekilde ücretimi yatırmıyorlar. Konu aynen şöyle :


9 martta kendilerine iade ettiğim toplamda 1800 TL olan ürünler ulaşmasına rağmen ne bir e-posta ile bilgilendirme ne mesaj ne de haber vermediler. Kendilerine ulaşan iade ürünlerim için ücret iadesi istememe rağmen müşteri hizmetleri sürekli beni oyalıyor hem de defalarca aramama rağmen. En kısa zaman da sorununuz çözülecek, iade olacak diye. Ama yok! Bir de netten araştırıp gireyim dedim ki o da ne!

Herkes benim gibi mağdur. Ücretimin bir an evvel yatmasını talep ediyorum. Bundan sonra da bu mağaza benim için bitmiştir. İlk yapacağım iş uygulamayı silmek çevremi uyarmak olacak bu konuda. Gerekli işlemlerin bir an önce yapılmasını istiyorum. Aksi halde farklı Forum sitelerine konuyu açmak ve de hukuki işlem başlatacağımı buradan bildiriyorum.

Arkadaşlar meblağ yüksek ve insanların 4-5 aydandır parasını iade etmemiş bu dolandırıcılar. Sizden ricam D&R da çalışan bir görevli bana yardımcı olabilir mi?

Tüketici hakem heyetini en sona bırakıyorum sebebi bu virüs salgını ve en az 5-6 ay süreç olur.

Ne yapmam gerek? Ayrıca lütfen ama lütfen bu mağazadan alışveriş yapmadan önce sosyal medya hesapları ve Google’dan Araştırma yapın. Sonra bizim gibi mağdur duruma düşmeyin.
E
3 yıl
Şu sinematik modmudur nedir bıktım bi zahmet içeri bakın
Evet 9.7”lik tablette netflixte bi film izleyeyim dedim herşey ortada ekranın yarısı çöp! Bu ne saçma moddur arkadaş. Ekranı parmağımla büyüttüğümde de bu kez filmde ki tüm sahneler gözükmüyor ( ki yine &25 i )ni kullanamıyorum. Yok mu bu durumdan kurtul ma :/

< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 yıl
silnsin
Silinsin
E
4 yıl
Psn Giriş Yapmıyor Lütfen Yardım Eder misiniz?
Öncelikle şifreyi yanlış girmiştim sonrasında düzelttim ama yine de güvenlik açısından hesapta kayıtlı olan eski cep telefonu numarama gönderilen Kodu girmemi istiyor. Doğal olarak erişemiyorum. 2 adımda doğrulama varmış ama resimde de belirttiğim gibi giriş yapamadığım için o bölüme de giremiyorum. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olacak arkadaş var mı?

Not : Eski telefon numaramı aramayı denedim ama kullanılmıyor :/< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
E
4 yıl
Neden iPhone(Apple) Düşmanı Olmuş Herkes?
Konuyu açma sebebim, herkes oh olsun kırolar iPhone kullanıyor asgari ücretlisi vs... Bu nedir Arkadaşlar ülkeyi bırakın, hatta dünyada ki müzik sektörü apple cihazlar kullanılarak yapılıyor ( MP3 aranjör vs ) en basitinden kendim iPhone ve iPad ile GarageBand uygulamasını kullanarak ( yanında yine ekstra materyaller alarak ) MP3 yapıyorum. Yine aynı şekilde video düzenlemelerimi apple sayesinde yapıyorum. Klip çekiyorum, apple müzik kullanıyorum mesela.. ve daha bir çok sebep. İOS güzel sistem donmuyor yarı yolda bırakmıyor işte bundan apple kullanıyoruz. İsyanım her apple kullananı cahil hava atan kıro sanmayın. Öyle sanıyorsanız da kendiniz alamadığınızdandır hadi eyv.
E
5 yıl
Arayan gizli numarayı öğrenmek? Yardım lütfen!
Arkadaşlar dün özel numaradan biri aradı beni 9 dakika konuştuk beni iyi tanıyordu kadındı +18 konuşmalar yaptı ama ben aldırmadım. Türk Telekom da çalışan veya polis olan arkadaş var mı yardımcı olabilecek numarayı bulabilecek? Lütfen sevinirim.
E
9 yıl
KÜRE.TV ACİL YARDIM
Arkadaşlar jküre tv'deki videoları indirmek istiyorum nasıl indirebilirim ? kaynak bulamadım buraya yazıyım dedim vdownloader'i denedim olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.
E
9 yıl
Çözüldü
Çözüldü
E
11 yıl
21.04.2012 SURVİVOR ÇALAN MÜZİK ?
Arkadaşlar survivor başladığında güzel bi müzik çalıyordu o aralar nihat hareketler falan yapıyordu o şarkının ismini bilen varmı gerçekten çok önemli bulmam lazım..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.