L

Çavuş
02 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
10.000 Tlye kadar laptop tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba ben avukatım, işime uygun laptop arıyorum biraz bu işlerden uzak kaldım, benim için önemli olan büyük ssd ve 15-20 gb .sql dosylarını açarken kasmayacak bir laptop bütçem 10.000 civarı.
L
2 yıl
1000 m2 alan ısıtma
Arkadaşlar merhaba ben tek katlı 1000 m2 bir üretimhane inşa edeceğim nasipse 2-3 ay içinde. Üretimhane 20x50 metre civarında olarak. Duvarları 30 cm gazbeton, çatıyı sandwich panel düşünüyorum.
Üretimhane sadece Mayıs-Haziran aylarında çalışacak. İçerisinin 22-28 derece arasında %65-85 arasında nem değerlerinde olması lazım. Bulunduğu bölge bu aylarda gündüz 20 gece 7-8 derece aralığında.
Bulunduğu bölgede maalesef elektrik yok. Bu sebeple Dizel kat kaloriferi veya LPG ile çalışan kombi çalıştırmam lazım.
Iısıtıcıdan çıkan borular için iki seçeneğim var yerden ısıtma yada petek koymak, yerden ısıtma için boru döşersem strafor da döşeyeceğim için ekstra izolasyon olur düşüncesindeyim.
Dizel kalorifer veya LPG saatte kaç kw elektrik harcar, bu alanı en verimli nasıl ısıtırım.? Odun veya kömür kazanı kullanma şansım yok.
L
2 yıl
Corona virus sebebiyle siparişim iptal edildi
arkadaşlar 1 dolar için taahhüt ettiğinden başka kargo ile yollayan cimri çinliler korona virüsü sebebiyle siparişimi iptal etti. Durum ciddi sanırım.
< Resime gitmek için tıklayın >
L
2 yıl
Sahibinden.com Üzerinden Enayi Arayan Tablo
Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki ülkemizde başka bir ilginçlik yaşanmasın. Biz hatıra ormanı için 12.000 zor toplarken dayı 350.000 tl hibe bekliyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-dekoratif-urunler-alicisina-nasil-tesekkur-ederim-ben-bile-bilmiyorum-732238698/detay
L
3 yıl
Bu Reklamlardan Sadece Ben Mi Rahatsız Oluyorum?
L
15 yıl
OYUNLA İLGİLİ HERŞEY
www.oyunist.tr.cx yeni kurdum bu forumu yeni yeni üye olmaya başlandı 1 haftada 163 üye yaptım sizde üye olunnn.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.