T

Binbaşı
23 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
267 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
GTA 5 KARDEŞLİK
GTA 5 için kardeşlik. Oyunu hemen oynayıp iki günde hesabı devretmeyi veya şifre değişimini düşünmeyen, öncelikli olarak referansı olan arkadaşlar. Oyun alınmıştır. 70 TL. hesaba havale geçtikten sonra psn bilgilerini gönderebilirim. Dediğim gibi forumdan tanıdık veya referansı olan arkadaşlar öncelikli olacaktır. Daha önce birçok kardeşlik yaptım. Ayrıca dükkanımdan yorumlara bakabilirsiniz.
T
9 yıl
Black Ops II Revolution KARDEŞLİK
DLC'yi aldım, şu anda indiriyorum. 17 TL. kontör olarak (kontör alacaktım o yüzden kontör olarak gönderebilirsiniz. Bir de hafta sonu eft filan sorun olur uğraşmayalım) telefonuma geldiği anda bilgileri gönderebilirim. Daha önce DH ikinci elde birçok satış ve PSN kardeşlik yaptım. Dükkanımdan yorumlara bakabilirsiniz. Yalnız lütfen bilgiler verildikten sonra şifre değişimi filan olmasın. Kardeşlik yaptığım hiçbir hesabın şifresini değiştirmem, güven sorunu olmasın. Dediğim gibi dükkanımdan yorumlara bakabilirisinz. Aynı hassasiyeti ben de bekliyorum.
T
10 yıl
FIFA UEFA EURO 2012 - KARDEŞLİK
PSN de yayınlanmış durumda. 40 TL. fiyatı. Oyun alınmıştır. 20 TL. hesabıma havale yapıldığı anda psn bilgilerini gönderebilirim. Daha önce birçok kardeşlik yaptım, dükkanımdan yorumlara bakabilirsiniz.
T
10 yıl
RED FACTION ARMAGEDDON KARDEŞLİK
Oyun alınmıştır. 14 TL. havale yapıldığında hemen psn bilgileri gönderilecektir. Dükkanımdan yaptığım alışveriş ve kardeşlikler için yorumlara bakabilirsiniz.
T
11 yıl
Warhammer 40K Space Marine KARDEŞLİK
18 Kasımdan önce almak istiyorum. Katılım tamamlanıp ödemelerin hepsi tamamlandığında oyunu alıp psn hesap bilgilerini paylaşacağım. Daha önce birçok paylaşım yaptım, ayrıca dükkanımdan yorumlara bakabilirsiniz. Eğer ödemelerde eksik olup oyunu alamazsak paralarınızı havale ücretini düşerek geri göndereceğim.
T
11 yıl
INFAMOUS FESTIVAL OF BLOOD - BEYOND GOOD & EVIL KARDEŞLİK - KİŞİ BAŞI SADECE 7 TL.
Arkadaşlar Infamous Festival of Blood ve Beyond Good and Evil HD oyunlarını yeni açtığım bir TR hesabı ile aldım. Şu anda ikisi de iniyor. İkisi 38 TL. tuttu. Kişi başı 7.6 TL. ediyor 7 TL. göndermeniz yeterli. Daha önce sorunsuz başka kardeşlikler yaptım, bilen bilir. Ayrıca dükkanımdan ikinci el yorumlarına bakabilirsiniz. Diğer 4 kişi tamamlanıp, hesaba havale yapıldığında hemen psn hesap bilgilerini gönderebilirim.

1- theheretic (ÖDEME YAPILDI)
2- mht35 (ÖDEME YAPILDI)
3- ForceHawk_7z (ÖDEME YAPILDI)
4- pegasusxx1975 (ÖDEME YAPILMASI BEKLENİYOR)
5- OnurOnly (ÖDEME YAPILMASI BEKLENİYOR)
T
11 yıl
FIFA 12 PSN KARDEŞLİĞİ 001
Evet arkadaşlar daha onlarca belki yüzlerce (tamam abarttım) kardeşlik olacağını düşündüğümden 001 diye kodlayarak olaya başladım. Beni bilenler bilir daha önce farklı kardeşliklerde bulundum. Hesap paylaştım veya aldım. Ayrıca dükkanımdan yorumlara bakabilirsiniz.
Kardeşliğe katılmak isteyenler hemen adlarını yazdırabilirler. 5 kişilik kardeşlik tamamlandığında banka hesap bilgilerini pm ile göndereceğim. Sadece bankaya aktarım kabul ediyorum. Kontör veya elden olmayacak.

KİŞİ BAŞI 26 TL. HAVALE OLACAK ARKADAŞLAR.

Şimdiden hayırlı olsun.

1- theheretic (ÖDEME YAPILDI)
2- naturklich (ÖDEME YAPILDI)
3- RockyFirat (ÖDEME YAPILDI)
4- psychotron_ (ÖDEME YAPILDI)
5- Ajmet (ÖDEME YAPILDI)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.