M

Binbaşı
24 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
704 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
M
3 gün
Chip taktıracak mısınız?
Bir zaman sonra mesela elimize bir chip taktırmaya zorlayacaklar ve bunun işlerimizi kolaylaştıracağını söyleyecekler. Sonrasında ödemeler, seyahatler ya da sağlık konusunda kolaylık için, bizi mecbur bırakacaklar. Mesela metroya binerken chip kolaylık sağlayacak. Tıpkı korona döneminde aşı olmayı dayattıkları gibi chip taktırmayı dayatacaklar. Mesela maaşınızın yattığı bankadan promosyon alabilmek için chip taktırmanız gerekli gibi uygulamalar gündeme gelecek. Basamak basamak, köleliğe gidecek bu işin sonu. İnsanlar chip taktıranlar ve taktırmayanlar olarak ikiye ayrılacak.

Chip taktıracak mısınız? Bu konuda düşünceleriniz neler?
M
5 gün
Şöyle bir kendinizi ve tutumunuzu yoklayın
Güce ve güçlü olana doğru çekiliyor musunuz? Güçten etkileniyor musunuz?
M
5 gün
Hiç UFO gördünüz mü?
Ben iki defa tanımlayamadığım ışıklı cisim gördüm gökyüzünde. Birinde çok yakındı ve ışıklıydı. Ben de insanların geçtiği yerde durup, baktım uzun uzun ama başka kimse dikkate almıyordu kocaman ışıklı cismi.

Siz hiç ufo gördünüz mü?
M
2 hafta
Son zamanlarda 10 ve 20 liralık banknotlar hep eski püskü
Sanırım, maliyeti yüksek olduğu için pek 5-10-20 lira basmıyorlar artık. Hep eskiler ellerde dolaşıyor. Size de öyle mi denk geliyor yoksa sadece bende mi böyle?
M
3 hafta
Sorun ekran kartında mı?
Eski kasada Radeon HD 6950 ekran kartı takılı. Bilgisayarı en son dün normal şekilde kapadım. Bugün açmak istediğimde bir uzun, üç kısa bip sesi geldi kasadan ve bilgisayar çalıştığı halde ekrana görüntü gelmedi.

Önce iki rami tek tek çıkarıp taktım ve sorun çözülmedi. Sonra internette yaptığım aramada bir uzun üç kısa bip sesinin ekran kartı sorununa işaret ettiğini öğrendim. Ekran kartını da çıkarıp taktım ve yine görüntü gelmedi. Ekran kartının fanı da dönmüyor ve henüz ısınmadığı için dönmüyor diye düşündüm. Uzun bip ve üç kısa bip sesi açılışta devam ediyor.

Ekran kartı bozulmuş olsa, bilgisayar hiç açılmazdı diye düşünüyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?
M
3 hafta
Borsada hangi dönemdeyiz?
- Al dönemi?
- Tut dönemi?
- Sat dönemi?

Sizce borsada hangi dönemdeyiz?
M
4 hafta
Çevrenizdekiler daha çok "şarj" mı diyor "şarz" mı diyor?
Çoğunluk sizce ne diyor ve çoğunluk her zaman haklı mıdır?
M
4 hafta
Astrolojiye ve yıldız haritalarına inanmalı mı?
Burçlarla ilgili genellemeler sanki çoğunlukla doğru gibi duruyor. Ya da acaba kendimizi mi kandırıyoruz? Astroloji haritalarına göre hareket eden liderler bile var. Sizce böyle şeyler doğruluk payı taşıyorlar mı?
M
geçen ay
Saç traşını kaç liraya oluyorsunuz? (2023)
Yeni yılda zamlı tarifeler nasıl?
M
geçen ay
Yeni yılınız kutlu olsun
Nice mutlu senelere.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.