T

Yüzbaşı
11 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
6 yıl
Hm 9504hd 1080i sorunu
Arkadaşlar digiturk kurulumum geçen gün gerçekleşti. Hm 9504hd cihazı kuruldu. Bugün video formatlarına bakarken 1080pnin olmadığını gördüm. 1080i var sadece. Digiturk yayını normalde 1080i formatında galiba ama Dt 5103hd kutusunda gördüğüm kadarıyla 1080p seçeneği var ve biraz daha keskin bir görüntü sağlıyor. Acaba bu durum normal mi? Cihazımı değiştirmeli miyim?
T
8 yıl
Oyun tavsiyesi
Uk hesabımda 800 puan var. İndirimdeki oyunlara baktım. Mass Effect alacaktım ama vpn gerekiyor sanırsam. Başka oyun öneriniz var mı arkadaşlar?
T
8 yıl
SAR değeri
Arkadaşlar s4'ün de çıkmasıyla sar değeri bir kez daha kafama takıldı. SAR US ve SAR EU arasındaki fark sadece amerika ve avrupa olması mı? Ülkemizde SAR EU değeri mi geçerli?
İnternetten baktığımda bazı yerlerde s4'ün sar değerleri daha düşük deniyor bazı yerlerde de tam tersi... Hangisinin değeri daha düşük? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Burada s3 ve s4'ün sar değerleri yazıyor.
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php
http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php
T
9 yıl
Itunes yazılarda problem
Asus n56v serisi laptopuma yükledim programı ama bazı yazılar alttan kesik şekilde gözüküyor. Örneğin yukarıdaki menüde (dosya, düzen vs.) yazılar dosva diye kesik çıkıyor. Albümleri ızgara şeklinde görüntülerken de sanatçı isimlerinde buna benzer kesilmeler var. Problem çözünürlüğün 1920x1080 olmasından mı kaynaklanıyor?
T
9 yıl
Mimarlık öğrencisi için laptop tavsiyesi
Autocad, 3dsmax, sketchup, vray gibi çizim, modelleme programlarını zorlanmadan çalıştırabilecek, görüntü kalitesi ve performansı yüksek bir laptop arıyorum. İşlemci, ekran boyutu gibi konularda tavsiyeleriniz nedir? Hangi marka ve modelleri önerirsiniz?

not: bütçe kısıtlaması yok ama mümkünse çok da pahalı olmasın
T
10 yıl
Western teması
Vahşi batı, western temalı kitap var mı önerebileceğiniz?
T
10 yıl
THEHUT FIFA 12 kampanyası
Thehut.com'dan 3 Dkny boxer & fifa 12 kampanyasından forumdaki birkaç kişi gibi ben de yararlandım. Ancak 2 eylülde yola çıkan donlar hala gelmedi. Şimdi benim merak ettiğim ;
1) Donların fifa 12 ile beraber gelmesi gibi bir seçenek var mıydı?
2) Bu kampanyayı kullananlardan kaç kişinin eline donlar geçti? Süresini yazarsanız sevinirim.
3) Thehut'a başvurmadan önce 30 gün beklemelimiyim?not: bu kadar çok dondan bahsettim ama don gelirken böyle oluyorsa oyun gelirken ne olur ondan korkuyorum asıl donlar gelmese de olur.
not2: ilk kez takipsiz alıyorum
T
11 yıl
Eski xbox---->Yeni xbox
Cevap alamadığım için buraya da yazıyorum...

Xbox S alıp fwsiz kullanmayı düşünüyorum birkaç sorum olacak:

- Banlanmış xboxımdaki gamer profile'i usb'ye atarak yeni xboxa aktarabilirmiyim? (Recover gamertag yaparsam banlanana kadarki gamerscore'um geçerli olacak.)
- Bu işlem live'a girerken herhangi bir sorun teşkil eder mi? (yeni konsolun banlanması gibi)
- Gamertagin banlanıp banlanmadığını nasıl öğrenirim?
- Gamertagim us hesaplıydı, alacağım xbox pal olacak bu sorun yaratır mı? Live gold alırken us hesaplı mı almam gerekir?
- Yeni gamertag alırken ülkeler seçiminde Türkiye var mı?
T
11 yıl
Itunes store
Üye girişi yapmadan artık gözükmüyor galiba itunes music store...tam bilgisi olan var mı?
T
11 yıl
Xp vista arası dosya paylaşımı
Laptop(xp) ile pc(vista) arasında dosya paylaşımı yapmak için ethernet kablosu ile bağlantı kurmak istiyorum. Daha önceden bu yöntemle dosya paylaşımı yapıyordum ama artık nedense olmuyor. Detaylı anlatarak yardımcı olabilirseniz sevinirim...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.