H

Yüzbaşı
03 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
Kış Geldi Nallart ve Godzilla Nerede?
Sabah kar yağdı, içimde bir mutluluk beklerken tarif edilemez bir hüzün var, bir sıkkınlık falan, sonra sebebi aklıma geldi. Bu yıl kar haberini Nallart vermedi, Godzilla nerede kaldı, ne yaptı haberimiz yok :( Kar maşukları öksüz, gözüyaşlı kaldı
H
7 yıl
Discovery Elite Stok
Discovery Elite arıyorum 1 haftadır, hiç bir yerde yok telefon. Telpa 15 Nisan diyor 20 Nisan diyor kesin tarih veremiyorlarmış.İkinci El kısmına da ilan açtım ama satan da yok forumda. Bu telefonu bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?
H
8 yıl
Turkcell Kontratlı Note 3 Alayım Dedim
Can sıkıntısından gidip hattımı Turkcelle taşıyayım yanında da Note3 alayım dedim ancak mağaza yetkilisinin ibretlik cevabı sonrası vazgeçtim Turkcell'den< Resime gitmek için tıklayın >
H
9 yıl
Team Extreme s2 120gb sata3 değerler
Merhaba herkese,

Bir haftadır forumda ikinci el SSD'lere göz atıyordum. İstenilen fiyatları görünce sıfır alayım dedim ve Team Extreme s2 120gb Sata-III aldım. Fiyat performans kriterini göz önünde bulundururak senkron ve sata3 olması ürünün en büyük artıları oldu benim için. Şu an için sata3 destekli anakartım olmasa da ilerdeki upgradeleri göz önüne alarak verdim bu kararı.

SSD takıp kurulumu yaptıktan sonra PC şaha kalktı desem yeridir. 30 saniyede kurulan programlar 3-4 saniyede kurulur, tıklayınca çalışır hale geldi. Windows açılış süresi 17 saniyeye, kapanışı 4 saniyeye düştü. Oyunlarda özellikle loading sürelerinde bir kısalma söz konusu ama abartılacak düzeyde değil.

Birkaç render denememde de performansı inanılmaz şekilde hissettim. Windows derecelendirmemde de işlemci ve ekran kartının performansında artış oldu. Aldığım benchleri ve windows değerlendirmesini ekliyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
H
10 yıl
17000 ikinci el tavsiyesi--anlayanlardan
Merhabalar herkese,

Başlıkta belirttiğim gibi 17.000 liralık bütçeyle araba arıyorum, ilk arabam olacağı için çok fazla bilgi sahibi değilim lakin 15 gündür forumdaki yazılanların çoğunu da okudum diyebilirim. Almak istediğim araçta aradığım özelliklerin başında güvenlik ve maliyet gelmekte. Hzılanması, 300 yapması, yanar dönerli ses sistemi olması falan daha sonraları geliyor.

Okuduğum başlıklarda öylesine fanatiklik var ki volvo s40 başlığını okuyorum tamam bu diyorum, citroen c3 başlığına bakıyorum hay aksi bunu neden görmemişim diyorum, getz, honda, hyundai derken kafam çorba oldu onun için bu işten gerçekten anlayanların tavsiyesine ihtiyacım var.

Fazla uzatmadan, gönlümde volvo s40 1.8 yatıyor ama yakıt masrafı, pahalı ve zor bulunan servis ücreti gözümü korkutuyor. Küçük araçlara yöneliyorum maddi olarak bu sefer de güven duygusunu alamıyorum. Sizce nasıl bir tercih yapmayalıyım, bana ne önerirsiniz?
H
14 yıl
D: gitti yardım lütfen
Meraba arkadaşlar partion magic ile C:den 10 gb alıp d:ye aktaracaktım. Neyse c'den 10 gb aldım d: ile birleştirirken laptopun şarjı bitti açtığımda normal açıldı ama şu anda d: sürücüsü olarak 10gb'lık bi d: görünüyo ve içi bomboş. 3 senelik bütün arşivim gitti. Nasıl kurtarabilirim? yardım edebilecek varsa minnettar kalırım.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.