A

Yarbay
27 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
389 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
SAHIBINDEN.COM DOLANDIRICILIK. BAŞA ALIN LÜTFEN.
Merhaba arkadaşlar. Sahibinden.com sitesinde dolandırıcı var. Arkadaşım dahil birçok kişiyi dolandiriyor. Kapora aldıktan sonra ilanı siliyor ve yeni ilan açıyor numarasını degistiriyor. İsim değiştiriyor. Lütfen başa ekleyin. Resimleri ekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
A
3 ay
ASUS ROG THOR OLED ANIMASYON HAKKINDA
Merhaba.

Rog Thor 850w kullanıyorum. Oled ekranına farklı animasyon nasıl ekleyebilirim. Bilgisi olan var mıdır?
A
3 ay
Corsair iCue H150i Elite Capellix Hakkında Yardım
Merhaba,

Corsair iCue H150i Elite Capellix satın aldım ancak anakarta USB pinleri takılı olmasına rağmen Commander Core ne yaptıysam görmüyor. Ancak işin ilginç yanı CPU bloktan gelen pinlli kabloyu çıkarınca gözüküyor. iCue yazılımı iCUESetup_4.9.350. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır?
A
6 ay
Turkcell Superonline Fiber 100mbps Gayet iyi geldi.
Arkadaslar dün canim cok sıkıldı ve durmadan ayni dosyayı indirdim üstüne RDR2 üstüne 20gblik 4k film indirdim. Gercekten bu kadar hızlı ineceklerini düşünmemiştim.

Yaklaşık olarak 90-100 tane nvidia sürücüsünü (her biri 618mb ingilizce) indirdim(ekranda hepsi gözükmüyor maalesef) ayni anda. Yaklaşık 1 saat kadar sürdü hepsinin inmesi. Arkada inerken 2K'da youtube videosu izledim. Kablosuz internetle gerçekleştirdim. Masaustunun Wifi6'sı bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim 3 saatte 100gbdan fazla dosya indirdim. Amacim reklam yapmak değil ama gercekten hizin fazlasını verdiğini gördüm. Bir ara 123mbps oldu.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
STEELSERIES YURTDIŞI DESTEK MEMNUNİYETSİZLİĞİ
Arkadaşlar merhaba. Bir Logitech ve Corsair kullanıcısı olarak fikir değiştirdim ve Steelseries ürünleri almaya başladım. Ancak bir sorun sebebiyle yurtdışına mail attım. Bazı tuşların yazım esnasında çıktığını gördüm. Yurtdışından tuş takımı rica ettim. Fakat bana bu konuda destek olamayacaklarını, Türkiye'ye gönderim yapılmadığını belirttiler. Yani bu kadar saçma bir durum olabilir mi? Meğer göndermiyorsun o zaman bu ürünleri sen ülkeye nasıl gönderebiliyorsun? Bu markanın bu cevabı çok can sıkıcı oldu ve Logitech ve Corsair yurtdışı servisinin gerçekten müşterisini mağdur etmediğini görmüş oldum. Steelseries alırken çok kez düşünün bence.
A
geçen yıl
YENi VERGiLER
Arkadaslar yeni vergiler keşfettim. Eklemek istediğiniz varsa çekinmeden yazın 🙂

< Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
YURTDIŞI LOGITECH ÜRÜNLERİNDE GARANTININ GECERLI OLABILMESI ICIN YENI UYGULAMA.
Arkadaşlar Merhaba. Yurtdisi Logitech ürünlerinin uluslararası garantiye girmesi konusunda Logitech yeni bir uygulamaya gitmiş. Sanirim çok suistimal edilen bir uygulamadan sonrası buna geçmişler. 2 aşamalı uygulama.

1. Sizden faturasini ve açtığınız bilet numarasının yazılı olduğu bir kağıtla cihazın seri numarasını vidyo çekerek gondermenizi

2. Bu aşamada ise! arizali olarak belirttiğiniz cihazınızı seri numarasını göstererek ve parçalayarak (çekicle) videoya çekip gondermenizi istiyorlar.

Bunları yaptıktan sonra size yeni ürün gönderilecektir.

Bilgilendirmek istedim.
A
geçen yıl
MSI Optix MAG272QP Monitör Kullanan Var mı
Arkadaşlar merhaba. Optix MAG272QP kullanan var mıdır? VA panel olarak geçiyor ama eSport oyuncularının kullandığı monitormus. Tavsiye eder misiniz?
A
2 yıl
ALS Hastası İçin Rilutek (Riluzol) İlaç Lazım.
Arkadaşlar merhaba. Çok sevdiğim ve değer verdiğim bir arkadaşımın ALS Hastasi babası için rapor ve receteyle satilan Rilutek (Riluzol) ilacı gerekiyor. Bir-çok eczaneye ve Ecza depolarından olumsuz yanıt aldık. Bu ilacı bulabilme konusunda destek veya yardımcı olabilecek varsa bana Pm atabilir mi? Gerçekten çok acildir. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
A
2 yıl
OMEN by HP 15-dh0012nt KULLANAN VAR MI?
Merhaba. OMEN by HP 15-dh0012nt 7BU36EA modelini kullanan var mıdır? Dikkatinizi çekmek istiyorum bu model 4K ve RTX 2070 Max-Q modelidir. Bu modeli kullanıp memnun olan var mıdır? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.