A

Yarbay
27 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
992 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Bu çeviriciyi nerden bulabilirim?
Merhaba herkese,

Anakart üzerinde ki JUSB girişini Micro girişe çeviriciyi nerden temin edebilirim?

< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
Zero Bright Dot hakkında yardım.
Arkadaşlar. Gigabyte Aorus Fi27q-x aldim. Ekranda 1 tane beyaz piksel ve Birtane de mavi renk ölü piksel var. Servisiyle görüştüğümde 5 tane olması lazim dediler. Ama Aorus serisinde zero bright dot garantisi diye birsey var. Bu garanti bende geçerli midir? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.

< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
2. EL Laptop fiyatlarının 0 ürünleri geçmesi saçmalığı
Foruma bakıyorum nasıl bir saçmalıksa kullanılmış garantisi azalmış 2.el laptoplarin sifirindan pahalıya satılması saçmaligindan ne zaman kurtulacak bu şahıslar? Hatta sattıkları ürünlerden daha üst modelleri ucuzken eskimiş cihazları o üst modellerin fiyatından yukarı satılması ve bunu baska bir kullanıcının belirtirken link verilmesi ve gerekli uyarının yapılması buna karşılık olarak isteyen alır deme saçmalığı... Dikkat edin böyle kişilere.
A
3 yıl
SAHIBINDEN.COM DOLANDIRICILIK. BAŞA ALIN LÜTFEN.
Merhaba arkadaşlar. Sahibinden.com sitesinde dolandırıcı var. Arkadaşım dahil birçok kişiyi dolandiriyor. Kapora aldıktan sonra ilanı siliyor ve yeni ilan açıyor numarasını degistiriyor. İsim değiştiriyor. Lütfen başa ekleyin. Resimleri ekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
A
3 yıl
ASUS ROG THOR OLED ANIMASYON HAKKINDA
Merhaba.

Rog Thor 850w kullanıyorum. Oled ekranına farklı animasyon nasıl ekleyebilirim. Bilgisi olan var mıdır?
A
3 yıl
Corsair iCue H150i Elite Capellix Hakkında Yardım
Merhaba,

Corsair iCue H150i Elite Capellix satın aldım ancak anakarta USB pinleri takılı olmasına rağmen Commander Core ne yaptıysam görmüyor. Ancak işin ilginç yanı CPU bloktan gelen pinlli kabloyu çıkarınca gözüküyor. iCue yazılımı iCUESetup_4.9.350. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır?
A
3 yıl
Turkcell Superonline Fiber 100mbps Gayet iyi geldi.
Arkadaslar dün canim cok sıkıldı ve durmadan ayni dosyayı indirdim üstüne RDR2 üstüne 20gblik 4k film indirdim. Gercekten bu kadar hızlı ineceklerini düşünmemiştim.

Yaklaşık olarak 90-100 tane nvidia sürücüsünü (her biri 618mb ingilizce) indirdim(ekranda hepsi gözükmüyor maalesef) ayni anda. Yaklaşık 1 saat kadar sürdü hepsinin inmesi. Arkada inerken 2K'da youtube videosu izledim. Kablosuz internetle gerçekleştirdim. Masaustunun Wifi6'sı bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim 3 saatte 100gbdan fazla dosya indirdim. Amacim reklam yapmak değil ama gercekten hizin fazlasını verdiğini gördüm. Bir ara 123mbps oldu.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
A
4 yıl
STEELSERIES YURTDIŞI DESTEK MEMNUNİYETSİZLİĞİ
Arkadaşlar merhaba. Bir Logitech ve Corsair kullanıcısı olarak fikir değiştirdim ve Steelseries ürünleri almaya başladım. Ancak bir sorun sebebiyle yurtdışına mail attım. Bazı tuşların yazım esnasında çıktığını gördüm. Yurtdışından tuş takımı rica ettim. Fakat bana bu konuda destek olamayacaklarını, Türkiye'ye gönderim yapılmadığını belirttiler. Yani bu kadar saçma bir durum olabilir mi? Meğer göndermiyorsun o zaman bu ürünleri sen ülkeye nasıl gönderebiliyorsun? Bu markanın bu cevabı çok can sıkıcı oldu ve Logitech ve Corsair yurtdışı servisinin gerçekten müşterisini mağdur etmediğini görmüş oldum. Steelseries alırken çok kez düşünün bence.
A
4 yıl
YENi VERGiLER
Arkadaslar yeni vergiler keşfettim. Eklemek istediğiniz varsa çekinmeden yazın 🙂

< Resime gitmek için tıklayın >
A
4 yıl
YURTDIŞI LOGITECH ÜRÜNLERİNDE GARANTININ GECERLI OLABILMESI ICIN YENI UYGULAMA.
Arkadaşlar Merhaba. Yurtdisi Logitech ürünlerinin uluslararası garantiye girmesi konusunda Logitech yeni bir uygulamaya gitmiş. Sanirim çok suistimal edilen bir uygulamadan sonrası buna geçmişler. 2 aşamalı uygulama.

1. Sizden faturasini ve açtığınız bilet numarasının yazılı olduğu bir kağıtla cihazın seri numarasını vidyo çekerek gondermenizi

2. Bu aşamada ise! arizali olarak belirttiğiniz cihazınızı seri numarasını göstererek ve parçalayarak (çekicle) videoya çekip gondermenizi istiyorlar.

Bunları yaptıktan sonra size yeni ürün gönderilecektir.

Bilgilendirmek istedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.