M

Yüzbaşı
01 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
M
geçen hafta
M.P 171-3068 %100 Deri Erkek Yazlık Sandalet ve Pepita 3148 Erkek Deri Spor Ayakkabı
İkisi toplam 4 lira, kargo ücretsiz, sadece 40 numara var. Link vermiyorum.

Fiyat hatası olabilir.

Site Hepsiburada, kızmayın.

Adamlara yazık valla, bu kadar da acemilik olmaz.

Satıcı: Satıcı:
ÖzsanAvBayii
M
3 ay
Yihua 878D Isı Ayarlı Sıcak Hava Üfleme Lehimleme Havya Istasyonu 355 ₺ (kişiye özel 330₺)
Ayrıca TEB Kredi kartına 15 ₺ bonus

https://www.hepsiburada.com/yihua-878d-isi-ayarli-sicak-hava-ufleme-lehimleme-havya-istasyonu-p-HBV00000YC5Z7?magaza=Pixel%20Elektronik
Ürün amatör düzeyde iş görür diyorlar. Gelişen teknoloji ile hava üfleme cihazları elzem oldu.
M
4 yıl
Dikkat! Halkbank Adı Altında Dolandırıcılık
Merhabalar, konu daha once de açılmış olabilir. Cep telefonuma sms geldi. Guya Halkbank internet sitesine giriş yaparsam 70 Tl paraf puan vereceklermiş. Görseller aşağıda, dikkatli olun, adamlarda bilgilerimiz var.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
lumia 535 toplu sms gitmiyor
Merhaba, l535 wp10 yüklü telefonumla toplu sms atabiliyordum, ta ki yeni sim kart alana kadar. Tt 4.5 g uyumlu sim kart aldıktan sonra tek kişiye sms atabiliyor ya da alabiliyorum ama 2 kişi ve üzerinde sms gönderilemiyor. Bu konuda benim gibi sorun yaşayan var mı? Ve de çözümü.

Teşekkürler.

Edit: 4.5G uyumlu sim karttan sonra telefon çoklu smsleri mms olarak atmaya karar vermiş. O özelliği kapatınca sorun düzeldi.

Edit2: Yine bu kart değişikliği sonrası internet de çalışmadı, TT müşteri hizmetlerinde sorunu anlayan biri yardımı ile internet kullanımına onay verdim, yani onay istiyormuş.

Edit3: İnternet bankacılığı için de güvenlik kısıtlamasına tabi oldum, kart bilgilerimi vererek kısıtı kaldırdım.
M
4 yıl
WP10 MS Exchange Hesabıma Giriş Yapamıyorum
wp10 lumia 535 kullanıyorum. wp8.1'de sıkıntısız giriş yaparken wp10'da şifre ya da kullanıcı adı hatası veriyor.
Varsa uğraşan, bilgi verirse sevinirim.
M
4 yıl
Wp edge çince yazı fontu sorunu hk.
Bu edge her nedense sayfayı açarken böyle garip açıyor. Sonra yenileyince düzeliyor. L535 wp10 en son resmi güncellemeyi kullanıyorum.
Güncelleme filan gelip düzelir mi? Yoksa buna devam mı?

< Resime gitmek için tıklayın >

Not: Dayanamadım yine konu açtım. Bakalım var mı çözüm önerisi olan?
M
4 yıl
WP store Cebteteb Kampanyasına Dahil Değil.
Bir avuç kullanıcı kaldık. Onun da bir kısmı MS sempatizanı, MS tu öve öve bitiremiyorlar. Diğer bir kısmı ise MS düşmanı, yere yere bitiremiyorlar. Biraz da aldık madem kullanalımcılar var.

Neyse konumuz bu değil.

Ceptetebin P Digital Üyelik İndirimi kampanyası var. https://www.cepteteb.com.tr/dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim

Ben de ona istinaden beğendiğim ve desteklemek istediğim bir uygulamayı cebteteb kredi kartım ile satın aldım. Ama indirim gelmedi.Müşteri hizmetleri, Microsoft Store yazanın değil, Windows Store yazanın kampanya dahilinde olduğunu söyledi. Meblağ ufak olduğu için ve WP telefonları dikkate alanların çok küçük bir azınlık olduğunu bildiğimden itiraz etmedim.

Sonuç olarak: Cebteteb kredi kartı ile alacağınız uygulamalarda indirim yok.

Not: Başlığı kasten WP store yazdım ki anlaşılsın diye.
M
4 yıl
WP10 Grup SMS Atılamıyor!!
Durum MS firmasının kötü bir şakası gibi. WP 8.1 de oluştuduğum gruplara mesajlaşma uygulamasından seçerek sms atabiliyordum. Şimdi ise l535 telefonumu WP10 a güncelledim ve sonuç fiyasko. Mesajlaşma uygulaması kişileri tek tek seçmemi istiyor?! Var mı tavsiyesi olan, başka uygulama vs.

En kötü senaryo olarak wp8.1 e geri döneceğim. O sistemde en sık güncellenen bir whatsapp var, başka birşey kalmadı gibi.

MS a geri bildirim yapayım diyorum ama adamlar dükkanı kapatmış olabilir. Onenote uygulamasının i harfi kaç aydır çalışmıyor.

Edit: Tam anlamıyla kapamamışlar grup sms'i. Bir grubun üzerine tıkladıktan sonra aşağıdaki Mesaj-Herkese açık ın üstüne basınca o gruba sms atıyor.
Benim w800i de bunu yapıyordu Birden fazla gruba aynı sms'i atmak için aynı işlem tekrarlanacak gibi duruyor.

Edit2: Bazen mesajlaşmaya girmek zulüm oluyor, bir süre bekliyor bekliyor ve sonunda atıyor beni ana ekrana. Var mı benim gibi mesajlaşma uygulamasından muzdarip olan?

Edit3: Sorunu çözdüm arkadaşlar, wp 8.1 e geri dönerek. Wp10 iyiydi hoştu, bataryamı daha çabuk bitiriyordu ama bana gruplara sms atabileceğim bir mesajlaşma uygulaması lazım.
Rapdial adlı bir uygulama da grup oluşturup sms atabiliyorsunuz ama grupları o uygulama içinde oluşturmanız lazım.
M
5 yıl
Konuşma esnasında numara kaydetmek
Wp telefonunuzda konuşurken nasıl numara kaydediyorsunuz?
Eskisi gibi yapayım dedim, olmadı.
M
5 yıl
WP Office Belgesi Düzenlenemiyorun Çözümü
WP kullanıyor ve word excel gibi office belgelerini açmanıza rağmen düzenleyemiyorsanız, sorun ilgili belgelerin uzantısının .docx ve .xlsx olmamasıdır. Belgeyi WP dan açıp farklı kaydet bile yapsanız sorun giderilemiyor. İlla bilgisayardan farklı kaydet yapacaksınız. Office uygulamamız eski versiyonları desteklemiyor(muş).

Ayrıca şifre korumalı excel dosyasını sadece salt okunur açıyor, onu da belirteyim.

Not: İlk başlarda canımı sıkan ama sonradan yine aklıma gelen sorunun çözümünü bulamamıştım. Benim gibi bulamayanlara faydalı olması dileğiyle.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.