N

Yarbay
28 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 yıl
sağlam dizi arayanlara okkupert izle derim
bence sürükleyici, gerçek gibi dizi içine alan güzel bir yapım.konusu, fosil yakıta alternatif bulan norveçin işgal edilişi,yalnız bırakılışı dersem yeter.kurtlar vadisinde işlenen bizim meşhur bor madenlerimizin norveç uyarlaması olmuş.bence seyretmeye değer bir dizi .
N
4 yıl
yellowstone: konuya ayıramadığım harika bir dizi
başlığa yazdığım gibi tek bi konuya alamadığım ama bitmesin dediğim bir dizi.spoiller vermemek için genel yazıyorum.duygusallık-dram ön planda derken,çalan müzik hele hele arka plandaki manzara,çiftlik ve doğa yaşamı beni aldı götürdü.seyrederken çoook geri planda ama harika çekimli hayvanlar (at,sığır hatta tavuklar) bazen filmi durdurup o manzarayı yada yaşamı tekrar tekrar seyrettirdi.belkide ben abarttım ama bakınca hak verirsiniz.
N
5 yıl
bence ilk beşe girecek dizilerden biri.
hastane temalı dram dizisi,ama bu güne değin seyrettiklerinizi unutun.mümkünse sessiz bi ortamda yalnız yada film seyretmesini bilen biri ile (telle oynamayacak,en olmadık yerde çay almaya gitmeyecek vs.) seyredin.yakın yerde mendil dursa iyi olur.

< Resime gitmek için tıklayın >" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
bence ilk beşe girecek dizilerden biri.The Good Doctor
hastane temalı dram dizisi,ama bu güne değin seyrettiklerinizi unutun.mümkünse sessiz bi ortamda yalnız yada film seyretmesini bilen biri ile (telle oynamayacak,en olmadık yerde çay almaya gitmeyecek vs.) seyredin.yakın yerde mendil dursa iyi olur.

< Resime gitmek için tıklayın >" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
uykusuz kalacağınız iki dizi
la-casa-de-papel
klasik soygun gibi başlayıp ....devam ediyor. bağımlılık yapan bir dizi.başlamak için mümkünse hafta sonu tatiline denk getirin,uykusuz işe gitmek zor olur.(ikinci sezonda var nette)

night-manager-
konu kaçakçılık-casusluk desemde seyrederken o kadar basit gelmedi.sırf oyuncu kadrosu için bile izlenir.henüz finali izlemedim.başlayın çerez gibi biter zaten.
N
5 yıl
cam filmi ağır kusur oldu
bugün öğle sonu itibarıyle cam filmleri ağır kusur olmuş.hatta ön cam üstü güneşlik gibi 10 cm. filmler bile geçmiyor.arkada en açık renk olsa bile yasak gardaşım diyorlar.< Resime gitmek için tıklayın >
N
7 yıl
kapora dolandırıcısıymış.dikkat
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-titanium-x-paket-orjinal-247778814/detay

araç başkasının.değişik başlıklarda ilanı varmış,kapora isteniyor, aracın gerçek fiyatı 445000 tl.

edit: ilan kaldırılmış.silinebilir
N
7 yıl
arabasını unutan, yanlış arabaya gidenler
geçenlerde eşimle kliniğe gittik.15-20 dakika sonra çıkıp arabamın yanına geldim.kumandadan kapı açma tuşuna basmama rağmen kapı bi türlü açılmadı.bi kaç sefer denedim , açma sesi yavaşda olsa geliyor ama kapı bi türlü açılmıyor.sonra eşim gülerek bide bunu dene dedi. aha benim araç bi öndeki araç ve kapı açma-kapama seside ondan geliyor.

arkadaşım iş dönüşü seyyarlardan sebze vs. alıyor, dolmuşla 15 km. ilerdeki evine gidiyor, bahçede arabayı göremeyince tam eşine sorarken , seyyarın önünde arabayı unutup eve dolmuşla döndüğünü hatırlıyor.tekrar dolmuş-seyyar ev.hala güleriz.
N
10 yıl
bir yılda üç araç alıp-satana vergi.
hadi bakalım iş nereye varacak,üstelik geriye dönük borç çıkarıyorlar.,bizim millet anti vergiyide bulur.artık araçlar eş,çocuk,ana,baba üzerinden alınır satılır.

Maliye Bakanlığı, bir yılda üç kez araba alan ve satan kişiye inceleme mektubu gönderdi.
Kira gelirini beyan etmeyen 300 bin ev sahibinin peşine düşen Maliye, şimdi de ikinci el otomobil satışlarını takibe aldı.

Yılda 3 kez araba alan satan 623 bin kişiye inceleme mektubu gönderildi. Buna göre internet üzerinden veya şahsi olarak ikinci el araba alım satımı yapanlardan vergi alınacak. Ticari kaydı olmadığı halde çok sayıda araç alıp satanlara vergi cezası uygulanacak.
Geriye dönük kaç yıl inceleme yapılacağı konusunda net bir bilgiye sahip olmadıklarını söyleyen Şimşek, İstanbul'da bir arkadaşlarına 10 bin lira vergi matrahı çıkarıldığını aktardı.
N
11 yıl
Hayvanlara çarpınca veteriner masrafları(+araç masrafı ?)
Yeni çıkan yasa uyarınca arabanızla çarptığınız hayvanları veterinere götürdüğünüzde bütün masraflar trafik sigortanızca karşılanacak, artık gereken yalnızca merhamet. Lütfen duyarlı olalım ve bu yazıyı paylaşalım..!!

forumlarda bu yazı dolanıyor.haber umarım doğrudur.duyarlı olan zaten paraya bakmaz , ama parası olmayan veya bu sayede veterinere gideceklere ön ayak olması için güzel olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.