A

Çavuş
27 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Xbox One Kablosuz Gamepad Hakkında Bir Soru (PC)
2018 sonunda amazondan bir gamepad almıştım. Bir sene civarı hiç kullanmadım, geçen oyun oynayamaya kalktığımda oyunda takılma yaptığını komutların işlemediğini fark ettim. Alt tab yapıp masa üstüne döndüp, tekrar alt tab'la oyuna döndüğümde kol çalışmaya başlıyor. Başına daha önce böyle bir durum gelen veya konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? Yazılımsal bir sıkıntı mı(Win10), bluetooth alcısı mı sıkıntılı, yoksa gamepad mi sıkıntılı?
A
4 yıl
MSI B350-PC Mate Ram Frekans
Ryzen 5 1600 işlemciyle birlikte MSI B350-Mate anakartı kullanıyorum. Ram 3200 mhz olmasına rağmen 2666 mhz hızında çalışıyor. XMP'den 3000 veya 3200'e alınca, işlemci fanının dönme hızı iki katına çıkıyor. XMP'yi uyguladıktan sonra fan dönüş hızını biostan defaulta alsam sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan var mı ?
A
10 yıl
Spatalos Asmodian Oyun Parası Nerdeyse Bedava
Spatalos 155 Mil oyun parası (asmodian) 50 TL ilgilenenler özelden ulaaşbilir
A
11 yıl
Uydunet Modem Sorunu
Arkadaşlar 3 senedir uydunet kullanıyorum. Wireless modemle 1 laptop 1 masa üstü bağlanıyor cihaza. İki bilgisayar internette dolaşırken veya download yaparken bir sorun yaşanmıyor ancak masa üstünden herhangi bir online oyun oynarken laptoptan internete bağlanıldığı vakit ping artıyor ve delicesine spikelar oluşmaya başlıyor. Bir kaç defa kerameti kendinden menkul teknik servisini çağırdım fakat sorun algılamalarına rağmen bir çözüm bulamadan ayrıldılar. Bunu önlemek adına yapılabilecek bir şey var mı? Yoksa uydunet kullandığım sürece bunlara katlanmak zorundamıyım? Yardımcı olabilecek biri çıkarsa çok sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.