C

Yüzbaşı
20 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
10 ay
Trafik ve Kasko Sigortası Fırsatı
Arkadaşlar 26 Kasım'da sigortam.net'ten teklif aldığımda 2.100 TL'lik kasko sigortasının indirimli hali 1.955 TL'di. Ama o gün almadım kasıma indirim yaparlar diye düşünerek. Bugün muhteşem kasım kampanyasına başlamışlar. Aynı kaskonun indirimli hali 1.942 TL olarak çıktı. Yararlanmak isteyen varsa kullanabilir. Not: Ama bu kez çark hediyesini kapatmışlar. Zaten bu kampanya daha avantajlı görünüyor.


https://www.sigortam.net/< Resime gitmek için tıklayın >
edit: kampanya linki https://www.sigortam.net/muhtesem-kasim-indirimleri
C
3 yıl
7 NCİ KOMD.TUG. TAŞKISIĞI K.YRD.LIĞI/SAKARYA ADAPAZARI Bedelli yapacaklar buraya
Arkadaşlar Adapazarı çıkanlar toplaşalım bu konu altında. Konu açıldıysa eğer ben göremedim.


7 NCİ KOMD.TUG. TAŞKISIĞI K.YRD.LIĞI/SAKARYA ADAPAZARI
Sevk başlangıç tarihi: Mart 15
C
5 yıl
Afiş Yapabilen?
Arkadaşlar selam, maalesef photoshoptan anlamıyorum. Kısa film için afiş tasarımı konusunda yardımcı olabilir misiniz? Elbette yapan kişinin ismi de künyede geçecek.

Kapsamlı bir şey istemiyorum. Yardımcı olabilecekler PM atarlarsa sevinirim teşekkürler.
C
6 yıl
Formanı Kap Gel! DH Halısaha Maçı- İstanbul-Sefaköy-Bahçelievler Civarı
Havalar çok da ısınmadan, akşamları maç yapsak nasıl olur? İstanbul- Halkalı, Sefaköy, vs civarındaki arkadaşlar yazarsa karışık bir kaç takım hazırlayabiliriz bence...
C
7 yıl
Sony Z2 Paralel- Sorunları
Arkadaşlar GG'den kardeşim Z2 aldı, ancak kutu da Sony bandrolu yok. Tamam belki priz değişikliği için açılmıştır diye önemsemedim. Ama bir de kulaklık Sony'nin eski experia modellerinde bulunan kulaklık var. Normal düz bir kulaklık.
Ayrıca telefonda Twitter, evernote, vine gibi uygulamalar yüklüydü, bu normal mi?

-Daha önce hiç paralel ürün kullanmadım-
C
7 yıl
Eczacı var mı?
Bir şey sormak istiyorum. İlaç raporum olmasına rağmen benden ücret talep ettiler, ben de verdim. Tabii hemen kabul etmedim ama eczacının savunması şöyleydi; "e-reçete'de teşhisiniz yazılmamış" gibi laflar etti. Doğru mu bu? Raporda her şey yazıyor eksiksiz ama e-reçetede yazmıyormuşmuş... 10 liranın peşinde değilim ama ortada haksız bir şey varsa peşini bırakmayacağım.
C
7 yıl
Küfür, tehdit ve darptan şikayette bulunmuş olan var mı?
Dostlar merhaba, başlıkta da bahsettiğim gibi iş yerinde böyle bir durum meydana geldi. Şikayette bulundum tabii, ancak daha sonra dikkat etmem gereken veya yapmam gereken bir şey var mı? Mesela avukatımı şimdiden ayarlamalı mıyım? Avukat da önerebilir misiniz?

Konuyu merak edenlere pm ile yanıt verebilirim.
C
7 yıl
100%FEST-Soundgarden-Massive Attack ( SON 1 BİLET)
Arkadaşlar 2 günlük konser etkinliği için fazladan kombine biletler var (Diamond Circle Ayakta). İsteyen arkadaşlar varsa, gayet uygun fiyata verebilirim, boşa gideceğine faydalanın. Biletix fiyatı; 370 tl civarında, ben daha uyguna vereceğim.

Edit: Sadece 1 adet kaldı.
C
8 yıl
Origin'den Fifa14 Yapacaklar?
Dostlar selam, Fifa14 yapalım birkaç arkadaş toplanarak turnuva da düzenleyebiliriz. (Böyle bir konu açıldı mı? Ben göremedim de...)
C
9 yıl
Alanso
Arkadaşlar forumdan Alonso nickli arkadaşa ulaşmam gerek, tanıyanı var mı acaba. Foruma giriş yapmıyor sanırım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.