_

Yarbay
17 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
_
14 yıl
Bir Kişiye Referans Olmak.
Bir kişiye nasıl referans olabiliriz ? Bu kişinin referansları ... yazıyor ya onu kastediyorum . Bu kişinin arkadaşları... yazan yerin altında .
_
14 yıl
SüperTeklif
www.süperteklif.com adresinden para kazanmak güvenli midir sizce ? Banka hesap numarası filan istiyor , vereyim mi vermeyeyim mi kararsız kaldım . Süperteklif hakkında yorum yaparsanız bekliyorum
_
14 yıl
CS 1.6 - 1.5 , Clan Maçları , Turnuvalar Ve Yaptığınız Vs'ler.
Arkadaşlar , turnuva duyuruları , clan maçları , yaptığınız vsler ( teke tek ) , tek başlık altında toplansın istedim . Bu başlık umarım forumda fazladan konu açılmasına ve karmaşa yaşanmasına engel olur . Herkes yaptığı vsleri , clan maçlarını , katıldığı turnuvaları burada paylaşırsa , donanımhaber forumunun cs bölmünde bir düzen oluşur diye düşündüm .

Bu bölümde tüm fikir ve önerilerinizi , şikayetlerinizi ( Yaptığınız turnuva - vs - clan maçları hakkında ) belirtebilirsiniz . Görüntüler koyabilirsiniz . Çeşitli taktikler öğrenerek , öğreterek kendinizi geliştirebilirsiniz .

Ben cs arşivimden aldığım ss'leri ve videoları burada paylaşacağım yakın zamanda , umarım yararlı bir konu olur
_
14 yıl
Arkadaşlar Ben FeanoR
Arkadaşlar eski dh hesabıma dönmüş bulunmaktayım , ben ~ [F]éanoR'um . Yabancı kalmayın , bilgilendireyim dedim karışıklık olmasın diye
_
14 yıl
Sinan Şamil Sam sakatlandı
SİNAN ŞAMİL SAM SAKATLANDI
Ağırsiklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın sakatlandığı açıklandı.

Sol elinden sakatlanan WBC Dünya Kıtalararası Ağırsiklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, 30 Mayıs'ta İstanbul'da İngiliz rakibi Matt Skelton'a karşı yapacağı Avrupa Şampiyonası karşılaşmasını ertelemek zorunda kaldı.

Arena boks şirketi tarafından yapılan açıklamada, Sam'ın antrenmanlar sırasında sol elinden sakatlandığı bildirildi.

Sinan Şamil Sam ise yaptığı açıklamada, ''Bu çok sinirlendirici bir durum, ancak sol elim tümüyle iyileşmeden mücadele edemem. Yine de Avrupa Şampiyonluğu unvanını 1 ay sonra alacağıma eminim'' diye konuştu.

Sinan ve Skelton arasındaki karşılaşmanın temmuz ayında yapılması bekleniyor.

Profesyonel boks yaşamına 15 Nisan 2000 tarihinde başlayan Sinan Şamil Sam, bugüne kadar yaptığı 30 karşılaşmadan, 15'i nakavtla olmak üzere 27'sini kazandı.
_
14 yıl
Ogame'e Yeni Başladım
Ogame'e yeni başladım . Neler yapmam gerekir , öneride bulunur musunuz ? Kısayollar fln . Oyun hakkında bilgi verirseniz iyi olur
_
14 yıl
Sosyal güvenceli olmanın yararları nelerdir ?
Arkadaşlar benim bazı fikirlerim var , sizin görüşlerinize de bakarak yap-boz parçalarımı birleştirmeyi umuyorum . Sosyal güvenceli olmanın yararları hakkındaki fikirlerinizi bekliyorum .
_
14 yıl
Türkiye'de Nüfus Artışının En Fazla Olduğu Yıl
Türkiye'de nüfus artışının en fazla olduğu yıl , yıllar ve yıl aralıkları hangisidir ? Bilen varsa lütfen buraya yazsın . Ben 1955-1960 ile 1980-1985 yılları arasında takıldım .
_
14 yıl
AppLe Clan Server | Sxe 4.8
Apple clan server kurulmuştur . 7/24 açıktır . 24 saat admin bulunur (gerçekten :D) Apple | Clana adam alımı vardır . Pro & Fun maplar açılmaktadır + surf 212.175.118.19:27015 Apple Clan server sxe 4.8 Beklerız .

Ben Apple | [R]aideN*

İrtibat için : freestyler_mcs_@hotmail.com
&
freestyler@kymt.org

Ama kymt.org'u ekleseniz daha iyi olur . İyi oyunlar .
_
14 yıl
Cs 1.5 Server Sorunu
Arkadaşlar cs 1.5 patch full netten download ettim . Fakat serverlara girilmiyor . Düşüncelerinizi , çözümlerinizi - parlak zekanızı kullanarak - açıklarsanız sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.