S

Yüzbaşı
13 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
15 yıl
### BU TUZAĞA KARŞI DİKKATLİ OLUN###
: Hai Player ;Acounts danger under this procedure do Acounts be rubbed and delete.

If you The knowledge you can apply herehttp://knightonlineworld.premium.ws/ andhttp://www.knightonlineworld.com/ 12 hours In knowledge don't come = KnightOnlineCS@k2network.net and info@knightonlineworld.com mail sending.If you have general questions, please direct them tohttp://knightonlineworld.premium.ws/ andhttp://www.knightonlineworld.com/ retry please.Accountlariniz tehlike altindadýr! Yapilan arastirmalar sonucunda oyuna girdiginiz bilgisayarlarda tehlikeler tespit edilmistir.24 saat icinde butun accountlariniz icin size verilen adresdeki gerekli islemleri yapiniz.Son uyarýmýzdir asagidaki bilgileri sistem bot'umuza gerekli islemleri yapmaniz gerekmektedir.Bu islemihttp://knightonlineworld.premium.ws/ eger burda islemler gerceklesmezsehttp://www.knightonlineworld.com/ dan yapabilirsiniz.En yakin surede bilgilerinizi gondermeniz gerekmektedir yanlis bilgi yada bilgi vermezseniz tum acountlariniz iptal edilecektir .Thank you for contacting Knight Online Customer Support. I apologize for the delay. To perform a gender change, please purchase a Gender Change scroll from the Power-Up store. Please feel free to submit another ticket if you experience any difficulties after performing the gender change. Thank you for playing Knight Online and happy hunting!KnightOnlineWorld Departmani

www.knightonlineworld.comK2 Network Corporation, One K2 Way, Redmond, WA 98052-6399, USA

© 2005 K2 Network Corporation. All rights reserved.

© Free2Play
Tahminimce üye oldugum sitelerin veya forumların birinden yollandı bu.. Çünkü ben bu maili msn ve sitelere üyelik için kullanıyorum , hiçbir accountumu bu maille almadım. Herkes dikkatli olsun bu tip mailler karşısında..
S
15 yıl
###İŞLEMCİ FANI HAKKINDA###
İşlemcimin fanı acaip ses cikardigindan hızını düşürmek istiyorum. p4 dual core 3.0 kendisi. Nerelerden ayarlamam gerek yardım lütfen
S
15 yıl
###NETMASTER MODEMDE FIREWALL KAPATMA###
Arkadaşlar cok acil yardimlarinizi bekliyorum.. Netmaster marka modemim var firewall u nasıl kapatabilirim ?
S
15 yıl
###C&B Yüzünden Banned Yardım Lütfen###
Arkadaşlar , charıma bundan bir bucuk ay önce gold premium ve hemen arkasindan 1000 knight cash çekmiştim. Akabinde gold premium un başariyla çekildigi knight cashlerin çekiminde ise ''kartta para olmaması'' sebebiyle paranın çekilemedigi maili gelmişti. Oysa ki çektigim kartta 4500 YTL limit vardı ve tekrar denenmesi için mail attim. Gelen mailde tekrar denendigi ancak başarılı olamadıgı yazılmış , havaleyle paranin tekrar yollanması istenmişti. Ancak havale parasının 50 YTL yi bulması sebebiyle pekte aldirmamiştim. Ancak bugun charim banladi. Tekrar aktive edebilmem için ne yapmam gerekli , sordugum herkes açiliyor yine diyor. Neler yapmam gerektigi hakkında tecrübesi olan arkadaşları yardıma davet ediyorum.
S
15 yıl
Ölen Arkadaşımın Anısına Yaptıgım Video
Çocukluk arkadaşım , komşum , okul arkadaşım , eski sevgilimin abisi.. Kendimden cok sevdigim birini kaybettim yakın zaman önce. Yıllar önce kankaserine yakalanmıştı ve çevresininde desteğiyle kurtulmuştu o illetten. En azından biz öyle sanıyorduk. Tekrar belirtileri başlayınca hastahaneye aldılar ve bu sefer dayanamadı. Onu bana unutturmayacak birşeyler yapmak istedim ve bu videoyu yapmaya karar verdim. Kötü yorumlarınız ona değilde sadece pk kısmına olursa sevinirim.Esen kalın..

Videoyu izlemek için tıklayınız

-SK
S
15 yıl
Patch 1477 Download Linki
Arkadaşlar indirmeyi başardim 1477'yi ve birkaç denemeden sonra xtrap i da aşabiliyorsunuz. Umarım faydası olur.

http://rapid-share.com/files/32935948/patch1477.zip.html
S
15 yıl
Xtrap Upload
Arkadaş 224kb ye gelince hata aliyorum. Oyuna girebilen biri kendi xtrap dosyasinin içindekileri upload edebilir mi ?
S
15 yıl
###FORGOT PASSWORD ACILDI >SS'li Yardım<###
Arkadaşlar zorlanabilecek arkadaşlar için yardimci olmak istedim. Ama YANILMIYORSAM herkes bir kez değiştirebiliyor. Çünkü ben 2.ye değiştirmeyi denedim olmadı. Eğer öyle birşey varsa dikkatli olun.

http://img512.imageshack.us/my.php?image=f1ai9.jpg


http://img222.imageshack.us/my.php?image=f2gw5.jpg


http://img213.imageshack.us/my.php?image=f3iu0.jpg


http://img222.imageshack.us/my.php?image=f4ci2.jpg


Bana kalırsa bu şekilde password değiştirmek çok kötü olmuş. Email hesapları daha kolay ele geçebiliyor. Ve adam sizin id nizide biliyorsa char onun elinde demektir.Ayrıca birçok mail servisinde mail kutusundayken passwordu değiştirmek sadece password bilmekle oldugu için adam sizin mail şifrenizide değiştirirse chari komple alabilir. Gizli soru her zaman mantıklısı geliyor. Aman dikkat edin.
S
15 yıl
Caitharos ###Pelerin Görevi###
Arkadaşlar bu gece bi aksilik olmazsa pelerin görevine gidicez..Size birkaç sorum olacak.

1-) 70 level itemleri iyi bir warrior , biri 60 level malice-massive-parasite +1920heal diğeri 45level 1920 heal diğeri 60lvl 1500buff+300ac + 1920heal yani toplamda 3 tane priest , 8-10 tane drainci assassin var yeterli midir?

2-) Diyelimki kestik , anahtari çaldırma durumu olmaması için ne yapmam gerekli ? Party başkaniyken party'i bozmadan direk alsam bana gelir mi anahtar yoksa başkasına gitme ihtimali var mi? Yanıtlarınızı bekliyorum. (Bu arada 3 priestta benim charim , party i ben warrior ve bu 3 priestten oluşturucam)
S
15 yıl
Askı ?
1 saat önce laga girdim ve dc yedim. Char askıda kaldı hala gelmedi yapabilecegim birşeyler var mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.