K

Teğmen
22 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
15 yıl
Palit 2600XT sonic İkinci Parti
Merhaba arkadaşlar. Gigatek'e palit2600xt sonic'in ikinci partisi gelmiş. Alıp deneme imkanı olanların kart hakkındaki yorumlarını bekliyoruz. VPU recover devam ediyor mu?
K
15 yıl
HHO Psikomotor testi
Merhaba arkadaşlar,

HHO'nda psikomotor testine giren var mı aranızda? Ben bu hafta içerisinde gireceğim fakat nasıl bir test ne soruluyor. Bilgisayarda nasıl testler yapılıyor hiçbir bilgim yok. Bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise, bilgilerini paylaşırlar ise sevinirim. En azından üstün körü ne olduğunu bilirsem daha iyi bir puan alabilirim.
K
16 yıl
beleş rapid
K
17 yıl
ceviz kabuğu tekrar
cevizin tekaraı pazartesi olmuyor muydu? yayın akışında gözükmüor. bilgisi olan var mı tekrarın yayın saati hakkında?
K
17 yıl
Yeni anket bu sefer almanyadan
Muss die Fifa nach dem Vorfall in der Türkei hart durchgreifen?

tabi ki nein.
K
17 yıl
oger basın toplantısı
açıklama yapan şahıs : türkiye'de fiyatlar gayet rekabetçi.
K
17 yıl
Fakülte mezuniyeti sonrası askerlik
4 yıllık fakülteyi bitirdikten sonra ne yapmak gerekiyor. odtü'nün sitesinde "Mezun olan öğrenciler mezuniyet tarihinden itibaren iki ay içerisinde Askerlik Şubesine giderek Yedek Subay Aday Adaylığına karar aldırır. Bu kararı aldıranların Askerlik Şubelerince bir yıla kadar Askere Sevkleri tehir edilir. Bu kararı aldırmayanlar hakkında Askerlik Şubelerince kanuni işlem yapılır. " yazıyor. fakat benim mezuniyetinin üzerinden 1,5 sene geçmiş ve hala askerlik şubesine gitmemiş arkadaşım var. herhangi birşey de olmadı. bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
K
17 yıl
athlon64 3000+ 1.8---->2.2 Ghz Yardım
athlon64 3000+ işlemcimi 2.2 Ghz'de çalıştırmak istiyorum. Voltaj ile oynamadan 2.0Ghz de sorunsuz çalıştı. fakat 2.2 Ghz'de bir türlü boot etmedi. Ancak ramleri 166 yaptığımda boot edebiliyorum. (HTT 3x)

Anakartım Gigabyte GA-K8nf-9 nforce4 4x
ramler: 2*512 Twinmoss

Açıkçası bu işten pek anlamıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim (biraz ayrıntılı olursa fena olmaz)
K
17 yıl
coolermaster 450W garip ses
Geçen hafta Coolermaster 450W güç kaynağı aldım. Güç kaynağı saatlerce süren oyunlarda bile herhangi bir problem çıkartmadı. fakat kaynaktan sürekli olarak (bazen şiddeti değişiyor) çıt çıt çıt çıt diye ses geliyor. Kaynağı arkasındaki düğmeden kapattığımda dahi hiçbir şey değişmiyor. ses hep var.

aslında bu çok ufak boyutta bir ses ve normal şartlarda pek duyulmuyor. ama bazen şiddeti artıyor ve bende acaba kaynakta birşey mi var diye şüphe uyandırıyor. sizce sebebi ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim.
özellikle bu kaynağı kullananlarda da böyle bir problem var mı?
K
17 yıl
gigabyte nforce4 ve skystar2 dijital receiver
Gigabyte nforce4 4X anakartım var. bir süre önce nforce4 çipsetli anakartlar ile skystar2 dijital uydu alıcısının çalışmadığını (en azından Asus marka anakartlar ile) okumuştum. Gigabyte ile böyle bir sorunun olup olmadığını merak ediyorum. Herhangi bir sorun yoksa bu kartı alacağım.
Bu arada anakartım "Gigabyte GA-K8NF-9 Nforce4 4X" ...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.