A

Yüzbaşı
06 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Silindir Kafes Yön Duygusuna Zarar Verir mi?
Bende cennet papağanı var. Kuşlar için kafes alırken silindir kafes alınmaması bunun yön duygularına zarar verebileceğı söyleniyor. Bu bilgi pek çok yerde olmakla birlikte neye dayanarak söylendiğine dair bir bilimsel açıklamaya rastlamadım. Şehir efsanesi midir yoksa doğru mudur emin değilim, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler...
A
9 yıl
Müşteri Hizmetleri Memnuniyet Durumunuz (TÜM OPERATÖRLER)
Operatörlerin müşteri hizmetlerinin hizmet kalitesiyle ilgili halkta oluşmuş genel bir kanı vardır aslında ki boşuna da oluşmamıştır. Bu konudaki genel kanıya göre Turkcell birinci, Vodafone ikinci, Avea ise üçüncüdür. Ancak burada genel kanıları değil özel kanıları paylaşalım sitiyorum. Yakın ya da uzak zamanda müşteri hizmetleriyle ilgili he türlü olumlu ya da olumsuz yaşadığınız her şeyi burada konuşalım

Kendimden başlayayım, Şu anda aktif olarak Vodafone ve Avea kullanıyorum. Kısa süre önce Avea hattımla ilgili yaşadığım sorunu müşteri hizmetlerini dördüncü aramamda ve her aramamda ortalama 10 dakika bekleyerek ancak çözebildim. Yine Vodafone hattımdaki sorun için ilk aramamda müşteri temsilcisine 2 dakika içinde ulaşarak sorunumu çok kısa süre içinde çözdüm. Bu durum bende Vodafone için olumlu Avea için olumsuz kanı uyandırdı. Şu anda benim yaşadığım bu ve benzeri durumlar ne sıklıkta yaşanıyor, istisna mıdır yoksa değil midir sizler ne diyorsunuz neler yaşıyorsunuz?
A
10 yıl
Avea Faturalı Hatlar da OİM ile Bakiye Yükleyebilecek
Yanılmıyorsam Aveada faturalı hatlarda online işlemler aracılığıyla faturasız hatlara bakiye yüklenemiyordu, yalnızca lira kart yüklenebiliyordu. Artık Online İşlemler/Ödeme ve Yükleme/Başka Hat Kredi Kartı Servisleri menülerini kullanarak bakiye yüklemek mümkün.


< Resime gitmek için tıklayın >
A
11 yıl
Avea'dan Faturalı Hatlara Dev SMS Paketlerii
Dev3000 ve İçhatlar5000 SMS paketlerinden tüm bireysel faturalı aboneler faydalanabilecektir.

Dev3000 ve İçhatlar5000 SMS paketi aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paketler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde bilgi SMS'i gönderilecektir.

Bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS'ler fatura dönemi sonunda silinecektir.

Dev3000 ve İçhatlar5000 SMS paketlerinin herhangi birinden faydalanan aboneler aynı anda başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır.

Mevcut SMS paketli müşterilerimizden Dev3000 yada İçhatlar5000 SMS paketlerinden birine kaydolmak isteyecek müşterilerimizin mevcut SMS paketleri silinerek yeni paket üyelikleri otomatik başlatılacak ve bilgi sms'i gönderilecektir; 11.000 SMS paketine üye müşterilerimiz bu paketlerden birine ya da Dev3000 SMS paketine kayıtlı müşterilerimiz İçhatlar5000 SMS paketine kayıt olmak istediğinde, mevcut SMS paketinin iptal edilerek yeni SMS paketine geçişi onayladıklarına dair istenecek onay mesajına istinaden, EVET3000 ya da EVET5000 yazip onay SMS'ini tekrar 5150'ye ücretsiz göndermeleri gerekmektedir.

Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderimler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.

Paketler her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket aboneliğinin iptali icin Dev3000 SMS paketinde IPTAL 3000; İçhatlar5000 SMS paketinde IPTAL 5000 yazip, 5150'ye SMS gönderilmelidir.
Faturalı aboneler paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan SMS'lerini bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler ve ilgili fatura dönemi sona ermeden bir başka pakete kayıt olamazlar.
Paketleri kullanmakta olan aboneler, faturasız herhangi bir tarifeye geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS'leri silinir.

Pakette kalan SMS miktarını öğrenmek için "SMS" yazıp 6000'e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
Paket dahilindeki SMS'ler web ve wap üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamamaktadır.
SMS paketleri tanımlandıktan sonraki ilk faturada, fatura kesim tarihine kadar paketten yararlanılan günle orantılı olarak paket ücreti yansıtılır.


http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/devsms.shtml?pagemenu=paketler.sms.faturali.devsms&pagemenu=paketler.sms.faturali
A
15 yıl
Ekran Kartım Küçüldü
128mb GeForce FX 5200 olan ekran kartım artık 64 mb oldu.Ne oldu da böyle oldu anlamış değilim .Yardımlarınızı bekliyorum.Şİmdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.