E

Yüzbaşı
28 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
13 yıl
Ders programı uygulaması?
Ders programını gösteren, kaçırdığımız dersleri sayan bir uygulama arıyorum ama bulamadım, iStudents'ta saatleri göstermiyor, iStudentz Pro'da ise korsan versiyon kullanıyorsunuz diyor ve uygulamayı kapattırıyor. appuloustan indiriyorum uygulamaları ama orda başka bulamadım. Bildiginiz güzel birşey var mı?

Teşekkürler
E
15 yıl
Resistance Update Geldi
Resistance update gelmiş bulunmaktadır!!

1.) Pal, NTSC sorunu artık ortadan kalkmış bulunmaktadır.
2.) 2 tane yeni harita getirildi ama maalesef paralı. Ve oyun içindeki açılan "Purchase" kısmından alabiliyoruz harita paketini
3.) Bu bilgiler ışığında online menü bölümünde yeni eklenmeler var.
4.) Artık custom games kısmında team deathmatch, capture the flag gibi takım oyunlarında "budy"nizin takımına grebiliyorsunuz
5.) Oyundan çıkmadan gelen mesajlara bakabiliyoruz.
E
15 yıl
*-*-*The Darkness Avrupa çıkışı ertelendi*-*-*
quote:

There were many reports that the ps3 version got delayed to the 20th july in europe. Thats true (at least for some parts of europe), but the xbox360 version was delayed too. The german amazon.de lists for example the 20th july for the xbox360 version of the darkness. Another source (a german gaming site) says that the release termin in europe is not fixed yet (like may other sites statet), but both version will release on the same day! Note that there was an update which states that the release is on the same day, after they asked Take 2 about this issue. Nice to hear!


Söylenenlere göre PS3 için avrupa çıkışı zaten 20 Temmuz'a ertelenmişti fakat Alman amazon sitesi xbox360 versiyonu için de 20 temmuz olarak belirtmiş.
İki platform için de aynı gün çıkacak anlaşılan.

Not:Ayrıca bazı oyun sitelerin yaptığı inceleme notlarına karşılık bir kullanıcının yaptığı yoruma çok güldüm onu veriyorum.
quote:


Reviews for The Darkness (Jaffe style)
Play UK - 91 (AAA)

1UP - 90 (Excellent!)

Games Radar - 90% (Nice!)

EuroGamer -80% (Yeah!!)

IGN - 78% (gay)kaynak: n4g
asıl kaynak Almanca olduğu için vermedim
E
15 yıl
PS3'e ilk devasa online oyun
quote:

PS3 dergisi PSM'de yer alan yazıya göre bu yılbaşından önce piyasaya çıkacak olan oyunun adı The Agency.

Adından da az çok anşılacağı gibi The Agency'de James Bond benzeri karakterlerle oynayacağız. Ve ardından artan şöhretimiz ile kendimize yapay zeka kontrolünde bir takım kurabileceğiz.

Sony Online Entertainment'dan Matt Wilson ile gerçekleştirilen röportajda Wilson: oyunda aksiyon, macera, entrika bulunacağını, ve ayrıca bu tür oyunlarda hiç kullanılmayan ihanet olgusunun da oyunda yer alacağını söylüyor.


Bi ara PS3 için MMORPG oyunu için consept video görmüştüm mükemmel grafik idi, zaten PS3 almamdaki etkenlerden biriydi PS3'te MMORPG video şöyleydi belki hatırlarsınız bulamadım: Ağacın altında oturan Anime tipli yarı açık zırhlar içinde bir kızın eline doğru uçan kelebekle ilgiliydi. Daha sonra iptal etmişler bu oyunu .

Bunun üzerine böyle MMO haberi görünce paylaşmak istedim.

Kaynak(trgamer)
Asıl kaynak
E
16 yıl
Tom Clancy's EndWar, sesli kontrol sistemine destek verecek
Eurogamer sitesinde yayımlanan habere göre Ubisoft, UbiDays'de yaptığı açıklamayla Xbox 360 ve PS3 platformları için geliştirilen strateji oyunu Tom Clancy's EndWar'ın sesli kontrol sistemine destek vereceğini duyurdu. Yani tüm oyunu ses komutlarınızla yönetip, oynayabileceksiniz. Tabii ses kontol desteğinin yanında oyunu GamePad ile de oynayabileceksiniz. Hayali bir 3. Dünya Savaşı'nı konu alacak oyunun en erken 2008'in başında çıkması bekleniyor.

trgamer'dan alıntıdır.

Asıl Kaynak:http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=76743
E
16 yıl
ASP - Hyperlink field tan parametre ve makale
Visual studio 2005

1)

Gridview1 in içindeki verinin ismine tıklayarak uzun bir makale sayfasına geçmek istiyorum.

Gridview1 in columns kısmında Hyperlink field yaratıyorum bunun datatextfield ını örnek olarak CompanyName atıyorum(veri ismi oldu) ama ben bu linke tıkladığımda Gridview2(veya makale gibi uzun bir veriyi nerde gösterebiliyosak) nin @CompanyName parametresine değer atayamıyorum.

Nasıl bir yol izleyebilirim?

Acaba objectDataSource ile mi yapılıyor ve nasıl?

2)

Makale gibi uzun yazısı olan veriyi(mesela oyun incelemesi) nereye kaydedebilirim? Data type ı ne olmalı table da? Bu veriyi nasıl gösterebilirim(gridView?, formView?, crystal report?)? Ve son olarak bu veriyi nasıl düzenleyebilirim(paragraf, kalınlık, altı çizili, sayfanın ortasında, vs.)

Tahminime göre word gibi bir yerde yazıp table a binary? gibi koymak ve formView da göstermek.
Projenin mayıs sonunda bitmesi lazım ve bu soruların cevabını bulamadan ilerleyemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
E
16 yıl
Casino Royal Blu-Ray Disk kazandım.(Ama)
Mail gelmiş; ilk kullanıcılardansınız PSN de diye kazandınız falan diyor. Fakat şöyle bir sorun var ben kayıt olurken ingilterede biryer seçmiştim PSN e girebilmek için ve mailde gelen yazının alt kısımlarında kayıt olduğunuz adrese 45gün içerisinde gelecektir yazıyor.

Şimdi; acaba ben kayıt yerini tekrar Türkiye olarak kendi adresimi verebilir miyim? Verebilirsem bu BD gelir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.