S

Yüzbaşı
20 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
70 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
S
8 yıl
Cevap: PHILIPS 47PFL6198K/12 DVB-S AMB. FHD SMART 3D LED LCD TV + 6 Gözlük
Arkadaslar Tv'deki uydu aliciyi kullaniyorum. Malumunuz radyo kanallarinda bir radyo simgesi var. Eger radyo kanali 2-3 saat açik kalmissa daha sonrasinda baska bir kanala geçtigimizde o kanalin sesi geliyor ama ekranda hala radyo simgesi kaliyor. Tv'yi hemen kapatip açinca düzelmiyor. Anca 2-3 dakika kapali tutup tekrar açinca düzeliyor. Basina böyle bir sey gelen var mi? Varsa nasyl çözdünüz? Ne yapmamy önerirsiniz?
S
13 yıl
Asus Laptabım Kapanmıyor.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 3 yıldır Asus F3JC model laptop kullanmaktayım. Laptabım 2 kere servise gitti ve birinde HDD arızalı olduğu için yenisi takıldı. Diğerinde klavye ve CD-RW değişti. Şu anda bilgisayarımın içinde XP SP2 işletim sistemi yüklü. Dün birden bire birşey farkettim. Bilgisayarımı kapat dediğimde windows normal kapanıyor bilgisayarın bütün ışıkları sönüyor fakat 3 saniye içinde bilgisayar kendiliğinden açılıyor. Ne yaptıysam bi türlü sorunu bulamadım. Şu da ayrı bir garipliktirki sadece batarya varken bilgisayarı kapatıyorum o zaman sorunsuz bilgisayar kapanıyor. Kapattıkdan bi 10 sniye sonra adaptörü takarsam gene bilgisayar açılıyor. Sorun acaba ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim...
S
13 yıl
Benq a52 notebook xp driver sorunu
Arkadaşlar bende benq a52 joybook var ve xp kurdum ben bu alete. driverlerin tamamınıda benq nun türkiye sitesinden aldım fakat aşağıda resmini eklediğim 2 driver olmadı. bilgisayardaki 3 usb girişinden sadece 1 ini kullanabiliyorum. bu driver sorununu nasıl halledebilirim??

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.