A

Yarbay
19 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen hafta
Aynasız Fotoğraf Makinası vs Vidyo Kamera ?
Merhaba, ışık hareketlerinin devamlı değişebildiği kapalı alan düğün vidyo çekimleri için alıştığımız mc2500 md3 gibi büyük aktuel kameralar yerine gimball üzerine gerekli ekipmanlarla donatılmış aynasız bir slr makina kullansak ne gibi olumlu/olumsuz etkiler yaşarız? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar payklaşırsa sevinirim.
A
geçen ay
3/4G Doungle ile DVR Bağlantı ?
Merhaba, internet olmayan yerlerde uzaktan izleme için dvr cihazında doungle kullanan var mı ? Bağlantıda ve hızda bir sorun yaşıyor musunuz ? Ne tip bir cihaz kullanıyorsunuz ?
A
4 ay
Kişi Sayma Kamerası Tavsiyesi ?
Merhaba, giren çıkan ve içerideki kişi sayısını gösteren kameralarfan kullanan var mı ? Tavsiye edeceğiniz ürün var mı ?
A
4 ay
Yazıcı, Yazıcı Olarak Görünmüyor
Merhaba, Xerox Phaser 6000 tipi bir lazer yazıcıyı bağladım. Bağladığımda otomatik olarak kurulum yapıyor ancak aygıt yöneticisi ve ''aygıtlar ve yazıcılar'' bölümünde cihaz ''yazıcı'' olarak görünmüyor. Çıktı almak istediğimde de bu yazıcıyı bulamıyor. Güncel driver yükledim, yazıcının yazılımını bile güncelledim çözemedim. Sorun nedir sizce ?

< Resime gitmek için tıklayın >
A
4 ay
DVR'nin Kendi Kendini Sıfırlaması
Merhaba, Cenova 7016 model DVR kullanıyoruö. Kurulumu yapıyorum, kameraları ve girş şifresini ayarlıyorum. Bir süre sonra cihaz tüm ayarlarını kendi kendine sıfırlamış, girş şifresi dahil fabrika ayarına dönmüş oluyor. Sebebi ne olabilir ?
A
5 ay
2021 Güncel En İyi DVR Markası ( ? )
Merhaba, yıllardır Cenova AHD DVR kullanıyorum ama zaman zaman virüs giriyor, kimi zaman uzaktan rahat izlenmiyor, Android uygulamasından farklı İOS uygulamasından farklı çözünürlükte görüntü veriyor vs. rahat ettirmedi yıllardır. Bozulan AHD yerine 16 Kanal yeni bir DVR alacağım, uygulaması sorunsuz, güvenlik zaafiyeti olmayan en dertsiz tasasız kaliteli DVR markası, modeli nedir?
A
7 ay
Araç Koruma Sistemini Kontrol Ettirin. Arızası
Merhaba, Jeep Renegate araçta böyle bir uyarı geliyor. Araç uzun süre çalışmadı akü bitti ve böyle bir sorun meydana geldi. Araç çalışmıyor, direksiyon dönmüyor, el freni kilidi açılmıyor. Aküyü sök tak yaptım, başka aküde taktım ama olmadı. Yardımcı olabilecek olan var mı ?

< Resime gitmek için tıklayın >
A
10 ay
Keenetic mi ZYXEL T50B mi ? Neden ?
Merhaba arkadaşlar, Türknet VDSL'de kullanmak için Turnte'in sattığı ZYXEL VMG8623-T50B modem mi tercih edilmeli yoksa herkesin önerdiği Keenetic Extra/Omni mi?

Zyxel yılların bildiğimiz markası ama Keenetic sanki yumurtadan çıkmışcasına bir anda çıktı ve popüler oldu, onunla ilgili hiç bir yabancı kaynak, Avrupa'da Amerika'da satış bulamadım acaba sağlam reklamla mı ülkemizde bu seviyeye geldiler yoksa gerçekten herkesin önerdiği kadar iyi mi emin olamadım.
A
geçen yıl
1 Cat Kablodan Kaç İP Kamera Bağlanır ?
Merhaba arkadaşlar yan yana 2 bina var birinde AHD DVR cihaz var buradaki kameralar analog kamera. Cihaz bu binadaki HUB'dan internete çıkıyor. Ben yan binaya 4-6 adet ip kamera alıp bunları önce buradaki diğer HUB'a daha sonra cat kabloyla diğer binanın interneti için kullanılan 24'lü diğer hub'dan DVR'a bağlamak istiyorum. Aynı anda internet için kullanılan hub'a kamera bağlamak sıkıntı yaratır mı? ve 1 kablodan 4-6 kameranın görüntüsü taşınabilir mi? Teiekkürler
A
geçen yıl
Park Ampülü Değişimi Sonrası Arıza Uyarısı
< Resime gitmek için tıklayın >

Merhabalar, 2013 model V40 aracımın sağ farın en ucunda bulunan küçük sarı lamba yanmıyordu, farı söküp aynı güçte aynı tip ve renkte lamba taktım ancak takar takmaz aşağıdaki uyarıyı verdi.

< Resime gitmek için tıklayın >

Sorunu çözmek için:

Araca bağlanılıp arıza kodları silindi
Diğer taraftaki aynı lambada değiştirldi
İki tambada sonradan yeniden değiştirildi
Orjinal patlak ampul yeniden takıldı
Far bağlantı konnectörlerine kontak sprey sıkıldı

Her seferinde yeniden bilgisayardan arıza silindi, araçta çalışmayan hiç bir lamba yok ancak sağ bilgisayarda sağ far arızası gösteriyor ve araç içinde uyarı veriyor. Sorun nerede olabilir ?

Yanıtlarınız için teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.