E

Çavuş
03 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
18 yıl
bios saati degisiyor bilgisayar acilmiyor
Merhaba, sorunu şöyle anlatmaya çalışayım. Bilgisayarı açmak istedim. Primary slave ararken takılıp kaldı. 2 Harddisk takılı. Açılmayıca BIOS'a girdim. Baktım ki saat değişmiş. 01 Ocak 1999 olmuş. Bütün primary master, slave... hepsi AUTO görünüyor. Primary slave'i NONE yaptım. Bu sefer açıldı. Windowsta herşey normal sadece saat değişmiş. Saati düzelttim. 2-3 gün böyle çalıştım. Şimdi gene aynı problem çıktı.
Acaba Anakarttaki pil mi bitti? Kart 7 senelik. Yoksa başka bir durum mu var?
E
19 yıl
açılışta görünen iki sistemden birini silmek
D:'de Windows XP yüklüydü. D:'ye format çekip C:'ye yeniden kurdum. Şimdi açılışta 2 sistem yüklüymüş gibi görünüyor, hangisini açayım diye soruyor. Halbuki diğeri silinmişti. Başlangıçtan da bunun adını nasıl kaldırırım.
E
20 yıl
Word Belgesinde şifre
Word Belgesini açıp okuyabiliyorum ancak üzerinde işlem yapılmasın diye şifre koymuşlar. Dolayısıyla kopyalama vs yapılamıyor. Var mı bu işi bilen ?
E
20 yıl
Harddisk Dos\u0027da yok Windows\u0027da var
2 harddisk var. Biri 4.3 Gb, Master, bunda Windows XP yüklü. İkinci harddisk 80 Gb, Slave, üçe bölünmüş (25+26+27 Gb) vaziyette, depo olarak kullanıyorum. Windowsda çalışırken promlem yok ancak Bilgisayarı disketle başlattığım zaman DOS'da 80 gb harrdiskin hiç bir bölümü görünmüyor. Yardım lütfen.
E
20 yıl
email toplama programı
merhaba, internette gezerken gezdiğim sayfalardaki emailleri toplayıp kaydedecek bir program varmı acaba?
E
20 yıl
PC 100 ramler yarım görünüyor
Merhaba, İki anakart var BX ve LX, 100mhz ram istiyorlar. Bunlar için pc 100 ram almam gerekiyordu. 128mb 4chipli aldım, 64mb gördüler. 256mb 8chipli aldım 128mb gördüler. Niye yarı görüyorlar? Yardım lütfen.
E
20 yıl
bu nasıl ram ?
Merhaba, elime bir ram geçti. Üzerinde (128mb sdram pc100 Xtreme (CP 4) XTM-MEM-10003) yazıyor. 4 chipli, chipler tek tarafta ve yatay vaziyette. 100mhz ramla çalışan 2 anakartta denedim (BX ve LX) ikisi de 64mb görüyor. Bu nasıl bir ramdir? Acil bilgi verene peşinen teşeürlerimi arz ederim.
E
21 yıl
Adobe Acrobat ta Turkce Sorunu
Word belgesini PDF yapmak istiyorum. Adobe Acrobat kurdum. Print-PdfWriter diyorum. Yapıyor ama bazı Türkçe karakterler dönüşüyor. Mesela küçük ı, i oluyor. Büyük İ, I oluyor. Napsak?
E
21 yıl
ters goruntulu avi ve mpg basasgi
merhaba, bir arkadas kameradan kayit yapmis. elimde avi ve mpg formatinda dosyalar var. Ama goruntu ters yani başaşağı görünüyor. bunu duzeltmek mumkun mu? bu işi yapan program?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.