N

Binbaşı
14 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
N
geçen yıl
Tracert daki 10 ile başlayan ip ler buyrun
Konu silinebilir.
N
2 yıl
Millenicom TT alt yapısı kullanan içeri gelsin !!!
Arkadaşlar VDSL bağlantı yani TT üzeri bağlatan arkadaşlar lütfen tracert çıktısı atabilirmi acaba buraya, şunu öğrenmek istiyorum mesela ben TT VDSL kullanıyorum ve tracert -j komutunu kullandığım zaman bütün host çıkışlarının türk telekom olduğunu görebiliyorum örnek verecek olursam dos komut satırından: tracert -j youtube.com yazarak enter ladığım zaman bana bütün yurt dışı çıkışlarını gösteriyor dolayısıyla benim gibi TT den VDSL kullanıpta millenicom a geçen arkadaşlarım varsa lütfen bu yukarda yazdığım komut ile buraya copy paste yapsınlar ozaman belli olacak millenicom un TT alt yapısını kullansa dahi nerden çıkış yaptığı belli olacak, bunu istememin sebebi TT nin youtube da yaptığı kısıtlama ile ilgili dolayısıyla eğer sizin gönderdiğiniz çıktılarda sorun gözükmez ise yani dış çıkışlar SOL ise bende hiç durmadan millenicom a terfi edicem ama bu sonuçları sizden bekliyorum çok önemli benim için saygılarımla.
N
3 yıl
Forum yavaşlığı
SN admin arkadaşlar FORUM ve DİĞER ana sayfalar çok ağır açılıyor LÜTFEN İLGİLENİN okadar ağırlaştıki foruma girmek işkence haline geldi LÜTFEN İLGİLENİN ARTIK.
N
4 yıl
LG 55SJ950V 55" Smart 4K Super UHD TV
N
4 yıl
Sony KDL-40R485B
Merhaba arkadaşlar,

Sony KDL-40R485B panelim var cihazda kanal taraması yaptıktan sonra kumandadan standby tuşu ile paneli kapatıp bıraktım ertesi gün açtım açtıktan sonra sony logosu görünüyor ve sony logosu görünüp kaybolduktan sonra panel öylece kalıyor yani panelin arayüzü hiç gelmiyor ekrana simsiyah öylece bekliyor bu esnada kumandadaki standby tuşu hariç tüm tuşlar panelin altındaki yeşil ledi oynatıyor sadece standby tuşu yeşil ledi etkilemiyor yani devre dışı kalıyor, paneli ana elektrik prizinden çekip saatlerce bekletip tekrar fişe takıyorum lakin yukarda yazdığım senaryolar tekrar ediyor panel bir türlü açılmıyor arkadaşlar sizlerden ricam bu paneli tanıyan veya sony servisde çalışan biri varsa sizlerden yardım bekliyorum bu paneli nasıl resetlemem gerekiyor panel dondu resmen sony logosundan sonra öylece kalıyor ne bir arayüz geliyor nede kumandadan menü geliyor çok can sıkıcı bir durum LÜTFEN konu ile ilgili tecrübeli arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum teknik konularda firmware atma v.s çok iyi biliyorum ama paneli yazılım atacak konuma getiremiyorum umarım şikayetimi anlatabilmişimdir yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.
N
8 yıl
siliniz !!!
silinebilir.
N
14 yıl
## MSI P35 BOMBASI MSI P35 Platinum D3 DDR3 ##
N
14 yıl
## Gigabyte'ın Son Güzeli: P35-DQ6 ##
N
14 yıl
TOPRAK HATSIZ PSU KULLANIMI
Selam arkadaşlar,

Benim evimdeki elektrik tesisatı eski yani prizlerdeki arkadan duvar içinden gelen kabloların biri faz diğeride normal olarak nötr yani iki adet,üçüncü bir toprak hattı yok iyi bir psu satın alıcam yakında bu şekilde kullanmam psu ya ve dolayısıylada anakart a zarar verirmi ?

veya gelen iki kablodan nötr olanı atlama yaparak toprak hattı için kullanmakmı iyi ve daha kötü ?

Saygılarımla.
N
14 yıl
P965 Mİ NVIDIA nForce 680i SLI MI ?
Selam arkadaşlar ben ASUS COMMANDO ve ASUS STRİKER EXTREME arasında karar veremedim bu iki board u test etmiş arkadaşlarım varsa vede bir yorum yazarlarsa çok sevinirim bilhassa her iki board unda ilk açılış boot ekran süresi ve xp veya vista açılış süreleri benim için çok önemli bilhassa bu seçeneği test eden arkadaşlardan rica ediyorum.

o.c test eden arkadaşlarımda bir fikir verirlerse sevinirim Striker Extreme ile ilgili bir arkadaşım çok yardımcı oldu sağolsun.

konuya cevap yazan ve ilgilenen arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

Saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.