B

Yüzbaşı
10 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
358 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 yıl
WINDOWS 10 HDR OYUN İÇİN ÇALIŞMIYOR
Youtubedan tarayıcı üzerinden hdr video açtığımda aktif oluyor fakat hangi oyuna girersem gireyim HDR'ı bir türlü aktif edemiyorum. HDR denemesi yaptığım oyunlar BFV, Shadow of the Tomb Raider.
B
3 yıl
Kaldırılan PCI aygıtını geri getirme (Laptop)
Exp gdc taktığımda gizli aygıtlarda tanımsız pci aygıtı gözüküyordu format sonrası. Yeniden görmesi için aygıt yöneticisinden cihazı kaldır dedim. Daha da geri gelmedi. Nasıl çözülebilir bu sorun? Aynı version başka bir exp gdcyi taktım gördü sistem bir bilgisayarcıda. Sorun ne olabilir acaba? Rölantide çalışıyor aparat ve ışığı yanıyor.Ekran kartının fanları da dönüyor stabil.
B
3 yıl
WAKE ON LAN BIOS
Egpu için format atmıştım. Formattan sonra ekran kartını gizli aygıtları göster dediğimde görebiliyordum. Bir de pci aygıtı vardı tanımlı gözükmeyen. O pci aygıtını kaldır dedim fakat bu işlemden sonra kapatmam gereken wake on lan seçeneği biosta gözükmüyor ☹️
B
3 yıl
INTERNAL NETWORK ADAPTER BOOT DISABLE SORUNU
HP DV6-6C04ET kullanıyorum. Harici ekran kartı kullanmak için aparat aldım fakat biostan bir türlü bu kısmı disable yapamıyorum. Yapmama rağmen kaydedip çıktığımda yeniden başlayınca kontrol ediyorum gene enable olarak kalıyor.
B
3 yıl
PSU VE EKRAN KARTI YANIK KOKUSU
Bugün elime ulaşan exp gdcyi kurduğumda son aşamada psuda gördüğüm 4+4 8li pini ekran kartının güç yuvasına oturtmaya çalıştım fakat tam oturmadı. Ben gene oturtabildiğim kadar oturttum. Ardından bir yanık kokusu geldi ekran kartının güç yuvasından. Direkt kapattım psuyu çıkardım pinleri. Sizce yanmış mıdır giriş? Sonrasında psuda gördüğüm 6lı pine 8li pin almayı planlıyorum. Ekran kartım maalesef rtx 2070. Umarım bir sorun olmamıştır. 6lı pine dönüştürücü aldıktan sonra taksam bir sıkıntı olur mu?
B
3 yıl
GTX970 İÇİN PSU ÖNERİSİ
Laptopta harici olacak kullanacağım. Yani sadece ekran kartını beslemesi için bir psu alacağım. Bu kart için psu tavsiyeniz ne olur? Tek başına kart için kullanacağım.
B
3 yıl
HP PAVILIN DV6-6C04ET 7690M XT SORUNU
Windows 10'a yükselttikten sonra yüksek performans gpu olarak kullanamadım 7690m xtyi. Ben de ilk aldığımdaki gibi windows 7 home kurdum geri. Onda da hpnin sitesinde verilen ve diğer leschatlabs sürücülerini denedim gene çalışmadı. Şu an mevcut sisteminde çalışır durumda olan varsa elindeki sistemin bilgilerini ve bios ayarlarının ne şekilde olduğunu söyleyebilir mi? Şu an fixedda bios ayarında. Gelişmiş bios ayarlarında da muxless fixed scheme olarak seçili. Windows 7de de çalışmayınca geri windows 10 olarak kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tüm yabancı forumlara da bakmama rağmen bir sonuç elde edemedim. Oyunlarda amdye geçiş yapamıyorum catalyst üzerinden oyunların ayarını yüksek performans seçmeme rağmen.
B
5 yıl
Color Banding Sorunu
Monitörüm AOC G2460PG ekran kartım msi gaming x 1060 güncel driverlerını kullanıyorum sistemimin. Full rgb için ayarlarını da yaptım denetim masası panelinden fakat hala sorunum devam ediyor oyunlarda vs fark edebiliyorum. Çözüm önerisi olan varsa bekliyorum. İyi forumlar.
B
7 yıl
Tarayıcıda gezerken yazılarda beyaz gölge sorunu
Herhangi bir sayfada yukarı aşağı kaydırma yaparken yazılarda beyaz gölge oluşuyor. Nedeni nedir?
B
7 yıl
Oyunda Siyah Ekran Sorunu
Sistemim aşağıda yazıyor. Yeni kurdum her şeyi sürücüler güncel. Bazı oyunlarda oyun oynadığım esnada sık sık görüntü siyah ekrana dönüşüp geri geliyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.