F

Emekli Yönetici
28 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
123 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
F
6 yıl
Silinebilir
.
F
8 yıl
Aktif Lejyon arıyorum
Selamlar, Aion'a dönüş yapmayı planlıyordum ancak eski grubumdan pek fazla kimse kalmamış gözüküyor. Hal böyle oluncada, aktiflik hakkında bilgi almak ve katılabileceğim lejyonları öğrenebilmek için bir topic açmaya karar verdim.
Öncelikle, eski bir Perento elyos oyuncusu olarak (P2P zamanından kalma) bu server, şayet halen iyi durumda ise ilk tercihim olmakla birlikte, tüm diğer alternatiflere açığım. Server yada taraf farketmiyor. Asmo yada Elyo oynamak için herhangi bir limitim yok. (Perento Asmo hariç, 3-4 yıllık karakterlerimi silmek istemiyorum)
F
9 yıl
Devr etmeyi düşündüğüm hesap
Hesabımın içeriği ortalama şu şekildedir arkadaşlar
USA: T110E5 Tier10 Heavy Tank, T30 Tier9 Tank Destroyer, T34 Tier8 Premium Heavy Tank
USSR: IS7 Tier10 Heavy Tank, IS4 Tier10 Heavy tank, T54 Tier9 Medium Tank, OBJ212A Tier9 SPG
Germany: Maus Tier10 Heavy Tank, JagdTiger Tier9 Tank Destroyer
France: AMX 50120 Tier9 Heavy Tank
China: 110 Tier8 Heavy Tank
UK: Black Prince Tier7 Heavy tank
Garajda ayrıca: Tetrarch Tier2 Light Tank ve T1E6 Tier2 Light Tank premiumları yer almaktadır. Adı geçen tüm tankların yanında, sonradan almak isteyebileceğin tanklar için 15 adet boş garaj slotuda bulunmaktadır. Tier10 araçlarda maçlar için alınmış 100+ gold mermi yüklü durumdadır. Ayrıca crewleride 3 yada 4 özellik açılmış haldedir. Hesapta 500 civarı gold 3milyon civarı kredi beklemededir. Tier7 ve altı diğer alınabilecek araçlara değinmeye gerek duymadım, kısaca hesapta fazlası vardır, eksiği yoktur. Tekliflerinizi özelden iletmenizi tercih ederim.
F
10 yıl
Satılık 2 adet preorder hesap
Oyunun tahminimizden daha hardcore yapıda olması ve bizim buna karşı yeterince vaktimiz olmaması nedeni ile kardeşim ve benim hesaplarımızı satmayı düşünüyoruz. Herhangi bir sorun vs bulunmamaktadır. Preorder olduğu için fiziksel herhangi bir kopya verilmeyecektir. Yanlızsa hesap bilgileri ve dilediğiniz bir mail adresine yönlendirilecektir.
Hesapların birisinde Lv3x Thief diğerinde is Lv3x Guardian bulunmaktadır.
Hesapların tanesine 80tl ve beraber alındığında 150tl istemekteyim. B2P olmasının rahatlığı ile oynamaya devam ediyoruz tabiki, ama casual olarak :)
F
10 yıl
Satılık 2 farklı veteran hesap (1 kaldı 60tl)
Aion Eu serverları için iki farklı hesap satılıktır arkadaşlar, kardeşimle birlikte casual olarak oynadığımız kendi hesaplarımız. Bu bakımdan güven vs gibi sorunlarınız olmaz. Hesapların ikiside eskiden kalmadır ve yeni sistem ile birlikte veteran durumdadırlar. İlk sahipleriyiz.

1.Hesap : Nexus serverında Lv39 Chanter
2.Hesap : Nexus serverında Lv42 Templar, Perento serverında Lv49 Sorc

Lv45 kanatları tüm karakterlerde alınmıştır. Herbir karakterın üzerinde leveli için yeterli (full mavi, sarı itemlardan oluşan) setler giymektedirler. Zaten malum, bu iki karakter partisi ile yapılamayacak (temp+chant) pek quest yok oyunda mevcut levellerine kadar :)
Karakterler dışında ufak tefek banka karakterleri ve alt karakterler de bulunmaktadır. Bankalarında bol miktarda malzeme ve manastone ile birlikte full durumdadır. Sorc üzerinde ap çevirme itemları (crown vs), bol miktarda xp amulet, karakter remodel ticketi, bol miktarda coin ve 40 kadar plat medalda extra bulunmaktadır. Hesapta 6-7 Tane kullanılmamış haftalık premium kutusuda bulunmaktadır. 290 essencetapping 270alchemy de vardır diye ekleyeyim son olarak.

Fikir vermesi için
Temp
Chant
Sorc

Güncelleme; 2.Hesap 100tl > 75TL > 60TL
F
11 yıl
Perento Elyos Sorc
Selamlar, vakit bulamadığımdan gittikçe daha az girebilidiğim hesabımı satıyorum. Lv48 sorcerer ve Lv10 banka karakterinden oluşmakta hesap içeriği. Söylemeye değer olarak 30 kadar plat medal, karakterin tipini değiştirebileceğiniz ticket ve hali hazırda 25+ tane xp booster charm bulunuyor. Ayrıca oyun süresi ortalama 20+ gün daha açıktır. Böyle sorunsuz bir hesap, ihtiyacı olan varsa satılıktır. Fiyat uygun tutulacaktır, belki birinin işine yarar Tekliflerinizi özelden yollayabilirsiniz.
F
11 yıl
Spalatos, Elyos?
Selamlar, bu realmda elyos tarafında yaş ortalaması yüksek ve aktif oyuncuların bulunduğu oluşumlar varmıdır? Türklere özel yada içinde Türk playerlarında bulunduğu international olması çok farketmez. Şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar.
F
11 yıl
Rift CE hesap ile takas aion hesabı aranıyor
Düşünen olursa elimdeki rift hesabına karşılık bir aion hesabı arıyorum. Collector edition sürümüdür, içinde lv3x bi warrior karakterim var. Aynı ayarda bir hesap yeterli olur, aion u retail olarak merak ettiğim için denemek istiyorum :)
F
11 yıl
SC2 Hesabı Aranıyor (Rift / LoL takas imkanı)
Aramızda hesabını kullanmayan, sıkılan yada basitçe vakit ayıramayan arkadaşlar olabilir. Hesabınızın güvenlik ile ilgili tüm bilgileri tam ve herhangi bir sorunu yok ise (sürelide olsa ban vs gibi ceza alma durumları) almayı düşünebilirim. (yanlış anlaşılmasın, ticaretini yapmıyorum, sadece bir hesap alınacaktır) Benimkiside merak işte :)

Düşünen olursa pek fazla oynamadığım Rift EU , LoL EU , LoL NA hesaplarım ile takasta olabilir. İlgilenirseniz mesajlarınızı beklerim. (takas düşünenler için hesaplar ile ilgili ayrıntılı bilgi tabiki verilecektir)
F
15 yıl
Ruff-Rose
Selamlar, eski favorilerimden Rose Online ın, ruff-rose serverlarında eski iRose sistemi ile tekrar hayat bulduğunu öğrendim, topic in amacı ise, bu serverda oynayan arkadaşlar olup olmadığını öğrenme isteğinden dolayıdır
Oynayan arkadaşlar var ise, isterlerse şayet, ign bırakarak oyuniçi iletişim sağlanabilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.