A

Yarbay
25 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
iPhone 6+ Uyumlu Whatsapp Beta İndirebilirsiniz.
http://www.pgyer.com/WhatsAppBeta

Telefon üzerinden indirebilirsiniz.
A
7 yıl
iPhone 6 ve 6+ Pil Kullanım Süreleri Karşılaştırması
A
7 yıl
iOS 7.1.2 yayınlandı
A
8 yıl
iPhone 5S ve 5C 1 Kasım'da Resmi Olarak Türkiye'de.
The iPhone 5s and iPhone 5c will be available in Italy, Russia, Spain and more than 25 other countries on October 25, Apple announced today.

The full list is as follows:

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, French West Indies, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macau, Malta, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Reunion Island, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan and Thailand.

The two smartphones will then launch in the following countries on November 1:

Albania, Armenia, Bahrain, Colombia, El Salvador, Guam, Guatemala, India, Macedonia, Malaysia, Mexico, Moldova, Montenegro, Saudi Arabia, Turkey and UAE.

http://thenextweb.com/apple/2013/10/09/iphone-5s-and-iphone-5c-will-launch-in-25-countries-on-october-25-then-16-more-on-november-1
A
8 yıl
Shell V-Power Nitro+


Shell V-Power Nitro+ kullanan oldu mu hiç bu ay gelecekti istasyonlara?
Web sayfasıda güncellenmiş.

http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/vpower.html
A
8 yıl
Blackberry Messenger App İlk Görüntüler
A
8 yıl
Acer Aspire S7 Kullanıcıları
Kullanan var mı forumda grup oluşturalım ?
A
8 yıl
Mailbox | Yepyeni Gmail Uygulaması
A
9 yıl
Path Kullananlar | Sosyal Ağ.

Ne kadar kullanısı var bilmiyorum çok uzun süredir yayında olmasına rağmen bilinirliği oldukça az, ama gerçekten en iyi sosyal ağ olduğunu düşünüyorum.
Uygulama web üzerinden değil sadece mobil olarak çalışıyor ve hem kullanılabilirlik hem de tasarım harika diyebilirim.

https://path.com
https://vimeo.com/path

Forumda aktif olarak kullanan var mı?
A
9 yıl
Vodafone iPhone 5 Kontratlı Fiyatları Açıklandı
Numarasını Vodafone’a taşıyıp Red+ tarifesini seçen aboneler, iPhone 5’e 24 ay taahhütle tarifesine ek ayda 49 TL ödeyerek sahip olabilecek. Red tarifesini seçenler tarifeye ek ayda 59, Red Mini’liler 69, Cep Avantaj Her Yöne tarifesini seçenler 79, Cep Avantaj Midi’yi seçenlerse 85 TL’den iPhone 5’e sahip olacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak global bilgi birikimimiz ve teknolojik altyapımız sayesinde, abonelerimizin dünya kalitesinde mobil teknolojiyle kolaylıkla ulaşması için en avantajlı koşulları sunuyoruz. ‘Herkese Mobil İnternet’ stratejimiz kapsamında dünyanın en ileri teknolojilerini, akıllı kapsama kalitemiz ve uygun fiyatlı akıllı cihazlarla birleştiriyoruz. İhtiyaca uygun mobil internet hizmetleri sunarken, ülkemizde sayısal uçurumun kapanması ve fırsat eşitliği sağlanmasına katkıda bulunmayı kurumsal sorumluluğumuzun bir parçası görüyoruz.

Akıllı telefon pazarının en gözde cihazlarından iPhone’un yeni modeli iPhone 5’i, kısa bir süre önce lanse ettiğimiz ve abonelerimiz için akıllı telefon seçmeyi, satın almayı ve kullanmaya başlamayı kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılan ‘ACAİP’kapsamında 49 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla abonelerimizle buluşturacağız. iPhone 5’i, 3G altyapımıza durmaksızın yaptığımız yatırımlarla 1 yıl içinde neredeyse 2 katına yükselttiğimiz 3G hızımız ve Vodafone Süper İnternet deneyimiyle, abonelerimize sunacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

< Resime gitmek için tıklayın >


Kaynak
Tablo Kaynağı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.