H

Teğmen
09 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
3 ay
Dungeon Penalty
Bir karakterle iki kere zindandan çıktım diğerinde de gün içinde aynı zindana üç kere girdim ve penalty aldım ve şu an zindanlara giremiyorum. Refill süresi azalmıyor ne kadar beklesem de bunun başka bir çözümü var mı? Premium kullanıcı değilim.
H
6 yıl
Garip bir bug'ım var.
Geçen gece Winterspring'te sakin sakin kasarken hiçbir şey olmadan tek atışla önüme çıkan her mobu öldürmeye başladım. Görev buffı sandım önce yada şu E'ko zımbırtısı falan yapıyor sandım ama düzelmedi. Haritayı bitirdim başka yere geçtim durum aynı. Oyunu kapatıp açtım değişmedi, Hyjal'ın Winterspring girişindeki basiliskleri kesmeyi denedim level 60 iken (ki basiliskler 80-81 level falan) fazla zorlanmadan kestim. Kendimi öldürtmeyi denedim onlara değişmedi hiç birşey. Sonra dedim ne güzel işte tek atışta indiriyorsun niye kaşınıyorsun ama artık partiye giremem pvp yapamam. Fark edildiğinde adam hile kullanıyor diye şikayet edecek beni. Doğru dürüst bir ingilizcem de yok ticket atıp derdimi anlatacak. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz, GMlerle iletişimde falan.
H
7 yıl
Nexus Serverı, Elyos Tarafında Yardımsever Lejyon Arıyorum
Nexus serverında yeni açtığım bir ruhbanım var. Bir aralar bu oyunu oynamıştım az çok oyun hakkında birşeyler biliyorum. Ancak oyunun yapısı gereği ilerleyen görevlerde hep grup halinde oynamanı istiyor. Ben de eskisi gibi bir görevi yapmak için adam aramakla uğraşmak istemiyorum. Bu nedenle sağlam ve yardımsever bir Türk Lejyonu bulup oyundan anlayan deneyimli oyuncuların yardımıyla oynamak istiyorum. Var mı Nexus serverında katılabileceğim böyle bir Elyos lejyonu?
H
7 yıl
Addon Butonu Kayıp
28 GB'lık şu son güncellemeyi de indirdikten sonra karakter seçim ekranındaki addon butonu kayboldu oyunun içinden de addonlara müdahele edemiyorum. Yeni yüklenmiş gibi tertemiz bir WoW ekranıyla oynamak zorunda kalıyorum. Curse Client uygulamasını da .net framework 3.5 kuramadığım için açamıyorum. Acaba bu .net framework 3.5 problemi yüzünden addonlar çalışmıyor olabilir mi?
H
7 yıl
Launcher Yükleme Sorunu
2 gündür patch yükleyecek diye bekliyorum. Yaklaşık 28 GB'lık bir patch yükleyecek ancak yükleme barının en başında ve Updating ile Initializing yazılarından başka hiçbir şey çıkmıyor ekranda. Bir şey yüklediğini gösteren hiçbir belirti de yok. Patch büyük o kadar olur dedim ama 2 gündür hareket yok. Launcherla alakalı bir şey olabilir dedim sildim yeniden kurdum hala aynı. 2 gündür oyuna giremiyorum. Bu sorunu yaşayan var mı şu an?
H
8 yıl
Failed Initialize to Web Browser (Launcher Problemi)
Oyunu açmaya çalıştığımda bu uyarı mesajını alıyorum. Launcher ekranı açılmıyor. Internette bu konuyla ilgili birkaç video seyrettim ancak orada denilenleri yapmak da bir işe yaramadı. Çözümünü bilen var mı acaba?
H
8 yıl
Oyun kitlenme sorunu
Mutlu mesut oynarken birdenbire ekran donuyor, hiçbir hareket yok, sadece mouse'un oku hareket ediyor. Oyunu silip kurdum ve repair yaptım hiç bir işe yaramadı. Ctrl+Alt+Del yapıp görev yöneticisinden oyunu kapatmadan sorun düzelmiyor. Her seferinde aynı şeyle uğraşmak berbat, (Sık sık yaptığında düşünün halimi. Küfürlerden küfür beğeniyorum (:) Bir de görev yöneticisinde gösterilen çalışan programlar içerisinde wowbrowserproxy.exe diye bir dosya çıkıyor wow.exe ile beraber. internetten biraz araştırdım, "libcef.dll" isimli dosya eksik olduğundan yapar diyenler var. İndirip kurdum hala aynı. Aynı sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı?
H
8 yıl
Skype boş ekran sorunu
Yaklaşık 1-2 aydır Skype'a bilgisayardan girmiyordum. Az önce girmeye çalıştığımda bu sorunla karşılaştım. Skype açılıyor tamamen boş mavi bir sayfa şeklinde. Üstte Skype logosu var içi boş. Kullanıcı adı - şifre girecek hiçbir bölüm yok. Silip sitesinden en son sürümünü indirdim sonuç yine aynı. Yeni oturum açtırtmıyor, ayarlardan kullanılan port ve proxy dışında hiçbir değişiklik yaptırtmıyor. Sorunun nedeni ne olabilir acaba ? (Bu arada kullandığım işletim sistemi Windows 7)

https://store.donanimhaber.com/35/db/8c/35db8c57f682582ec001b34d012fc61c.jpg
< Resime gitmek için tıklayın >
H
9 yıl
Oyundaki takılma ve kasılmalar
Oyun sırasında yüksek ihtimal ilk açtığım andan sonra kasılma oluyor. Hiç bir müdahalede bulunamıyorum. Oyjnu kapatıp açmam gerekiyor ki ondan sonra yine yapma ihtimali var. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
H
9 yıl
Skype'a msn hesabımla giremiyorum.
Skype'ın en son sürümünü kullanıyorum. 6.3 Ancak dün gece Skype'ı açtığımda resimdeki gibi bir ekranla karşılaştım.

https://mini.donanimhaber.com/images/upfiles/35753/58938c62-29ec-4f90-a86e-be49d50f87bb.jpg

Ne yaparsam yapayım msn hesabımla oturum açamıyordum. Skype'ı sildim, AppData klasörü içindeki Skype klasörünü sildim ama yeniden kurduğumda aynı sonuçla karşılaştım. Oturum açmak için Microsoft hesabını seçebileceğim ekran bir türlü açılmıyor. Onun yerine sadece Skype hesaplarını açabileceğim bu ekran çıkıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? (Bu arada Skype'ın windows versiyonunu kullanıyorum. Kullandığım windows da 7)

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.