A

Binbaşı
08 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
16 yıl
YENİ RAMLERİM VE PROBLEMLERİM
Arkadaşlar bu gün 2x256 adata vitesta ddr 500 ramleri aldım.Bu ramleri asıl alma nedenim yakında almayı planladığım sistemi günlük 250 fsb ile kullanmak isteğim...tabii buna uygun ram'ler gerekliydi ve vitestalar bildiğiniz gibi fiyatı ve performansı ile forumun sevdiği ramlerden.Fakat ben bu ramleri malesef bölenli olarak 500mhz de hiç kullanamadım timing'ler voltajlar ne olursa olsun makina açılmıyor...hatta 480 de dahi açılmıyor..Bende kullandığım modlu bios un yerine güncel orjinal bios'u yükledim..ama durum değişmedi.sanırım bende bir beceriksizlik veya bu ramler ile mobo arasında bir uyumsuzluk var..
önerisi veya bu konuda tecrubesi olanların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
A
16 yıl
windows'da timing'leri değiştirin
arkadaşlar belki bu konu biliniyordur ama arama çalışmadığından bir bilgiye ulaşamadım..''central brain identifier'' programı ile windows ta ram timing'leri ile oynayabiliyorsunuz..ben çok başarılı buldum.aşağıdaki linkten programa ulaşabilirsiniz yanlız 64 bit sistemlerde sorun çıkarttı.

http://www.majorgeeks.com/download3538.html
A
16 yıl
Athlon 2500 öldü
evt arkadaşar nasılsa 939'a geçicem diyerek gözden çıkardığım imzadaki işlemci dün gece 2.v ile 4 dk çalıştıktan sonra restart yedi ve bu sabah oyundan attı sanırım hasar gördü..hiçbir şekilde 200 fsp de çalıştıramıyorum..artık terfi zorunlu oldu..evt siz siz olun başınıza böyle şeyler gelirse pişman olmayın sonuna kadar devam :
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.