B

Yarbay
17 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
114 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
4 ay
Teknosa & World 1500₺’ye 150₺ WorldPuan
Oran olarak gayet iyi bence. Detaylar aşağıda.
< Resime gitmek için tıklayın >
B
6 ay
Turkcell yeni hat alımı
Herkese selamlar,

mevcut Vodafone hattımı taşımak yerine Turkcell sitesinde belirlediğim yeni bir numara ile yeni bir hat almak istiyorum. Bugün bayide “her ay sitede gördüğümüz tarife fiyatlarının üstüne +10₺ yeni hat vergisi bir yıl boyunca gelecek” dendi.

bundan kurtulmanın yolu var mıdır? Teşekkürler.
B
7 ay
Allianz'dan Trafik Sigortası yaptırana hepsiburada.com 75 TL hediye çeki
zaten trafik sigortası yaptırmak mecburi olduğu ve bütün firmalar hemen hemen aynı tutarda teklif verdiği için üstüne hepsiburada.com 75 TL hediye çeki veren Allianz'ı tercih etmek mantıklı geldi bana. şartlar için ;https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/arac-sigortalari/zorunlu-trafik-sigortasi/kampanya-kosullari.html---------Ek Fırsat:Sompo Japan da kasko poliçesi alanlara 100 TL'lik Damat - Tween hediye çeki veriyormuş.
B
9 ay
iPhone XS Max satıp XS almak?
gençler fikrinizi merak ediyorum. 2 yıl önce yurtdışından alıp eski usülle kendi pasaportuma kaydettirdiğim iPhone XS Max 256 gb telefonumu hepsiburada 7150 TL'ye alıyor. bunu verip XS almak konusunda ne dersiniz? 64 GB da olsa sorun olmaz benim için. 200 GB iCloud kullanıyorum. oraya yedekliyorum her şeyi. inanılmaz çok uygulama yüklemediğim için sorun olacağını zannetmiyorum. ama aradaki farkların az olduğunu gözetip bir üst hafızaya da geçebilirim.

amacım Türkiye garantili bir cihaza geçiş yapmak daha çok. hep büyük ekranlı kullandığım için boyut sorun olur mu bilmiyorum ama daha pratik bir kullanımı olacağını düşünüyorum.

XS 64 GB : 7900 TL

XS 256 GB : 8800 TL

XS 512 GB : 9050 TL
B
10 ay
Bu Passat’ın ederi nedir sizce?
Merhaba Arkadaşlar,

2013 1.4 TSİ manuel vites, kazasız, hatasız 24.000 km’deki Passat’ın ederi nedir sizce ?

İkinci el fiyatları o kadar saçma sapan bi hal aldı ki çok düşüğe ya da Ederinden çok fazlasına ilan açmak istemiyorum. Bunu satıp babamın aracını değiştirmeyi planlıyoruz.

Vavacars geçen hafta 190.000₺ teklif etti. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Teşekkürler.

Edit: donanımın “highline” olduğunu yazmayı unutmuşum
B
10 ay
Seat Arona & Ford EcoSport & Opel Crossland ?
Herkese merhaba,

Babamın kullandığı 2013 model Passat’ı (benzinli, manuel) satıp ederiyle başlıktaki üç araçtan birisini almayı düşünüyoruz.

Passat henüz 23bin km’de, dolayısıyla çok kullanılmadığı için yine benzinli tercih edeceğiz. Ancak artık yaş 70’e yaklaştığı ve daha rahat inip binme imkanı olsun diye de bir tık yüksek, aynı zamanda da otomatik bir araç olsun istiyoruz.

Üç aracın da benzinli otomatik versiyonları 190 bin civarında. Ama stok konusunda sorun yaşanıyor bildiğim kadarıyla.

Stok bulunması durumunda bu araçlardan hangisini ve neden tercih edersiniz acaba?

Katkılar için şimdiden teşekkürler
B
2 yıl
Emaar Black Weekend 29 Kasım - 1 Aralık, %70 iade (Max 1000₺)
EMAAR BLACK WEEKEND

29 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde Emaar’da Black Weekend heyecanı!

Seçili mağazalardan yapılacak alışverişlerde harcama tutarının %70’inin hediye edileceği kampanyada ayrıca 1 kişiye 100.000 TL bakiye yüklü Param Kart kazanma şansı Emaar’da.

Aynı gün içerisinde yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde, harcamanızın %70’i kadarı yüklü Param Kart’a sahip olmak için Black Weekend’de Emaar’a gelmeyi unutmayın!

Hızlı ön kayıt için tıklayın: emaarda.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Kampanya tarihi nedir?

- 29 Kasım – 1 Aralık. Belirlenen kişi sayısı aşıldığı takdirde Emaar kampanyayı belirtilen tarihten önce bitirebilir.

2- Hediye tutar kazanmam için gerekli koşullar nelerdir?

- Kampanyadan faydalanabilmek için, fiş/fatura toplam tutarının minimum 500 TL olması gerekmektedir. Kampanya Kayıt Masalarına gelip, bu şartlara uygun alışveriş belgelerini ibraz eden müşterilere, ibraz ettikleri alışveriş belgesi tutarı toplamının %70’i kadar TL yüklü Param Kart hediye edilecektir. Harcanan bakiyenin %70’inin geri alınabilmesi için Kampanya Kayıt Masalarına veriilen fiş tutarının minimum 50 TL olması ve kampanya kayıt tarihinde düzenlenmiş olması gerekmektedir.

3- Farklı günlerde yaptığım alışverişlerle kampanyaya katılabilir miyim?

- Kampanyaya sadece aynı gün içinde yapılan alışveriş fişleri ile katılım sağlanacaktır,farklı tarihli fişler kabul edilmeyecektir.

4- Alışveriş yaptıktan ne kadar gün sonra hediye tutarımız Param Kart’a yüklenecek?

- Alışveriş yaptıktan 32 gün sonra hediye tutarınız Param Kart’ınıza yatırılacaktır. Teknik sorunlardan kaynaklanan gecikmeler için Param Kart yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

5- İnternetten yapmış olduğum alışverişlerle kampanyaya katılım sağlayabilir miyim?

- Hayır, kampanya sadece Emaar’da bulunan kampanyaya katılan mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişlerde geçerli olacaktır.

6- Kazandığım hediye tutarımı ne zamana kadar harcayabileceğim?

- Kazanılan hediye tutarını 31 Ocak 2020 tarihi, saat 22:00’a kadar Emaar içinde bulunan kampanyaya katılan mağazalardan harcayabileceksiniz. İlgili bakiyenin geçerli olduğu mağazalar listesi için tıklayınız.

7- Maksimum kazanabileceğim hediye tutarı nedir?

- Maksimum hediye edilecek bakiye 1000 TL’dir.

8- Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim?

- Kampanyaya bir kişi bir kere katılabilir.

9- Kampanyaya dahil olmayan mağazalar nelerdir?

Emaar içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, market harcamaları, alkol ve alkollü içecek alımları, şans oyunları harcamaları, sarrafiye altın, kuyum, takı, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri alımları, market alışverişleri, eczane ilaç alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, turizm ve seyahat harcamaları, spor üyeliği satın alımları, Restoran harcamaları, hediye çeki satın alımları, hediye çeki ve/veya Param Kart ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarları kampanyaya dahil değildir.

10- Hediye tutarımı nakite çevirebilir miyim?

- Kazanılan hediye bakiyesi nakite çevrilememektedir.

11- Hediye tutarımla hediye çeki ya da hediye kartı satın alabilir miyim?

- Hayır, hediye bakiyenizle sadece ürün/mal satın alabilirsiniz.

12- Hediye tutarımı tek seferde mi kullanmak zorundayım?

- Hediye tutarınızı parçalı olarak kullanabilirsiniz.

13- Param Kart’ımı nasıl aktif edebilirim?

- Katılımcı, hediye edilen bakiyeyi kullanabilmek için kartını aktive etmelidir. Kartın aktive edilmesi için ‘’AKTIF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk 4 haneli şifrenin’’ 0850 988 99 99 a gönderilmesi gerekmektedir.

14- Param Kart’taki bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

- Katılımcılar kartlarındaki bakiyeleri ‘’BAKİYE boşluk kartın son 6 hanesini’’ yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek öğrenebilirler.

15- Param Kart’ın kaybolması/çalınması durumunda ne yapabilirim?

- Katılımcıların Param Kart’larının kaybolması veya çalınması durumunda öncelikle daha önceki kartın 0850 988 88 88 nolu Param Kart Çağrı Merkezi Hattı aranarak iptal ettirilmesi ve sonrasında kampanya standından/avm içerisindeki danışma noktalarından yeni kart alınarak yükleme yaptırılması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için katılım koşullarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bilgi ve destek talepleriniz için çağrı merkezimiz veya Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz:

Çağrı Merkezi: +90 (0850) 290 80 90

Whatsapp Destek Hattı: +90 (533) 296 77 77
B
2 yıl
1500-2000₺ Arası Baba Telefonu Tavsiyeleri
Merhabalar,

1500-2000₺ arasında marka takıntısı olmadan tavsiyelerinizi alabilir miyim? Yıllardır Samsung kullandığı için yine ANdroid olmasını istiyorum. Bu paraya iOS olmaz zaten biliyorum

Telefonu arama, Whatsapp, email kontrol, Digitürk play ve çok nadir de fotoğraf için kullanıyor.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler 🙏🏼

Not: şu marka model derken tavsiyenizin sebebini de yazarsanız çok sevinirim
B
2 yıl
Yeni Superb Fiyatları Konusu
Dizel otomatik cam tavanlı Elite Paket 201.000₺
Dizel otomatik cam tavansız Premium paket 212.000₺
Dizel otomatik cam tavanlı Prestige paket 258.700₺

Hayırlı olsun

Edit: fiyatları Altur’dan almıştım. Avek ise Elite için 198.000₺, Premium için ise 205.000₺ fiyat verdi. Düşünenler Ender bey ile görüşebilir.
B
2 yıl
Temmuz 2019 Satış Rakamları Açıklandı
2019 yılı ilk yedi ayında 2018 yılının aynı dönemine göre Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazarı %-47,53, Otomobil Pazarı %-45,96 ve Hafif Ticari Araç Pazarı %-53,17 Azaldı.

Temmuz ayında otomobil ve hafif ticari araç satışları beklentinin (yaklaşık 15 bin) üzerinde 17 bin 927 adet olarak gerçekleşmiş. ÖTV teşviklerinin bitmesiyle yüzde 35 daralan temmuz 2018’e göre toplam satışlar yüzde 66 düştü. Son hafta yine sürpriz satışlar olmuş.

Kaynak: ODD & Emre Özpeynirci


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.