T

Yüzbaşı
15 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
11 yıl
Click and Buy üyelik yardım
merhaba arkadaşlar

2 sene öncesine kadar c&b yi kullanıyordum cash alıyordum premium alıyordum diğer arladaşların yaşadığı hiç bir sorunla karşılaşmıyordum. oyunu 2 senedir oynamıyorum yeniden bakıcam arada bir. gold pre alıcaktım kredş kartım değiştiği için yeni c&b üyeklik alıcam fakar ne yapsam alamadım. ss de bi hata veriyor. adres doğrulanamdı diye. ülkeyi amerika seçtiğimde ikinci adıma geçiyor. bilgisi olan varmı acaba.


< Resime gitmek için tıklayın >[/url]" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >

önizleme ile resmi düzgün koymaya çalıştım. bereiksizlik başa bela. bunuda düzeltirseniz :)
T
11 yıl
netmaster cbw 700 b sinyal gücü?
herkese merhaba

taze uydunet abonesiym ve mağduruyum. geçen hafta bağlattığım uydunete netmaster cbw 700 b modemle giriyorum. fakat evin içinde bile "mükemmel" yazısını arada bir gdörüyorum. hatta bazen 7 mps ye kadar düşünyor net hızı. kaldıki üst komşumada veriyorum kablosuz net fakat o hiç memnun değil. komşuna sinyal gücünü yükselmesi için birde tp-link usb wireless (modelini unuttum anteni var) aldım oda kar etmedi. bunun anteni değiimiyor peki sinyal gücünü arttıracağım bir yol var mı?

veya kampanya dahilindeki motorola modem mi daha kullanışlı olur? gerçi onun hiç anteni yokmuş.

veya servisi çağırsam bir yol bulabilirlermi? kurulumda evde olamdğım için pc de hıza bakamadım.

yardımlarını bekliyorum.
T
11 yıl
mobil modem ile knight online
iş yerinde sağlam bir firewall (fortiguard) olduğu için boş vaktimde dahi bırakın knight tı msn bile kullanamıyorum. knight çok az kota yediği için aklıma mobil modem geldi. ama knight için yeterli hıza sahip midir bilmiyorum. eğer bilgisi olan varsa veya yorum yapmak isteyen varsa yardımlarını bekliyorum.
T
11 yıl
Eski ticketlara erişim
merhaba arkadaşlar

knightonlineworld.com adresindeki eski ticketlara ulaşma imkanımız var mı?
T
12 yıl
start sorunu
merhaba arkadaşlar

launcher start vermiyor. bu sabaha kadar bi sorun yoktu. yeni patch gelecek diye bekledim ama öyle bişeyde yok. sorun ne anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
T
13 yıl
knightonline.exe hatası
< Resime gitmek için tıklayın >


resimdeki hatayı alıyorum arkadaşlar. launcher da start geliyor tıklayınca siyah ekran ve 5 dk bekliyoruz sonra bu hata. düzeltmek için 3 kere patchleri manuel yükledim olmadı. sistem geri yükleme yapıp tekrar tek tek patchleri açtım nafile. ne yapabilirm düzeltmek için ?

Not: knight klasöründe 2 adet exe var biri KnightOnLine.exe diğeri KOL.exe. bu normal mi ?
T
13 yıl
patch 1718
1718 patchle start geliyor tıkladığımda kum saati ve 2 dk sonra hata veriyor oyun. patchler otomatik yüklenmişti. yardımcı olabilecek var mı ?
T
14 yıl
ankara içi 70-72 lvl rogue aranıyor (ronark)
evet arkadaşlar ankara içi ronarkda fs sız (fiyatı baya etkliyor) itemsız 70-72 lvl rogue almak istiyorum. alışveriş yüzyüze yapıalcaktır. ve birde soru 100 tl+67 lvl itemsız rogue civarı olurmu olmazsa ghiç uğraşmayacam.
T
14 yıl
K2 ortak mı aldı ??
herkes farketmiştir K2 nin yanıdan artık gamefirst fiye bi firma daha belirdi. ortak mı aldı ?

Play all G1 Games for FREE
Knight Online
Global MU Online
Red Stone
Sword of the New World
War Rock

sitesinde bunlar yazıyor artık k2 değilde bunlarla uğraşıcaz
T
14 yıl
Ardream hakkında değişik bir soru
ardream charları ( bunlar 59 lvl olsun ve her 4 karakter için de konuşalım ve bu 4 karakter silah veya shell giymek için uğraşmasın yani stat poinleri normal versin ) item olayında giyemecekleri bir item takamıyacakalrı bir silah var mı ???

- 70 görev itemları bu soruya dahildir
- benim aklıma +8 raptor geliyor (+60 bir warrior bastıktan sonr atakamıyordu lvl ini tam hatırlamayacam)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.