I

Teğmen
11 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
15 yıl
Msn discovery
Selam arkadaşlar benim sorunum discovery ile ilgili.Msn discoveryinin son sürümünü yükledim ama bu hatalı galiba.Kimse konuşma penceresi açmadığını bildiğim halde(denedim bunu)açtı yazıyor.Bu discoveryinin geçen sene çıkan eski bir sürümü wardı.elinde olan linkini buraya koyabilir mi
I
15 yıl
15000 ytl banka kredisiyle??
Selam arkadaşlar 3 ay önce mecbur kalıp arabamı sattım.Şu anda nakit alacak param yok.O yüzden banka kredisi çekmeyi düşünüyorum.15000 ytl krediye ayda ortalama ne kadar öderim?Bir de bu paraya alınabilecek en iyi araba(sedan hb farketmez) ne olabilir?Görüşlerinizi bekliyorum.
I
15 yıl
40000 ytl'ye Şahin
I
15 yıl
3.16 ti Compact
Selam arkadaşlar dayım almayı düşünüyor da bu araba hakkında ne dersiniz?Bir de nette baktım da nedense fiyatları çok üdşük.2004 model 32 milyara bile war?Neden böle çok mu yakıyor yoksa??
I
15 yıl
Yeni Astra sedan
Slm arkadaşlar ben birkaç ay önce gelecek yıl yeni Astra Sedan çıkacağını duymuştum.Bunla ilgili bir bilgisi olan var mı?
I
15 yıl
Opel mi Peugeot mu ??
Selam arkadaşlar kısa bir süre önce arabamı satmak zorunda kaldım ve şimdi daha ucuz 16-17 milyarlık bir şey almayı düşünüyorum.Aklıma yatan Corsa cdti ya Astra Classic 1.4 2004-05 modeller ya da 206 ya da clio da aklımda sizce hangisi daha iyidir.Çevremdekiler Opelden şaşma diyor ama Opelle ilgili bayağı bir şikayet ve rahatsızlık var mesela opelzede.com gibi sizce hangisini almalıyım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.