B

Yarbay
07 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Seyyar Projeksiyon Ayağı
Merhaba arkadaşlar fotoğraftaki gibi seyyar projeksiyon ayağı arıyorum. Uygun fiyatlı nereden bulabilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >
B
2 yıl
Köşe Düzeltmesi Yapan Projeksiyonlar
Arkadaşlar selam bende xgimi h2 projeksiyon cihazı var. Bu cihazda bütün köşeleri tek tek düzeltip perdeye sığdırabiliyorum. Hatta cihazı köşeye konumlandırıp 45 dereceden perdeye görüntüyü tam sığdırabiliyorum. Bu özellik bütün projeksiyon cihazlarında varmı yoksa full hd olan bu özelliğe sahip önerebileceğiniz projeksyon cihazı varmıdır?
B
3 yıl
Tp Link RE200 5ghz Sorunu
Merhaba tplink re200 menzil arttırıcı aldım fakat menzil arttırıcı modemimin 5ghz bandını göremiyor, ama hem 2.4 ghz hemde 5 ghz yayın yapabiliyor. Modemden gelen hem 2.4 ghz hemde 5ghz ye ilk kurulumda bağlandım fakat menzil arttırıcının üzerindeki 5ghz ışığı yanmıyor ve web üzerinden ayarlarına bakıncada modemden gelen 5 ghz sinyalini alamdığını görüyorum. Sorun ne olabilir acaba?
B
3 yıl
Telekom Fiber ZTE ZXHN H298A Modem TP Link Menzil Arttırıcı Uyumluluğu
Merhaba ben türk telekomun fiber bağlantısı için verdiği ZTE ZXHN H298A modemi kullanıyorum. Tp link in menzil arttırıcılarından almak istiyorum fakat modemimle uyumlu mu değilmi bilemiyorum. Alacağım menzil genişletici TP-Link RE200 gibi bir model olacak uyumluluk sorunu yaşarmıyım acaba?
B
4 yıl
Güney(Denizli)- Uşak arası yol nasıldır??
Arkadaşlar dediğim gibi güney le uşak arası yol nasıldır, tek şerit (git-gel) olduğunu biliyorum, bozuk olan bir kısmı varmıdır acaba?
B
5 yıl
Kota Sorunu
Arkadaşlar türk telekom abonesiyim bugün 1 temmuz download miktarıma bakayım dedim 4.73 gb gözüküyor, internetide nerdeyse hiç kullanmadım daha bu nedir şimdi sizdede aynı durum varmı acaba?
B
5 yıl
Bu değerlerlerle 35 mbit alabilirmiyim?
Merhaba arkadaşlar 2 yıllık taahhüdümün bitmesine 1 ay kaldı. 2 yıldır 24 mbit hipernet vdsl tarifedeyim. Hiç bir sıkıntım olmadı bu zamana kadar, şimdi 35 mbit lik tarifeye geçmek istiyorum, modem arayüzümdeki değerlere göre sizce hattım 35 mbiti kaldırırmı acaba yardım ederseniz çok sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
B
5 yıl
Battery Doctor tarzı uygulama önerisi?
Arkadaşlar 10.3 ios sürümünü iphonuma restore yaparak güncelledim, turuncu simgeli battery doctor uygulamasını kullanıyordum, fakat uygulama artık app storeda yok, junk dosyalarını temizleyecek ücretsiz uygulama önerisi olan varmı acaba?
B
5 yıl
Bilgisayardak videoları iphone dan nasıl seyredebiliriz?
Arkadaşlar windows üzerinden ağ paylaşımına açtığım klasördeki videoları iphone dan nasıl izleyebiliriz ayrıntılı bir şekilde analatabilrimisiniz?
B
5 yıl
Sistemim İçin Psu Lütfen Yardım
Arkadaşlar bugün pc kendi kendine kapan dı hiç bir şey yokken, elektrik hiç gelmiyor psu dan hafif bir zınlama sesi geliyor büyük ihtimalle psu gitti. Xigmatek 1050 watlık psu vardı makinada, şimdi okadar yüksek bir psu alamayacağım. Sistemim
AMD FX 8350
8 GB RAM
AMD R9 290 EKRAN KARTI
1 ADET SSD HDD
2 ADET NORMAL HDD

İKİ ÜRÜN ARASINDA KALDIM
Corsair CX 750W 120mm Fanlı 80+ Bronze Power Supply
High Power Element Smart 750W Mavi Ledli 80+ Bronze 56A@12V Power Supply

Hangisini tercih edeyim yardımlarınızı bekliyorum. 350 tl den yukarı pek çıkmak istemiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.